ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ବାହା ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି Bollywoodର ଏହି ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ, କହିଲେ ସଲମାନ ଙ୍କର ଏହି ଜିନିଷ ଦେଖି ସେ….

ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ କୋଟି କୋଟି ଝିଅ ଲାଇନରେ ଅଛନ୍ତି । ଯେତେବେଳେ ଏତେ ସଂଖ୍ୟକ ଝିଅ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ସେଠାରେ ଜଣେ ସଲମାନ ଖାନ ଅଛନ୍ତି ଯେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାହାକୁ ବିବାହ କରିନାହାଁନ୍ତି | ସଲମାନ ଖାନଙ୍କର କିଛି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଏହି ସମ୍ପର୍କ ବିବାହରେ ପହଞ୍ଚି ପାରି ନଥିଲା।

ଅଭିନେତା ସଲମାନ ଖାନ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ସମସ୍ତେ ଅବଗତ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଥିଲା | ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପରେ ସେମାନେ ବ୍ରେକଅପ୍ କରିଥିଲେ | ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ବ୍ରେକଅପ୍ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଥିଲା | ଏହି ବ୍ରେକଅପ୍ ପରେ ସଲମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ | ସଲମାନ ଖାନ ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଏକତ୍ର ହେଡଲାଇନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଏ ଦୁହେଁ ବହୁତ ଭଲ କାମ କରିପାରିଲେ ନାହିଁ | ଏବଂ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହୋଇଗଲେ |

ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ କେବଳ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ସହିତ ନୁହେଁ ବରଂ 90 ଦଶକର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେଟ୍ରିଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଥିଲା | ହଁ, ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ବିବାହ 90 ଦଶକରେ ସ୍ଥିର ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଏହା ଘଟିବାକୁ ଯାଉଥିଲା | ଅଭିନେତା ସଲମାନ ଖାନ ଏବଂ ଅଭିନେଟ୍ରି ସଂଗୀତ ବେଜଲାନି ପରସ୍ପର ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ଥିଲେ, ଏହି ଦୁଇଜଣ ପରସ୍ପରକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। ଏବଂ ଏହି ଦୁଇଜଣ ମଧ୍ୟ ପରସ୍ପରକୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ | ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କର ବିବାହ କାର୍ଡ ମଧ୍ୟ ଛପା ଯାଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳେ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିପାରିନଥିଲେ।

ଲୋକମାନେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ସଲମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ପଚାରନ୍ତି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ସଲମାନଙ୍କ ବିବାହକୁ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି | ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉର୍ବଶୀ ରାଉତେଲା ମଧ୍ୟ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ କିଏ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନାହାଁନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ସଲମାନ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ତେବେ ସେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ। କିନ୍ତୁ ସଲମାନ ଖାନ ଏବେ ବି ବିବାହରୁ ନିଜକୁ ଦୂରେଇ ରଖିଛନ୍ତି|

Share Your Views In Comments Below

comments