78 ବର୍ଷ ବୟସ ବୁଢା 1 ମାସ ପରେ 17 ବର୍ଷୀୟ ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ ମାଗିଲେ ଛାଡପତ୍ର, ଏହା ପଛରେ ରହିଛି ଅତ୍ୟନ୍ତ ନଷ୍ଟ କାରଣ, ଜାଣିଲେ କହିବେ ବୁଢା କଲେ ଲୀଳା

ଇଣ୍ଡୋନେସିଆରେ 78 ବର୍ଷୀୟ ଆବା ସାରନା ଗତ ମାସରେ 17 ବର୍ଷୀୟ ନୋନି ନବିତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ବିବାହର 22 ଦିନ ପରେ ବର କନ୍ୟାଠାରୁ ଅଲଗା ହେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ହଁ, ସେମାନେ ଗତ ସପ୍ତାହରେ ଛାଡପତ୍ର ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିଛନ୍ତି। ବୟସର ଦୂରତା ହେତୁ ଏହି ଦମ୍ପତି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ହେଡଲାଇନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଆବା ନୋନିଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ହେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ, ସେତେବେଳେ କନ୍ୟାର ପରିବାର ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। କାରଣ ଉଭୟଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ସେମାନେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଦେଖି ନଥିଲେ |

ବର ଛାଡପତ୍ର ନୋଟିସ ପଠାଇଲେ
ବରର ଭଉଣୀ ଇୟାନ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ କହିଛନ୍ତି, ମୁଁ ଏହା ଶୁଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲି। କାରଣ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସବୁକିଛି ଠିକ୍ ମନେ ହେଉଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଏହି ହଠାତ୍ ନିଷ୍ପତ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଛି। ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ବୁଝାଇଥିଲେ ଯେ ଆମ ପରିବାରର ଆବା ସହିତ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ | ତେବେ, ଆବାଙ୍କ ପରିବାରରୁ ଏହି ବିବାହରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏକ ସମସ୍ୟା ଥିଲା |

ବରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏହି ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଥିଲା
କନ୍ୟା ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା ଯେ ସେ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ | ଯାହାଫଳରେ 78 ବର୍ଷୀୟ ଆବା ତାଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ହେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି । ତେବେ ନୋନିଙ୍କ ଭଉଣୀ ଏହି ଅଭିଯୋଗକୁ ଅସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି।


ଯୌତୁକ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟ ମଧ୍ୟ ଅଛି
ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଆବା ବିବାହ ସମୟରେ ବରକୁ 50 ହଜାର ଟଙ୍କା, ମୋଟରସାଇକେଲ ଏବଂ ଗଦି ଇତ୍ୟାଦି ପଠାଇଥିବାବେଳେ, ଅନ୍ୟପଟେ ନୋନିଙ୍କ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ଏକ ମୋଟା ପରିମାଣରେ ଯୌତୁକ ରାଶି ପ୍ରଦାନ କରିଥିବା କହିଛନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments