233 ବର୍ଷ ପରେ ଏହି ରାଶି ମାନଙ୍କର କୁଣ୍ଡଳୀରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ରାଜଯୋଗ, ହୀରା ପରି ଚମକି ଉଠିବ ଭାଗ୍ୟ, ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ସମ୍ପର୍କରେ

ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରର କ୍ରମାଗତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସ୍ଥିତି ପ୍ରତ୍ୟେକ ମନୁଷ୍ୟର ଜୀବନ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ | ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଶୁଭ ଗତି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏକ ବଡ଼ ଉନ୍ନତି ଆଣିଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ବିପରୀତ ଗତି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ଜୀବନକୁ ବହୁତ କଠିନ କରିପାରେ | ବ୍ରହ୍ମାଣ୍ଡରେ ଗ୍ରହ-ନକ୍ଷତ୍ରର କ୍ରମାଗତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସ୍ଥିତି ହେତୁ ଶୁଭ ଏବଂ ଅସୁଭ ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହୁଏ, ଯାହାକି ସମସ୍ତ 12 ଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ କିଛି ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ | ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଉଛୁ ଯେ କିଛି ରାଶିର କୁଣ୍ଡଳୀରେ ରାଜଯୋଗ ବନୁଚି | ଯେଉଁଥିପାଇଁ କିଛି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବ ଏବଂ ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ମିଳିବ | ତେବେ, ଏହି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶିର ଲୋକ କିଏ? ଆସନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା |

ମେଷ (Aries, ଚୁ, ଚେ, ଚୋ, ଲା, ଲି, ଲୁ, ଲେ, ଲୋ, ଆ)

ମେଷ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ବଡ ଲାଭ ପାଇପାରନ୍ତି | ଗାଡିର ଆନନ୍ଦ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଫୋନ ମାଧ୍ୟମରେ ଶୁଭ ଖବର ପାଇବେ, ଯାହା ଏକ ସୁଖୀ ପରିବାର ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଏହି ରାଜା ଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ପ୍ରମାଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଆପଣ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ଏବଂ ବିଶ୍ୱାସ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ବୃଷ (Taurus, ଇ, ଓଓ, ଏ, ଓ, ୱା, ୱାଇ, ୱୁ, ଭେ, ୱୋ)

ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଶକ୍ତି ସହିତ ନିଜର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବେ | ଆପଣ କରିଥିବା ଯୋଜନାଗୁଡିକ ସଫଳ ହେବ | ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ବିବାଦର ସମାଧାନ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ | ଆପଣ କାମରେ ଚାହୁଁଥିବା ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କର କିଛି ପୂରଣ ହୋଇନଥିବା ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରଗତିର ଭଲ ଖବର ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଖୁସି କରିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି (Gemini,କା, କି, କୁ, ଦ, ଡ଼, କା, କୋ, ହା)

ଏହି ରାଜଯୋଗ ମିଥୁନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ଆଚରଣରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ଆପଣ ନିଜର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବ | ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ | ଆପଣ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଠାରୁ ସଖିପାରିବେ | ଶିଶୁ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଉପୁଜିଥିବା ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଖୁସିରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇପାରେ | ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ କିଛି ବଡ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ |

କର୍କଟ ରାଶି (Cancer, ହି, ହୁ, ହେ, ହୋ, ଡା, ଡି, କର, ଦିନ, କର)

କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣଙ୍କର ପାରିବାରିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଟିକିଏ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କର ଜରୁରୀ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଆପଣ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଶୁଭ କଥା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସିଂହ ରାଶି (Leo, ମା, ମୁଁ, ମୋ, ମୋ, ମେ, ମୋ, ତା, ଟି, ଟୁ, ଟି)

ସିଂହ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କର ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ଉପୁଜିପାରେ | ଆର୍ଥିକ କାରବାରରେ ସତର୍କତା ଆବଶ୍ୟକ | ଏକ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ହୃଦୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଉଦାସ ହୋଇଯିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଅତିରିକ୍ତ ଦାୟିତ୍ୱ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ସତର୍କତା ସହିତ ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ |

