15 ବର୍ଷ ହେବ ସବୁଦିନ ରାତିରେ ଭୁତ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖୁଥିଲେ ଏହି ମହିଳା, ଯେତେବଳେ ସତ କଥା ଆସିଲା ପଦାକୁ ତ ମହିଳା ହେଇଗଲେ ବେହୋସ

ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଶୁଣିଛୁ ଯେ ପ୍ରେମ ଯେକୌଣସି ସମୟରେ, ଯେକୌଣସି ଠାରେ ଏବଂ ଯେକୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ବୟସ, ରୂପ, ଜାତି, ଉଚ୍ଚତା ଦେଖେ ନାହିଁ | ତେବେ ଆଜିକାଲି ଲିଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଉ ନାହିଁ | ସମଲିଙ୍ଗୀ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ସମାଜରେ ନିଜର ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛି | କିନ୍ତୁ ଜଣେ ମହିଳା ଯଥେଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି | ସେ ପ୍ରେମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ମୃତ କିମ୍ବା ଜୀବନ୍ତ ମଧ୍ୟ ଦେଖି ନଥିଲେ ଏବଂ ଏକ ଭୂତକୁ ହୃଦୟ ଦେଇଥିଲେ |

ଏହା ଶୁଣି ଆପଣ ଅଜବ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଇଂଲଣ୍ଡର ଆମେଥାଇଷ୍ଟ ରିଅଲମ ନାମକ ଜଣେ ମହିଳା ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷ ଧରି ଏକ ଭୂତ ସହିତ ସଂପର୍କରେ ଥିଲେ | ମହିଳା ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ସମ୍ପର୍କ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗଭୀର ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେହି ଭୂତ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଛି | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ତାଙ୍କ ସହ ବ୍ରେକଅପ୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ମହିଳାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ସେ ଏବଂ ଭୁତ ଗତ 15 ବର୍ଷ ଧରି ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ।

ମହିଳା ଜଣକ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଭୂତ ସହିତ ପରିବାର ଯୋଜନା ମଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ। ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ଥର ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ରହିଛି। ତେବେ ଥାଇଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଯାତ୍ରା ପରେ ଭୂତର ଆଚରଣ ବଦଳିଗଲା। ମହିଳାଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ତାଙ୍କର ଏହି ଭୂତ ପ୍ରେମିକ ଏହି ଯାତ୍ରାରେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡିଥିଲେ। ସେଠାରୁ ଆସିବା ପରେ ସେ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରତି ଭଲ ବ୍ୟବହାର କରୁନାହାଁନ୍ତି।

ମହିଳା ଜଣକ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ଥାଇଲ୍ୟାଣ୍ଡରୁ ଫେରିବା ପରେ ଭୂତ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ହଇରାଣ କରୁଛି। ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ, ସେ ଥରେ ନିଜ ସାଥୀ ଭୂତମାନଙ୍କୁ ଘରକୁ ଡାକି ତାଙ୍କ ସହ ବହୁତ ଝଗଡା କରିଥିଲେ | ମହିଳା ଜଣକ ଏହି ଜିନିଷ ଉପରେ ରାଗିଗଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଏହି ଭୂତ ଠାରୁ ବ୍ରେକଅପ୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି |

ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଏହି ଅନନ୍ୟ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଶୁଣି ଅନେକ ଲୋକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି | ସେମାନେ ମହିଳାଙ୍କ ବିଷୟରେ ନିଶ୍ଚିତ ନୁହଁନ୍ତି | କେହି କେହି କୁହନ୍ତି ଯେ ବୋଧହୁଏ ମହିଳାଙ୍କ ମାନସିକ ଅବସ୍ଥା ଠିକ୍ ନୁହେଁ | ଆଉ କେହି କେହି କହୁଛନ୍ତି ଯେ ମହିଳା ଏହି କାହାଣୀ ପ୍ରଚାର ପାଇଁ କହୁଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଜାଣନ୍ତୁ ସତ୍ୟ କ’ଣ? ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ ଭୂତ ସହିତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରହିବା ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ବିଷୟ |

ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ପୁରା କାହାଣୀ ଉପରେ ଆପଣଙ୍କର ମତାମତ କ’ଣ? ଆପଣ ଭୂତମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି କି? ଆପଣ ଏପରି କାହାଣୀ ଶୁଣିଛନ୍ତି କି ଦେଖିଛନ୍ତି କି? ମନ୍ତବ୍ୟ ବିଭାଗରେ ଦୟାକରି ଆପଣଙ୍କର ଉତ୍ତର ଦିଅନ୍ତୁ |

Share Your Views In Comments Below

comments