4 ମାସର ଶିଶୁର ଚିକିତ୍ସାର ସବୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ଦେବେ ସୋନୁ ସୁଦ, ପୁଣିଥରେ ମାନବିକତା ଦେଖାଇଲେ ସୋନୁ …

ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ପ୍ରମାଣ କରିଛନ୍ତି ଯେ ମାନବିକତା ଏହି ଦୁନିଆରେ ଅଛି। କରୋନା ଯୁଗରେ ଲକଡାଉନ୍ ସମୟରେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା | ଯେତେବେଳେ ତାଲା ପଡ଼ିଥିଲା, ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକମାନେ ଦେଶର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଫସି ରହିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଅଭିନେତା ଏହି ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କୁ ଦିନରାତି ଏକତ୍ର କରି ସେମାନଙ୍କୁ ଘରକୁ ନେବା ପାଇଁ ଏକତ୍ର କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ପରେ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଆସୁଛନ୍ତି | ପ୍ରତିଦିନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗୁଥିବା ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଅନେକ ବାର୍ତ୍ତା ଆସିଥାଏ | ଅଭିନେତାମାନେ ମଧ୍ୟ ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସର୍ବଦା ପ୍ରସ୍ତୁତ | ତାଙ୍କର ଉଦାରତା ଏବଂ ମାନବିକତା ହେତୁ ସୋନୁ ସୁଦ ପୁଣି ଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛନ୍ତି। ବର୍ତମାନ 4 ମାସର ଶିଶୁର ହୃଦୟ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାରର ସମସ୍ତ ଖର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ ସୋନୁ ସୁଦ ବହନ କରିଛନ୍ତି |

ସୋନୁ ସୁଦ 4 ମାସର ଶିଶୁର ହୃଦୟ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାରର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦାୟିତ୍ୱ ନେବେ

ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ପୁଣି ଥରେ ମାନବିକତାର ଉଦାହରଣ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି | ପ୍ରକୃତରେ, ସିରିସିଲା ରାଜନା ଜିଲ୍ଲାର 4 ମାସର ନିରୀହ ଶିଶୁର ଅସ୍ତ୍ରୋପ୍ରଚାର ଜରୁରୀ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ସୋନୁ ସୁଦ ଦାୟିତ୍ୱ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଅଦ୍ୱିତା ଶୈର୍ଯ୍ୟଙ୍କ 4 ମାସର ଶିଶୁ, ବୋନିପାଲ୍ଲି ମଣ୍ଡଳର ଜାଗାରାଓ ପାଲିର ପାଣ୍ଡିପାଲ୍ଲୀ ବାବୁ ଏବଂ ରଜିତା ହୃଦ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ। ଡାକ୍ତରମାନେ ପିତାମାତାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେମାନଙ୍କ ପିଲାଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ 7 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ପିତାମାତାଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଏତେ ଭଲ ନୁହେଁ ଯେ ସେମାନେ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଏତେ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ସଂଗ୍ରହ କରିପାରିବେ | ପାଣ୍ଡିପାଲ୍ଲୀ ବାବୁ ଏକ କୋରିଅର କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରନ୍ତି, ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ତାଙ୍କ ପୁଅର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଏତେ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ଦେବା ପ୍ରାୟ ଅସମ୍ଭବ, ଯାହା ପରେ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାର ଟୁଇଟର ଜରିଆରେ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିଲେ | ଯେତେବେଳେ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଏ ବିଷୟରେ ଅବଗତ କରାଗଲା, ସେ ତୁରନ୍ତ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କଲେ|

ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି-


ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ଏକ ଟୁଇଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଆସନ୍ତାକାଲି @ ଇନୋଭା ହାର୍ଟ ହସ୍ପିଟାଲ ପାଇଁ ସର୍ଜରୀ ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଛି। ଡକ୍ଟର କୋନା ସାମ୍ବ ମୁର୍ତ୍ତୀ @ କୋନାସମ୍ବାମୁରଥୀ ଭଲ ଯତ୍ନ ନେବେ | ସମସ୍ତ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଏବଂ ଶିଶୁର ସୁସ୍ଥ ହେବାକୁ କାମନା କରୁଛି। ” 4 ମାସର ନିରୀହ ଶିଶୁର ପିତାଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିତ କରି ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୋନୁ ସୁଦ କେବଳ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ଏକ ଘରୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ତାଙ୍କ ପୁଅର ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାରକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିନାହାଁନ୍ତି ବରଂ ଏଥିପାଇଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅର୍ଥ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି।

ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଗରିବ ଏବଂ ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଆସୁଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ଉତ୍ତମ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଉଦାରତା ହେତୁ ସେ ହେଡଲାଇନରେ ଅଛନ୍ତି | ସେ ଗରିବ ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମସିହା ଭାବରେ ଉଭା ହୋଇଛନ୍ତି। ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଭଗବାନଙ୍କର ଅନ୍ୟ ଏକ ରୂପ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରନ୍ତି | ଲୋକମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି | ସେ ନିଜର ଉତ୍ତମ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କର ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକୁ କେବଳ ଦେଶରେ ନୁହେଁ, ବିଦେଶରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଉଛି।

Share Your Views In Comments Below

comments