ବଲିଉଡରେ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ଫିସ ନେଇଥାନ୍ତି ଏହି 10 ଅଭିନେତ୍ରୀ, ଦୀପିକାଙ୍କ ଠାରୁ ଏତେ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ନେଇଥାନ୍ତି କଙ୍ଗନା…

ଏକ ସମୟରେ ବଲିଉଡରେ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଉଥିଲା, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ କାମ ପାଇଁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା ପାଉଛନ୍ତି | ଏଠାରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛି ଯେଉଁମାନେ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ଫିଜ ଚାର୍ଜ କରନ୍ତି |

1.କଙ୍ଗନା ରନାୱତ

ଆଜିକାଲି ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମାମଲାରେ ସ୍ୱର ଉତ୍ତୋଳନ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଥିବା ବଲିଉଡରେ ପଙ୍ଗା କ୍ୱିନ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରନାୱତଙ୍କୁ ତିନିଥର ଭାରତର ଜାତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପୁରସ୍କାରରେ ସମ୍ମାନିତ କରାଯାଇଛି। କଙ୍ଗନା ରନାୱତ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ 24 ରୁ 25 କୋଟି ଚାର୍ଜ କରନ୍ତି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ବଲିଉଡରେ ସର୍ବାଧିକ ଫିଜ ନେବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି |

2.ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ

ଏହି ତାଲିକାରେ ଦ୍ୱିତୀୟରେ ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ନାମ ଆସିଛି, ଯିଏକି ତାଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ 21 ରୁ 22 କୋଟି ଫି ଆଦାୟ କରନ୍ତି | ଦୀପିକା କେବଳ ନିଜର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ନିଷ୍ଠା ଆଧାରରେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି |

3.ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ବଲିଉଡର ଦେଶୀ ଗର୍ଲ ନାମରେ ଜଣାଶୁଣା | ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସ୍ତରରେ ମଧ୍ୟ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଫିଲ୍ମଗୁଡ଼ିକରେ ଜୟ ଗଙ୍ଗାଜଲ, ଦି ସ୍କାଏ ଇଜ ପିଙ୍କ ଏବଂ ଫ୍ୟାଶନ୍ ଇତ୍ୟାଦି ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ | ସର୍ବାଧିକ ଆୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସେ ବଲିଉଡରେ ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ସେ 18 ରୁ 20 କୋଟି ଟଙ୍କା ଚାର୍ଜ କରୁଛନ୍ତି |

4.କରୀନା କପୁର ଖାନ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରୀନା କପୁର, ବେବୋ ନାମରେ ଜଣାଶୁଣା, ତାଙ୍କର ଅଦ୍ଭୁତ ଅଭିନୟ, ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ମହାନ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା | କରୀନା କପୁର 6 ଥର ଫିଲ୍ମଫେୟାର ପୁରସ୍କାର ପାଇଛନ୍ତି। ବଲିଉଡରେ ସେ ଗୁଡ୍ ନ୍ୟୁଜ୍, ଭିରେ ଡି ୱେଡିଂ ଏବଂ ଇଂରାଜୀ ମିଡିୟମ୍ ପରି ଅନେକ ଲୋକପ୍ରିୟ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି | କରୀନା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ 16 ରୁ 17 କୋଟି ଚାର୍ଜ କରନ୍ତି |

5.ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର

ବଲିଉଡର ଅନ୍ୟତମ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଜଣେ ଗାୟକ ମଧ୍ୟ | ବଲିଉଡର ଅନେକ ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ଫିଲ୍ମରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ସହିତ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଦିୱାନା କରିଦେଇଛନ୍ତି | ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟ ଫିଲ୍ମଗୁଡ଼ିକରେ ବାଗୀ ,, ସାହୋ ଏବଂ ଷ୍ଟ୍ରିଟ୍ ଡାନ୍ସର୍ 3D ଇତ୍ୟାଦି ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ | ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ 15 କୋଟି ଟଙ୍କା ଚାର୍ଜ କରନ୍ତି।

6.ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ

ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ଜଣାଶୁଣା ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପରିଶ୍ରମମରେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ମାନ୍ୟତା ହାସଲ କରିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟ ଫିଲ୍ମଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି ଗଲି ବଏ ଏବଂ ସଡକ 2 ଇତ୍ୟାଦି | ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଫି ଭାବରେ 13–14 କୋଟି ଟଙ୍କା ଆଦାୟ କରନ୍ତି |

7.କଟ୍ରିନା କେଫ

ବ୍ରିଟିଶ-ଭାରତୀୟ ମୂଳ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ନିଜର ଚମତ୍କାର ଅଭିନୟ ସହିତ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଲୁକ୍ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା କଟ୍ରିନା କେଫ ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମ ସହିତ ତେଲୁଗୁ ଏବଂ ମାଲାୟାଲମ୍ ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଭାରତ ଏବଂ ଥଗ୍ସ ଅଫ୍ ହିନ୍ଦୋସ୍ତାନ ଭଳି ଲୋକପ୍ରିୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଥିବା କଟ୍ରିନା କେଫ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ 12 କୋଟି ଟଙ୍କା ଚାର୍ଜ କରୁଛନ୍ତି।

8.ସୋନମ କପୁର

ବଲିଉଡର ଅନ୍ୟତମ ପ୍ରତିଭାବାନ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନମ କପୁରଙ୍କ ପାଖରେ ଭିରେ ଡି ୱେଡିଂ, ଦି ଜୋୟା ଫ୍ୟାକ୍ଟର ଏବଂ ସଞ୍ଜୁ ଭଳି ଫିଲ୍ମ ରହିଛି। ସୋନମ କପୁରଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ବଲିଉଡରେ ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାଶନ ସେନ୍ସ ସର୍ବୋତ୍ତମ। ସୋନମ କପୁର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ 10 ରୁ 11 କୋଟି ଟଙ୍କା ଆଦାୟ କରନ୍ତି |

9.ବିଦ୍ୟା ବାଲନ

ବିଦ୍ୟା ବାଲନ ବଲିଉଡରେ ତାଙ୍କର ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା | ବିଦ୍ୟା ବାଲନ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗୋଟିଏ ଜାତୀୟ ପୁରସ୍କାର ଏବଂ ପାଞ୍ଚଟି ଫିଲ୍ମଫେୟାର ପୁରସ୍କାର ଜିତିଛନ୍ତି | ବିଦ୍ୟା ବାଲନଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମିଶନ୍ ମଙ୍ଗଲ, ଶକୁନ୍ତଳା ଦେବୀ ଏବଂ ତୁମାରି ସୁଲୁ ଇତ୍ୟାଦି ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ | ବିଦ୍ୟା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଫିଜ ଭାବରେ 10 କୋଟି ଟଙ୍କା ଚାର୍ଜ କରନ୍ତି |

10.ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା

ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟ ଫିଲ୍ମରଗୁଡ଼ିକରେ ରବ ନେ ବାନା ଦି ଯୋଡି ଏବଂ ବେଣ୍ଡ ବାଜା ବାରାତ୍ ଇତ୍ୟାଦି ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ। ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ 9 କୋଟି ଟଙ୍କା ଚାର୍ଜ କରୁଛନ୍ତି।

Share Your Views In Comments Below

comments