କନ୍ୟା ରାଶି (Virgo, ଧୋ, ପା, ପି, ପୁ, ଶ, ଏନ, ଥ, ପେ, ପୋ)

କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକେ ଏହି ରାଜଯୋଗ ଯୋଗୁଁ ସେମାନଙ୍କର ପରିଶ୍ରମର ଭଲ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ବିସ୍ତାର ହେବ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ମାନସିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ଭେଟି ଖୁସି ହେବେ | ଆପଣ ଧନ ସଂଗ୍ରହ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଭୁଲ ଧାରଣା ଦୂର ହେବ |

ତୁଳା (Libra, ରା, ରି, ରୁ, ରେ, ରୋ, ଟା, ଟି, ତୁ, ଟି)

ତୁଳା ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ କଠିନ ସମୟ ମିଳିବ | ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ତୁମେ ବହୁତ ଦୁଖିତ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ କୌଣସି ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଏକ ଲାଭଜନକ ଡିଲ ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ସେମାନେ କ୍ଷତି ଘଟାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ପାଠ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ |

ବିଛା ରାଶି (Scorpio, ତେଣୁ, ନା, ନି, ନୁ, ନେ, ନା, ୟା, ୟି, ୟୁ)

ବିଛା ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମଧ୍ୟମ ଫଳ ପାଇବେ | ଘରେ କିଛି ବିଷୟରେ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାରସ୍ପରିକ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଏକ ପୁରୁଣା ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଟିକିଏ ଅଧିକ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଭାଗ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହେବ ତେଣୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଉପରେ ଅଧିକ ନିର୍ଭର କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବନତି ହେବ। କ୍ୟାଟରିଂ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି (Sagittarius, ହଁ, ୟୋ, ଭା, ଭୀ, ଭୁ, ଧା, ଫା, ଧା, ଭ)

ଏହି ରାଜଯୋଗ ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ଚାକିରିର ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଧର୍ମ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ମାନ ଜାଗ୍ରତ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ପୁରୁଣା ଯୋଜନାଗୁଡିକରୁ ଭଲ ଲାଭ ମିଳିବ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ଅନେକ ସୁଯୋଗ ଅଛି | କ୍ରନିକ୍ ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଘରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତିର ଖୁସି ଖବର ମିଳିପାରେ |

ମକର ରାଶି (Capricorn, ଭୋ, ଜା, ଜୀ, ଖି, ଖୋ, ଖେ, ଖୋ, ଗା, ଜି)

ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ରାଜଯୋଗ ହେତୁ, ଆପଣ ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଆପଣ କୋର୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ପାଇବେ | ମାନସିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀରେ ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପାଠରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ | ଆପଣ ପଡ଼ୋଶୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖିବେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବିପୁଳ ଲାଭ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ମାର୍କେଟିଂ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି (Aquarius, ଯାଅ, ସମ, ଯାଅ, ସା, ସି, ସୋ, ସେ, ତେଣୁ, ଡା)

କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କର ଟଙ୍କା ହରାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ ଋଣ ନିଆ-ଦିଆ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ କରିଥିବା ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କଗୁଡିକ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ନିଜ ଯୋଜନା ଅଧୀନରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ପିତାଙ୍କର ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଉପକୃତ ହେବେ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟରେ ଆପଣ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବେ |

ମୀନ (Pisces, ଡି, ଡୁ, ଥ, ଝ, ଜ, ଡି, ଡୋ, ଚା, ଚି)

ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନେ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କ ଯୋଜନାରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ରିଟର୍ନ ଦେବ | କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ପ୍ରକୃତିର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ଏହି ପ୍ରକାରର ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଦୂରତା ରଖ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କତା ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣଙ୍କର ବିରୋଧୀମାନେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ନିଜ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଅତ୍ୟଧିକ ଆୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢ଼ିପାରେ, ତେଣୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ |

Share Your Views In Comments Below

comments