କେବେଳ ଗୋଟିଏ କାରଣ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଧୋକା ଦେଇଥାନ୍ତି 70% ଭାରତୀୟ ମହିଳା ମାନେ, ଜାଣି ନିୟନ୍ତୁ ନଚେତ ପଛରେ ଭାବୁଥିବେ …

ବୈବାହିକ ଡେଟିଂ ଆପ୍ ଗ୍ଲାଇଡେନ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଭାରତର 10 ଜଣ ମହିଳାଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ 7 ଜଣ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ଯେ ସେମାନେ ଘରୋଇ କାମରେ ଭାଗ ନେଉନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ କେତେକ ମହିଳା ଏହି କାରଣରୁ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରିଛନ୍ତି। କାରଣ ସେମାନଙ୍କର ବିବାହ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇଯାଇଥିଲା |

ଗ୍ଲାଇଡେନ୍ ଏକ ସୋସିଆଲ୍ ନେଟୱାର୍କିଂ ସାଇଟ୍ ଏବଂ ଭାରତରେ ପାଞ୍ଚ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଏହାକୁ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି | ଏକ ସର୍ଭେରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ମହିଳାମାନେ କାହିଁକି ବ୍ୟଭିଚାର କରନ୍ତି | ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ, ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ କୋଲକାତା ପରି ମେଟ୍ରୋରେ ଅନେକ ମହିଳା ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଧୋକା ଦେଇଛନ୍ତି | ପ୍ରତି 10 ଜଣ ମହିଳା ମଧ୍ୟରୁ ଚାରିଜଣ ମହିଳା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ମଜା ଉଠାଇଲା ପରେ ତାଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଆହୁରି ମଜଭୁତ ହୋଇଯାଇଛି |

ଏହି ଆପ୍ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା 20 ପ୍ରତିଶତ ପୁରୁଷ ଏବଂ 13 ପ୍ରତିଶତ ମହିଳା ନିଜେ ନିଜ ଜୀବନ ସାଥିଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରିଥିବା ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି। ଉଲ୍ଲେଖଥାଉ କି, ଏହି ଆପ୍ ପ୍ରଥମେ 2009 ମସିହାରେ ଫ୍ରାନ୍ସରେ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଏହି ଆପ୍ ତିନି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ 2017 ରେ ଭାରତକୁ ଆସିଥିଲା ​​ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଆପରେ ଭାରତର ମୋଟ ସଦସ୍ୟଙ୍କ 30 ପ୍ରତିଶତ ରହିଛି, ଯେଉଁଥିରେ 34 ବର୍ଷ 49 ବର୍ଷ ବୟସ ବର୍ଗର ବିବାହିତ ମହିଳାମାନେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ |

ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କଥା ହେଉଛି ଯେ 77% ଭାରତୀୟ ମହିଳା ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପ୍ରତି ବିଶ୍ବାସଘାତକତା କରିଛନ୍ତି କାରଣ ସେମାନଙ୍କର ବିବାହ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଏବଂ ବିବାହ ବନ୍ଧନରୁ ମୁକ୍ତି ହେବା ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରେରଣା ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲା। ଏହା ସହିତ, ଏହା ମଧ୍ୟ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ଭାରତରେ ପାରମ୍ପାରିକ ବିବାହରେ ଫସି ରହିଥିବା ସମଲିଙ୍ଗୀ ଲୋକ ମଧ୍ୟ ନିଜ ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟ ନେଉଛନ୍ତି।

Share Your Views In Comments Below

comments