31 ବର୍ଷ ବୟସରେ ଏବେବି କୁଆଁରି ଅଛନ୍ତି ଏହି ହଟ ଅଭିନେତ୍ରୀ , ବିବାହ ପାଇଁ ଖୋଜୁଛନ୍ତି ପୁଅ, ନାଁ ଜାଣିଲେ ବିଶ୍ୱାସ ହେବ ନାହିଁ

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ଚିନ୍ତାଧାରା ଅଛି | ଏହି କଳାକାରମାନେ ଓଡ଼ିଆ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରେଇ ଯାଆନ୍ତି ଏବଂ ବିବାହର ଏକ ଖୋଲା ଦୃଶ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି | ସେଠାରେ ଅନେକ ଅଭିନେତା ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ବୃଦ୍ଧ ହେବା ପରେ ମଧ୍ୟ ବିବାହ କରିନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ଅବିବାହିତ ଅଟନ୍ତି | ଏହି ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି, ଯିଏ 31 ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିବାହ କରିନାହାଁନ୍ତି | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯିଏ ଅଭିନୟ କରିବା ସହିତ ସାଥୀ ପ୍ଲେକ୍ ଗୀତ ଗାଇବା ଭଳି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି |

ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାମିଲ, ତେଲୁଗୁ, କନ୍ନଡ ଏବଂ ମାଲାୟାଲମର ସମସ୍ତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏକ ଜଣାଶୁଣା ନାମ ପାଲଟିଛନ୍ତି | ଏବଂ ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ସେ ମିଶନ୍ ମଙ୍ଗଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ସେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କ ଯାତ୍ରାରେ ତିନୋଟି ଫିଲ୍ମଫେୟାର ପୁରସ୍କାର ମଧ୍ୟ ପାଇଛନ୍ତି।

ଆଜି ଆମେ ଯେଉଁ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ, ତାଙ୍କ ନାମ ନିତ୍ୟା ମେନନ୍ | ନିତ୍ୟା ମେନନ୍ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ପ୍ଲେକ୍ ଗାୟକ | ଏହି 31 ବର୍ଷୀୟା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅବିବାହିତ ଅଛନ୍ତି | ସେ 8 ଏପ୍ରିଲ 1988 ରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ | ସେ ଏକ ମାଲାୟାଲୀ ପରିବାରର ଅଟନ୍ତି | ଆଜି ନିତ୍ୟା କେବଳ ହିନ୍ଦୀରେ ନୁହେଁ ବରଂ ଅନେକ ଭାରତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଶିଳ୍ପରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ପରିଶ୍ରମ ଯୋଗୁଁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି।

ସେ ଗୀତ ଗାଇବା ସହିତ ପ୍ଲେକ୍ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି | ନିତ୍ୟା ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ, ସେ ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଇବା ପାଇଛନ୍ତି | ଯଦି ଆପଣ ମିଶନ୍ ମଙ୍ଗଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଖିଥିବେ, ତେବେ ଆପଣ ତାଙ୍କ ଚରିତ୍ରକୁ ମନେ ରଖିଥିବେ | ସେ ମିଶନ ମଙ୍ଗଲରୁ ବଲିଉଡରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ। ନିତ୍ୟା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ସକ୍ରିୟ, ଆପଣ ତାଙ୍କ ଚିତ୍ର ଦେଖି ଏହା ବିଷୟରେ ଏକ ଧାରଣା ପାଇପାରିବେ |

Share Your Views In Comments Below

comments