ଏହି ଝିଅ ସହ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖିବା ପାଇଁ ସୈଫ ନିଜ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ ଅମୃତାଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ ଧୋକା, 4 ବର୍ଷର ପୁଅ କହୁଥିଲା ‘ବାପା ଘରକୁ ଆସ…’ କିନ୍ତୁ ବାପା ସୈଫ ସବୁବେଳେ ଖାଲି…

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ନବାବ ସୈଫ ଅଲି ଖାନ ଆଜିକାଲି ପ୍ୟାଲେସରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରୀନା କପୁରଙ୍କ ସହ କ୍ଵାନ୍ତିଟି ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି। କରୀନା କପୁର ନୂଆ ବର୍ଷରେ ତାଙ୍କର ଦ୍ୱିତୀୟ ସନ୍ତାନକୁ ଜନ୍ମ ଦେବେ | ତେଣୁ ସୈଫ ଚତୁର୍ଥ ଥର ପାଇଁ ପିତା ହେବେ, କାରଣ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ ଅମୃତା ସିଂ, ସାରା ଅଲି ଖାନ ଏବଂ ଇବ୍ରାହିମ ଅଲି ଖାନ ନାମକ ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ଥିବାବେଳେ ଦ୍ୱିତୀୟ ପତ୍ନୀଙ୍କ ପୁଅ ତାଇମୁର ଏବଂ ଆଗାମୀ ଦିନରେ କରୀନା ଦ୍ୱିତୀୟ ମା ହେବେ। ଏହି ସମୟରେ, ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କ ନାମ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଆସିଥିଲା ​​ଯାହା ପରିବାରରେ ଆଲୋଡ଼ନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା। ସୈଫ ତାଙ୍କ ଝିଅ ସାରାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ, କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ, ସେ ଏହି ମାମଲା ପାଇଁ ଅମୃତା ସିଂଙ୍କୁ ଦାୟୀ କରିଥିଲେ। କୁହାଯାଏ ଯେ ସୈଫ ଅତୀତରେ ଅମ୍ରିତାଙ୍କୁ ଫୋନରେ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ଶୁଣାଇଥିଲେ।

ଅମୃତା ଏବଂ ସୈଫଙ୍କ ଝଗଡା ଖବର ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଅନେକ ହେଡଲାଇନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ସୈଫ ଅଲି ଖାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଟ୍ରୋଲ ହୋଇଥିଲେ। ସୈଫ ଏବଂ ଅମୃତାଙ୍କ ଝଗଡା ଖବର ପୂର୍ବରୁ ସମ୍ବାଦରେ ଆସିଥିଲା, କୁହାଯାଏ ଯେ ସେମାନଙ୍କ ଝଗଡା ହେବାର କାରଣ ହେଉଛି ସୈଫଙ୍କ ମୁଡ୍ ସୁଇଙ୍ଗ୍ | ସୈଫ ଅଲି ଖାନ, ପ୍ରକୃତରେ ଇଟାଲୀୟ ମଡେଲ ରୋଜା କାଟାଲାନୋ କାରଣରୁ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅମୃତାଙ୍କ ପ୍ରତି ବିଶ୍ୱାସଘାତକତା କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ଛାଡପତ୍ରର କାରଣ ଥିଲା।

ରୋଜା କାଟାଲାନୋ ସୈଫ-ଅମୃତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଭିଲେନ୍ ହୋଇଥିଲେ


2004 ରେ ରୋଜା ଏବଂ ସୈଫ ପ୍ରଥମେ କେନିଆରେ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ସେହି ସମୟରେ ସୈଫଙ୍କ ବିବାହ ଜୀବନ ଅଶାନ୍ତ ଥିଲା। ସେତେବେଳକୁ ସୈଫ ଏବଂ ଅମୃତାଙ୍କ ଝଗଡା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। ତେଣୁ ସୈଫ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅମୃତାଙ୍କଠାରୁ ଦୂରେଇ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଏବଂ ସେହି ସମୟରେ ସେ ରୋଜାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପାଇଥିଲେ। ରୋଜାଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପରେ ସୈଫ ତାଙ୍କ ହୃଦୟ ଦେଇଥିଲେ।

ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ ଏବଂ ରୋଜାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର ଖବର ଅମୃତା ସିଂଙ୍କଠାରୁ ଅଧିକ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲୁଚି ରହିପାରିନଥିଲା ଏବଂ ଏହି ଖବର ଅମୃତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବଡ଼ ଦୁର୍ଘଟଣା ଠାରୁ କମ ନୁହେଁ। ଅମୃତା ସିଂ ସୈଫଙ୍କ ଅତିରିକ୍ତ ବୈବାହିକ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ମାତ୍ରେ ସେ ସୈଫଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆଦ ଅନୁମୋଦିତ ହୋଇନଥିଲେ। ସୈଫ ଆଉ ଅମୃତାଙ୍କ ସହ ରହିବାକୁ ଚାହୁଁନଥିଲେ, ତେଣୁ 2004 ମସିହାରେ ଦୁହେଁ ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ, ରୋଜା ଏବଂ ସୈଫ ମୁମ୍ବାଇରେ ଏକାଠି ରହୁଥିଲେ, ଯଦିଓ ସୈଫ ରୋଜାଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ଏବଂ ସନ୍ତାନ ବିଷୟରେ କେବେ କହି ନଥିଲେ | ରୋଜା ଏହି ବିଷୟରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୈଫ ମୋତେ ତାଙ୍କ ପିଲା ଏବଂ ପତ୍ନୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କଦାପି କହି ନାହାଁନ୍ତି, ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଭାରତ ଆସିଥିଲି ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଏହା ଜାଣିଥିଲି।

ଇବ୍ରାହିମ ପଚାରୁଥିଲେ, ବାପା ଘରକୁ କାହିଁକି ଆସନ୍ତି ନାହିଁ?

ଯେତେବେଳେ ଅମୃତା ଏବଂ ସୈଫ ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଥିଲେ, ସାରାଙ୍କୁ ମାତ୍ର 10 ବର୍ଷ ହୋଇଥିବାବେଳେ ପୁଅ ଇବ୍ରାହିମଙ୍କୁ ମାତ୍ର 4 ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା। ତେଣୁ ପିତାମାତାଙ୍କ ବିବାହ ଭାଙ୍ଗିବା ଉପରେ ସାରା ଏବଂ ଇବ୍ରାହିମଙ୍କର ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ପ୍ରଭାବ ପଡିଥିଲା ​​| କୁହାଯାଏ ଯେ ଯେତେବେଳେ ସେ ସମୟରେ ଇବ୍ରାହିମ ସୈଫଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ, ସେ ପଚାରିଥିଲେ ତୁମେ ଘରକୁ କାହିଁକି ଆସୁନ? ଝିଅ କାନ୍ଦୁଥିଲା ଏବଂ କହିଲା ‘ପାପା ଘରକୁ ଆସ ..’ ତଥାପି ପିଲାମାନଙ୍କର ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ସୈଫଙ୍କ ପାଖରେ ନଥିଲା।


ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସୈଫ ତାଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାର ଯନ୍ତ୍ରଣା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ, ସେହି ଦିନ ମୋ ୱାଲେଟରେ ମୋ ପୁଅ ଇବ୍ରାହିମଙ୍କ ଫଟୋ ସବୁବେଳେ ଥାଏ ଏବଂ ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ବି ତାଙ୍କୁ ଦେଖେ କାନ୍ଦୁଥିଲି | ମୁଁ ବେଟି ସାରାଙ୍କ ଠାରୁ ତାଙ୍କୁ ଅଧିକ ଭଲ ପାଉଥିଲି, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ମନେ ରଖିଥାଏ | କିନ୍ତୁ ମୋତେ ମୋ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଆଗଲା ନାହିଁ କିମ୍ବା ମୋତେ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଆଗଲା ନାହିଁ, କାରଣ ମୋ ଜୀବନରେ ଅମୃତାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ମହିଳା ଥିଲେ| ତେବେ ରୋଜା ଏବଂ ସୈଫଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ସମୟ ରହିପାରିଲା ନାହିଁ ଏବଂ ଶୀଘ୍ର ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିଗଲା | ଏହା ପରେ ସୈଫ 2012 ରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରୀନା କପୁରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

Share Your Views In Comments Below

comments