ଭାରତୀଙ୍କ ପରେ ଏବେ Kapil Sharmaଙ୍କର ପାଳି,ଏହି ବିଷୟକୁ ନେଇ ହେଲା କେସ… ଏବେ ହେବେ ବନ୍ଧା …

ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ଅହଂକାର ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖରାପ ହୋଇଥାଏ, ଏହି ଅହଂକାର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ଖରାପ କରିଦିଏ | ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା କପିଲ ଶର୍ମାଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସମାନ କଥା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକମାନେ ଉଲ୍ଲେଖ କରୁଛନ୍ତି ଯେ କପିଲ ଶର୍ମା ବର୍ତ୍ତମାନ ଅହଂକାର କରିଛନ୍ତି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, କପିଲଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଆହୁରି ଅନେକ ଘଟଣା ଘଟୁଛି | କପିଲ ଶର୍ମା ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ସମ୍ବାଦରେ ଥାଆନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ, କପିଲ ଶର୍ମା ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ପାଇଁ ବେଳେବେଳେ ବିବାଦ ଘେରି ରହିଥାନ୍ତି, ବେଳେବେଳେ ସେ ଥଟ୍ଟା ହେତୁ ବିବାଦର ଅଂଶ ହୋଇଥା’ନ୍ତି | ଆଜିକାଲି କପିଲଙ୍କ ଥଟ୍ଟାଗୁଡ଼ିକ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି| ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଶିବପୁରୀରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ଓକିଲ କପିଲ ଶର୍ମା ଏବଂ ସୋନି ଟିଭି ବିରୋଧରେ ଏଫଆଇଆର ଦାଖଲ କରିବାକୁ ଆବେଦନ କରିଛନ୍ତି।

ସେହି ଆଡଭୋକେଟଙ୍କ ନାମ ସୁରେଶ ଧାକଦ | ସୁରେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ କପିଲଙ୍କ ସୋ ମାଧ୍ୟମରେ ଉଭୟ କପିଲ ଏବଂ ସୋନି ଟିଭି ସମାଜରେ ଅପପ୍ରଚାର କରୁଛନ୍ତି। ଆଡଭୋକେଟ୍ ସୁରେଶ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ କୋର୍ଟକୁ କ୍ରମାଗତ ଭାବେ ସୋନି ଚ୍ୟାନେଲ ଏବଂ କପିଲ ଶର୍ମା ଅପମାନିତ କରିଛନ୍ତି। ଆଡଭୋକେଟ୍ ସୁରେଶ ତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ କପିଲ ଶର୍ମାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ କୋର୍ଟ ଆୟୋଜିତ ହେଉଛି ଯେଉଁଥିରେ କପିଲ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସମର୍ଥକମାନେ ଏକ ବୋତଲରୁ ମଦ ପିଇବାର ଦୃଶ୍ୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ। କୋର୍ଟରେ ତାଙ୍କ ଶୋ’ରେ ମଦ୍ୟପାନ ଦେଖାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ମଦ୍ୟପାନର କୌଣସି ଚେତାବନୀ ଦେଖାଯାଇ ନଥିଲା | ଏହା ନିୟମର ଉଲ୍ଲଂଘନ କରୁଛି |

କପିଲଙ୍କ ଡାଇଲଗରେ ଦୁଇଟି ଅର୍ଥ ଥାଏ ବୋଲି ସୁରେଶ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ମଦ୍ୟପାନ ଭଳି ଏକ ଖରାପ ଧାରାକୁ ଆଣିଥାଏ। ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେହି ଶୋ’ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାରତୀ ମଧ୍ୟ ମଦ୍ୟପାନ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଶୋ ସମାଜକୁ ଭୁଲ ବାର୍ତ୍ତା ଦେଇଥାଏ ଏବଂ ଦାସତ୍ୱ ଏବଂ ନମନୀୟତାକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିଥାଏ |

ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଚାହେଁ ଯେ ନିକଟରେ ମୁକେଶ ଖାନ୍ନା ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଶୋ’ରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ମୂର୍ଖତା ଏବଂ ଅପମାନ ହେତୁ ସେ କପିଲଙ୍କ ସୋ’କୁ ଯିବାକୁ ମଧ୍ୟ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଶୋ’ରେ ରାମଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଅରୁଣ ଗୋଭିଲଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପରିହାସ କରାଯାଇଥିଲା, ତେଣୁ ଏହି ସୋ’କୁ ଯିବାର କୌଣସି ଯଥାର୍ଥତା ନାହିଁ।

Share Your Views In Comments Below

comments