ନିଆଁ ପରି ଭାଇରଲ ହେଉଛି Bollywoodର ବଡ Singer ନେହା କକ୍କରଙ୍କ ବାହାଘର ଏହି ଭିଡ଼ିଓ, ଦେଖିଲେ ଆପଣ ବି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଯିବେ

ଅକ୍ଟୋବର 24 ରେ ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗାୟକ ନେହା କକ୍କର ରୋହନପ୍ରୀତ ସିଂଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଉଭୟଙ୍କ ଏହି ବିବାହ ଦିଲ୍ଲୀର ଏକ ଗୁରୁଦ୍ୱାରରେ ହୋଇଥିଲା। ଦମ୍ପତି ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ନିର୍ବନ୍ଧ କରିଥିଲେ | ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ତାଙ୍କ ବିବାହ ପାଇଁ ଗାୟକ ଶୀର୍ଷରେ ରହିଥିଲେ। ନେହାଙ୍କ ମେହେନ୍ଦୀ ଠାରୁ ହଳଦୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହୋଇଥିଲା |

କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ନେହାଙ୍କ ବିଦାଇ ଏବଂ ରିସେପ୍ସନର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି, ଯାହାକୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଏପିସୋଡରେ, ନେହା ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କ ବିବାହର ତିନୋଟି ନୂଆ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଭାଇରାଲ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ପ୍ରଥମ ଭିଡିଓ ହେଉଛି ଦମ୍ପତିଙ୍କ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ଏଣ୍ଟ୍ରିର ଭିଡିଓ | ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ବିବାହ ସମୟରେ ଉଭୟଙ୍କର କିପରି ଏକ ଚମତ୍କାର ପ୍ରବେଶ ଥିଲା |


ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଦ୍ୱିତୀୟ ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ନେହା କକ୍କର, ଟନି କକ୍କରଙ୍କ ସମେତ ଅନେକ ପଞ୍ଜାବୀ ଗାୟକ ଏହି ଗୀତ ଗାଇଥିବାର ଦେଖିପାରିବେ। ଏହି ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ପଞ୍ଜାବୀ ଗାୟକମାନେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଏହି ପଞ୍ଜାବୀ ଗାୟକମାନେ ସମସ୍ତେ ଆସିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ନେହା କକ୍କର ମଧ୍ୟ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଗୀତ ଗାଇଥିଲେ। ‘ମିଲେ ହୋ ତୁମ୍ ହମ୍ କୋ ବଡେ’ ଗୀତ ଗାଇ ନେହା ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ କରିଥିଲେ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କୁ |


ଏଥି ସହିତ, ତୃତୀୟ ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓରେ ଉଭୟ ନେହା ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତ ଏକାଠି ସେମାନଙ୍କର ରିଲିଜ୍ ଗୀତ ‘ନେହୁ ଡା ବିବାହ’ ଗାଇଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଦୁହେଁ ଏକାଠି ମଞ୍ଚ ଉପରେ ବସି ଏହି ଗୀତକୁ ଗାଇଥିଲେ | ଭିଡିଓରେ ନେହା କକ୍କରଙ୍କୁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଲାଲ ଲେହେଙ୍ଗାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏଥି ସହିତ, ରୋହନପ୍ରୀତ ମଧ୍ୟ ନାଲି ଏବଂ ରୂପା ରଙ୍ଗର ମେଳ ଖାଉଥିବା ଶେରୱାନିରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ |


ଦମ୍ପତି ଏହି ଘଟଣାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପଭୋଗ କରିଥିଲେ ବୋଲି କହିବା ଭୁଲ ହେବ ନାହିଁ | ରୋହନପ୍ରୀତ ସିଂ ଏବଂ ନେହା କକ୍କର ସେମାନଙ୍କର ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସହିତ ପାର୍ଟିକୁ ଜୀବନ ଦେଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ନେହା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ରୋହନପ୍ରୀତ ସିଂ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ମଞ୍ଚରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉର୍ବଶୀ ରାଉତେଲା ମଧ୍ୟ ଏହି ଗ୍ରାଣ୍ଡ ରିସେପ୍ସନର ଏକ ଅଂଶ ହୋଇଥିଲେ। ଉର୍ବଶୀ ତାଙ୍କର ସର୍ବୋତ୍ତମ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସହିତ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଥିଲେ |

ଏହାପୂର୍ବରୁ ନେହାଙ୍କ ବିଦାଇର ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ନେହାଙ୍କର ଏକ ପ୍ରଶଂସକ ପୃଷ୍ଠା ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ବିଦାଇ ଭିଡିଓରେ ନେହାଙ୍କ ଚେହେରା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ଦେଖାଯାଉ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ସେ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କ ସହ କାରରେ ବସିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

କିଛି ସମୟ ପାଇଁ, ନେହା ତାଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଥିଲେ | ବିବାହ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଥିଲେ। ସେମାନେ ତଥାପି ଏହାକୁ ଏକ ପ୍ରଚାର ପ୍ରସାର ବୋଲି ବିଚାର କରୁଥିଲେ | ତେବେ, ନେହା ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତ ବିବାହ କରି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେଇଥିଲେ |

Share Your Views In Comments Below

comments