68 ବର୍ଷିୟ ମହିଳାଙ୍କୁ ହେଲା ନିଜ ଠାରୁ ଅଧା ବୟସର ଯୁବକଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ, 17 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ନେଇ ଫେରାର ହେଇଗଲା ପ୍ରେମିକ, ତାପରେ …

ପ୍ରେମ କେବେ ବି, କୋଉଠି ବି ଏବଂ କାହା ସହିତ ବି ହୋଇପାରେ | ତଥାପି ଅନେକ ଥର ଆମେ ପ୍ରେମରେ ଏତେ ଅନ୍ଧ ହୋଇଯାଉ ଯେ ସାମ୍ନାରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଲୁଚିଥିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଆମେ ଦେଖିପାରୁ ନାହୁଁ | ବ୍ରିଟେନରେ ରହୁଥିବା 68 ବର୍ଷିୟ ବେଥ୍ ହାନ୍ନିଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ସମାନ ଘଟଣା ଘଟିିଲା। ବୟସର ଏହି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ, ବେଥ୍ ଅଧା ବୟସର ରୋଡନୀଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରିଥିଲେ | ରୋଡନୀ ଘାନାରୁ ଆସି ସେଠାରେ ସଙ୍ଗୀତ କନ୍ସର୍ଟ କରୁଥିଲେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଜଡିତ ଥିଲେ। ଏଥି ସହିତ, 68 ବର୍ଷିୟ ବେଥ୍ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି | ସେ ଘାନାବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ପାଣ୍ଠି ସଂଗ୍ରହ କରୁଥିଲେ | ଏହି ସମୟରେ ସେ ରୋଡନୀଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ।

ଦୁହେଁ 2014 ରେ ଫେସବୁକରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଧୀରେ ଧୀରେ ଦୁହେଁ ଫ୍ଲର୍ଟ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏବଂ କଥା ପରେ ପ୍ରେମ ପ୍ରେମରେ ପହଞ୍ଚିଗଲା | ବେଥ୍ ହାନ୍ନିଙ୍ଗ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପୂର୍ବରୁ ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ମହିଳା ଏକ କମ ବୟସର ପିଲାକୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କୁ ପରିହାସ କରୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଘଟିଲା ସେତେବେଳେ ମନ କାମ କରିବା ବନ୍ଦ କରିଦେଲା |

ଯେମିତି ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରୋମାନ୍ସ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ରୋଡନୀ ବେଥଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଟଙ୍କା ମାଗିଥିଲେ। ଏହି ପରିମାଣ ବହୁତ କମ୍ ଥିଲା, ତେଣୁ ବେଥ୍ ଟଙ୍କା ଦେଲେ | ତେବେ କିଛି ଦିନ ପରେ ରୋଡନୀ ପୁଣି ଟଙ୍କା ମାଗିବାକୁ ଲାଗିଲେ। ବେଥ୍ ତାଙ୍କୁ ପୁଣି ସାହାଯ୍ୟ କଲା |

ଏବେ ଏହି ଦୁଇଜଣ ଫେସବୁକରେ ପ୍ରତିଦିନ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିଲେ | ଥରେ ବେଥ୍ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଘାନା ଯାଇଥିଲେ | ଏଠାରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ରୋଡନୀ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ସ୍ପେଶାଲ ଅନୁଭବ କରାଇଥିଲେ | ଶୀଘ୍ର ସେ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଲେ ଏବଂ ବେଥ୍ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କଲେ | ବେଥଙ୍କ ପିଲାମାନେ ଏହି ବିବାହରେ ଖୁସି ନଥିଲେ | ଅବଶ୍ୟ, ବେଥ୍ ବୃଦ୍ଧାବସ୍ଥାରେ ଏକାକୀତାର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ, ତେଣୁ ସେ ବିବାହ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ।

ବିବାହ ପରେ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ରହିବାକୁ ଲାଗିଲେ। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ଆରମ୍ଭ ହେଲା | ରୋଡନୀ ଶୋଇବା ଘର ବଦଳରେ ସୋଫାରେ ଶୋଇବା ଆରମ୍ଭ କଲେ | ସେ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ବେଥଙ୍କୁ ଅପମାନିତ କରିଥିଲେ। ବେଥଙ୍କ ଘରେ ରହି ଅନେକ ଥର ତାଙ୍କଠାରୁ ଟଙ୍କା ମାଗିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ବେଥ୍ ଟଙ୍କା ଦେଇପାରିଲେ ନାହିଁ, ସେତେବେଳେ ସେ ବହୁତ ଗାଳିଗୁଲଜ କରୁଥିଲେ | ଶୀଘ୍ର ବେଥଙ୍କ ମସ୍ତିଷ୍କ ଜଳିଗଲା ଏବଂ ସେ ଅନୁଭବ କଲେ ଯେ ରୋଡନୀ ମୋତେ କେବଳ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି |

ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ରୋଡନିଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ବୟସ 30 କିନ୍ତୁ ସେ ବେଥଙ୍କୁ 40 କୁହନ୍ତି | 17 ଲକ୍ଷ ଋଣରେ ବେଥ୍, ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ସମ୍ପର୍କକୁ ଶେଷ କରିବାକୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ରହିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି | ସେ ନିଜ କାହାଣୀକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଏଭଳି ଧୋକାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

Share Your Views In Comments Below

comments