16 ବର୍ଷ ପରେ ଏବେ ଏମିତି ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ସୋନ ପରୀର ଫ୍ରୁଟି, ଫଟୋ ଦେଖିଲେ ଚିହ୍ନି ପାରିବେ ନାହିଁ ଆପଣ…

ସୋନ ପରୀ ସେ ସମୟର ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଟିଭି ଶୋ ଥିଲା, ଯାହା ସହିତ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ପିଲାଦିନର ସ୍ମୃତି ସହିତ ଜଡିତ, ଆଜି ମଧ୍ୟ ଲୋକମାନେ ଏହି ଶୋ’କୁ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ମନେ ରଖିଛନ୍ତି, ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ଏହି ସୋ 2000 ରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା, ଏହି ଶୋ’ର 268 ଏପିସୋଡ୍ ଅଛି|ଏବଂ 2004 ମସିହାରେ ଏହି ଶୋ’ର ଶେଷ ଏପିସୋଡ୍ ପ୍ରସାରିତ ହୋଇଥିଲା, ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଶୋ’ର ଲୋକପ୍ରିୟ ଚରିତ୍ର ଫ୍ରୁଟି ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ |

ଏହିପରି ଦେଖା ଯାଉଛନ୍ତି ତାନଭି ହେଗଡେ
ଏହି ଶୋ’ରେ ଫ୍ରୁଟି ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଥିଲେ ତାନଭି ହେଗଡେ ଏବଂ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବହୁତ ବଡ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ, ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ମରାଠୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି|

ତାନଭି 11 ନଭେମ୍ବର 1991 ରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେ ମାତ୍ର 3 ବର୍ଷ ବୟସରେ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ, ସେ ସନା ବେବି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ମନୋନୀତ ହୋଇଥିଲେ, ସୋନ ପରୀ ସହ ସେ ଶାକା ଲାକା ବୁମ୍ ବୁମ୍ ଏବଂ ଖିଚିଡି ପରି ଟିଭି ଶୋ’ରେ କାମ କରିବା ସହିତ ସେ 150 ରୁ ଅଧିକ ଟିଭି ବିଜ୍ଞାପନରେ କାମ କରିଛନ୍ତି।
ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ମାତ୍ର 9 ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା, ସେ ଏମଏଫ ହୁସେନ୍‌ଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଗଜା ଗାମିନୀରେ ବେବି ଶକୁନ୍ତଲା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେହି ସମୟରେ ସେ ଇନ୍ଦର କୁମାର ଏବଂ ନେହା ଷ୍ଟାରର ରାହୁଲରେ ମଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ ଏବଂ 2009 ମସିହାରେ ସେ ଏକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରିଥିଲେ। ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଏକ ସାହସୀ ସ୍କୁଲ ଝିଅ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ।

3 ବର୍ଷ ବୟସରୁ ହିଁ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଅଭିନୟ

150 ରୁ ଅଧିକ ଟିଭି ବିଜ୍ଞାପନରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିବା ତାନଭି ମାତ୍ର 3 ବର୍ଷ ବୟସରେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ତନଭି ବେବି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ମନୋନୀତ ହୋଇଥିଲେ, ତାଙ୍କୁ ମାତ୍ର 3 ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା, ଏହା ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ କ୍ୟାମ୍ପସ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ | ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ତନଭି ଚାମ୍ପିଅନ୍, ପିତା, ବିରୁଧ,ଲାଇଫ୍ ହୋ ତୋ ଏସି ଆଦିରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।

ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ମରାଠୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କଲେ ଡେବ୍ୟୁ

ସେ 2016 ରେ ମରାଠୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଥାଙ୍ଗରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ତନଭି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରତିଦିନ ତାଙ୍କର ଅନେକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିବା ସହିତ ତାଙ୍କ ପିଲାଦିନ ସହିତ ଜଡିତ ଅନେକ ସ୍ମୃତି ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କୁହନ୍ତି|

ତନଭି ଅଭିନୟକୁ ଯେତିକି ଭଲ ପାଆନ୍ତି, ସେତିକି ମଧ୍ୟ ସେ ପେଟସ ରଖିବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। ଯାହାକୁ ଆପଣ ତନଭିଙ୍କ ଫଟୋରୁ ମଧ୍ୟ ଅନୁମାନ କରିପାରିବେ | ତନଭି ପ୍ରାୟତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜ ପେଟ ସହିତ ଫଟୋ ସେୟାର କରନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments