60 ବର୍ଷ ପରେ ଖୁସି ହେଲେ ରାହୁ କେତୁ, ଏହି 4 ରାଶି ଉପରେ ହେବ ଧନ ବର୍ଷା, ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଅଛି କି ନାହିଁ…

ରାହୁ-କେତୁ ଜ୍ୟୋତିର୍ବିଜ୍ଞାନ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏକ ଗ୍ରହ ହୋଇ ନ ପାରେ, କିନ୍ତୁ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ରାହୁ-କେତୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ରାହୁଙ୍କ ସହ କେତୁର ନାମ ମଧ୍ୟ ନିଆହୋଇଛି କାରଣ ଉଭୟ ସମାନ ବେଗରେ ପରସ୍ପରର ବିପରୀତ ବିନ୍ଦୁକୁ ଯାତ୍ରା କରନ୍ତି | ରାହୁ-କେତୁ ଜନ୍ମରୁ ଏକ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ଗ୍ରହ ଭାବରେ ପରିଗଣିତ ହୁଅନ୍ତି,ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମ ଅନୁଯାୟୀ ସମସ୍ତଙ୍କ ଜୀବନରେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ରହିଥାଏ। ଗ୍ରହକୁ ଆଧାର କରି ଆପଣ ଜୀବନ ସହ ଜଡିତ ଅନେକ ଜିନିଷ ଜାଣି ହୋଇଯାଏ | ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଗତିବିଧି ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଦିନରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଗ୍ରହଗୁଡିକ ଭଲରେ ଚାଲିଛି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ, ଯଦି ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଗତିବିଧି ଠିକ୍ ନାହିଁ, ତେବେ ଆପଣ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ଯେତେବେଳେ ଆମେ ରାହୁ କେତୁଙ୍କ ନାମ ଶୁଣି ଥାଉ ସେତେବେଳେ ଆମେ ସାଧାରଣତ ଡରିଯାଇଥାଉ, କାରଣ ଏମାନଙ୍କ ପାଇଁ, ଆମ ଜୀବନରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ, 60 ବର୍ଷ ପରେ ଏହି ସମୟରେ ଏକ ସଂକେତ ଅଛି ଯେ ରାହୁ କେତୁ ଏହି ସମୟରେ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି | ଏପରି କିଛି ରାଶି ଚିହ୍ନ ଅଛି ଯେଉଁଥିରେ ରାହୁ କେରୁ ଅଧିକ କୃପା ବର୍ଷା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |

ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ଚିହ୍ନଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ରାହୁ କେତୁ ତାଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହ ଦେଖାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |

ମକର ରାଶି

ଏଥର ରାହୁ-କେତୁ ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତି ଦୟାଳୁ ହେବେ, ଏହି କାରଣରୁ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଅଧିକ ରହିବ | ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ସହିତ ସେମାନଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଭା ଦେଖାଇବା ପାଇଁ ଏକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ଗୋଟିଏ ଜିନିଷର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ ଯେ ଭାଗିଦାରୀରେ ଆପଣ କୌଣସି କାମ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟଥା ଆପଣ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଆପଣ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗଦେବେ, ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ସଫଳତା ପାଇବେ |

କର୍କଟ ରାଶି

କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଏବଂ ଏଥର ରାହୁ କେତୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତି ଦୟାଳୁ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାରଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ସମୟରେ ମିଳିପାରିବ | ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଏହା ମଧ୍ୟ ଏକ ଭଲ ସମୟ, ଆପଣ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭଲ ହେବ, କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ସହ ଏକ ଅସୁବିଧା ହେବ ଯେ ସେମାନଙ୍କ କ୍ରୋଧ ହେତୁ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ନିଜର କ୍ଷତି କରିପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଯଦି ସେମାନେ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବେ, ତେବେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବେ |

ମିଥୁନ ରାଶି

ଏଥର ରାହୁ ଏବଂ କେତୁ ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୟାଳୁ ହେବେ। ଏହି ରାଶିର ମୂଳବାସୀ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ ଏବଂ ଏକ ଭଲ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ | ସେହି ସମସ୍ତ ଜିନିଷ ଏହି ରାଶି ପାଇଁ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ଲୋକମାନେ ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ପାଇବେ |

Share Your Views In Comments Below

comments