40 ବର୍ଷ ବୟସରେ ତୃତୀୟ ଥର ପାଇଁ କନିଆଁ ସାଜିଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ, ଭାଇରାଲ ହେଲା ଏହି ସବୁ ଫଟୋ

ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ୱେତା ତିୱାରୀ ଆଜିକାଲି ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଅପେକ୍ଷା ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ସମ୍ବାଦରେ ଅଛନ୍ତି, ବର୍ତ୍ତମାନ ଶ୍ୱେତା ତାଙ୍କର ତୃତୀୟ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରୁଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି ଯେ ଶ୍ୱେତା ପ୍ରକୃତରେ ତୃତୀୟ ଥର ବିବାହ କରୁଛନ୍ତି କି?

ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକରେ, 40 ବର୍ଷୀୟ ଶ୍ୱେତା ତାଙ୍କ ହାତରେ ନାଲି ରଙ୍ଗର ବେଙ୍ଗଲ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି, ବିବାହ ପୋଷାକ ଭାରୀ ଅଳଙ୍କାରରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି, ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପରେ କେହି ଅନୁଭବ କରିବେ ନାହିଁ ଯେ ଶ୍ୱେତା ତୃତୀୟ ଥର ବିବାହ କରୁଛନ୍ତି, ଏହି ଚିତ୍ରର ସତ୍ୟତା କ’ଣ? ଯଦି ଆପଣ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ଶ୍ୱେତା ତୃତୀୟ ଥର ବିବାହ କରିଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ନୁହେଁ ଯେ ଶ୍ୱେତା ବିବାହ କରୁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେ ତାଙ୍କ ଶୋ’ରେ ଏହି ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ତାଙ୍କ ବିବାହ କ୍ରମର ସୁଟିଂ କରାଯାଇଛି।

ଶୋ’ର ଭୂମିକାରେ ଶ୍ୱେତା ଗୁନିତ ସିକ୍କା ଭାବେ ଆସିଛନ୍ତି, ଅଭିନେତା ବରୁଣ ବରୋଲା ଅମ୍ବର ଶର୍ମା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଏବଂ ଅମ୍ବରଙ୍କ ବିବାହର କ୍ରମ ଚାଲିଛି, ଯଦିଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରଥମେ ହଳଦୀ ଫଂସନ ପାଇଁ ଗୋଲଡେନ୍ ଏବଂ ହଳଦୀ ରଙ୍ଗର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ଥିଲେ | ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କ ଏକ ଫଟୋ ଯାହାକୁ ବରୁଣ ଏବଂ ଶ୍ୱେତା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ।

ଶ୍ୱେତା ଏବଂ ରାଜା 14 ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଉଭୟ 2012 ରେ ପରସ୍ପରକୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ, ପରବର୍ତ୍ତୀ ବର୍ଷରେ ଅର୍ଥାତ୍ 2013 ରେ ସେ ଅଭିନେତା ଅଭିନାଭ କୋହଲିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଏକ ପୁତ୍ର ମଧ୍ୟ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଶ୍ୱେତାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଅଭିନାଭ ତାଙ୍କ ସହ ଝଗଡା କରୁଥିଲେ ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ତାଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ।

Share Your Views In Comments Below

comments