କମେଡି ଷ୍ଟାର Bharti Singhଙ୍କ ଉପରେ ଭାଙ୍ଗିଲା ଦୁଃଖର ପାହାଡ, ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ସେ ମଧ୍ୟ ହେଲେ…

ନାର୍କଟିକସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ ହାସ୍ୟକଳାକାର ଭାରତୀ ସିଂହଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ସ୍ଥିତ ତିନୋଟି ଘରେ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା | ମିଡ଼ିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଭାରତୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ହର୍ଷ ଙ୍କ ଉପରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଉଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ରହିଛି | ଚଢ଼ାଉ ବେଳେ ଗଂଜେଇ ଜବତ ହୋଇଥିବାର ଦାବି ମଧ୍ୟ କରାଯାଉଛି | ଉଭୟଙ୍କୁ NCB ଗିରଫ କରିଥିବାର ଖବର ମିଳିଛି | NCB ଲଖଣ୍ଡଵାଲା ଏବଂ ବରସବା ଅଂଚଳରେ ମଧ୍ୟ ଚଢ଼ାଉ କରିଛି |

ସୂଚନା ମୁତାବିକ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଉଥିବା ସନ୍ଦେହରେ ଭାରତୀ ଏବଂ ହର୍ଷ ଲିମ୍ବାଚିଆଙ୍କ ଘରେ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇଥିଲା | ଭାରତୀ ଟିଭିର ପ୍ରଥମ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ,ଯିଏ ଏନସିବି ଦ୍ୱାରା ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି | ଏହାପୂର୍ବରୁ, ଏନସିବି ଅଭିନେତା ତଥା ମଡେଲ ଅର୍ଜୁନ ରାମପଲ ଏବଂ ତାଙ୍କ’ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ‘ଗାବ୍ରିଏଲଲେଙ୍କ ଘରେ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା । ନଭେମ୍ବର 9 ରେ, ଅର୍ଜୁନ ରାମପାଲଙ୍କ ଘରେ ଅନୁସନ୍ଧାନ ସମୟରେ, NCB ଲାପଟପ୍, ମୋବାଇଲ ଫୋନ୍ ଏବଂ ଟ୍ୟାବଲେଟ୍ ଭଳି ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ ଜିନିଷ ଜବତ କରିଥିଲା | ଏଥିସହିତ ଅର୍ଜୁନ ରାମପାଲଙ୍କ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା |

ଅର୍ଜୁନ ରାମ୍ପଲଙ୍କ ଘରେ ଚଢ଼ାଉ କରିବା ଆଗରୁ NCB ବଲିଉଡ୍ ନିର୍ମାତା ଫିରୋଜ ନାଡିଆଦୱାଲାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସବନା ସୟିଦ୍ ଙ୍କ ଘରୁ ଗଂଜେଇ ପାଇବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମତା ଫିରୋଜ ନାଦିଆଦୱାଲା ମଧ୍ୟ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଏନସିବିରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ।

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଗାବ୍ରିଏଲାଙ୍କ ଭାଇ ଏଗିସ୍ ଲ୍ଲୋସ୍ ଡେମେଟ୍ରିଡସ୍ ଙ୍କ ଘରୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ପାଇବାପରେ ତାଙ୍କୁ NCB ଗିରଫ କରିଥିଲା । ଅଧିକାରୀ ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ , ଏନ’ସିବି ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଗାବ୍ରିଏଲଙ୍କ ଭାଇ ଏଗିସ୍ ଲ୍ଲୋସ୍ ଡେମେଟ୍ରିଡସ୍ ଙ୍କୁ ପୁଣେ ଜିଲ୍ଲାର ଲୋନାୱାଲା ର ଏକ ରିସୋର୍ଟରୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ‘ଡ୍ରଗ୍ସ’ ମ୍ୟାମଲରେ ଏନସିବି ତରଫରୁ ଏହା 23 ତମ ଗିରଫ ଥିଲା । ଏହାପୂର୍ବରୁ କ୍ଷତୀଜ ପ୍ରଜା ଏବଂ ଜୟା ମାଧୋଙ୍କର 21 ଏବଂ 22 ତମ ତମ ଗିରଫ ହେବାର ରେକର୍ଡ ରହିଥିଲା ।

ଏନସିବି ଦୀପିକା ପାଦୁକନଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର କରିସ୍ମା ପ୍ରକାଶଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସମନ ଜାରି କରି 27 ଅକ୍ଟୋବରରେ ହଜାର ହେବା ପାଇଁ କହିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେ ସେଠାକୁ ଆସିନଥିଲେ ନଥିଲେ | ସୋମବାର, ନଭେମ୍ବର 2, 2020 ରେ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ‘କରିସ୍ମା ପ୍ରକାଶଙ୍କ ମାନସିକ ସ୍ଥିତି ଅସନ୍ତୁଳନ ଅଛି । କରିସ୍ମା ପ୍ରକାଶଙ୍କ ଘରୁ ଏନସିବି ଗତ ମାସରେ 1.7 ଗ୍ରାମ ଅଫିମ ଏବଂ ଏକ ବୋଟଲ୍ ‘ସିବିଡି ତେଲ’ ଜବତ କରିଥିଲା ​​| ‘କୁଆନ୍ ପ୍ରତିଭା ପରିଚାଳନା କମ୍ପାନୀ’ର ଅନ୍ୟ କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସମନ ପଠାଯାଇଛି।

ବଲିଉଡରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନେକ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ନାମ ଉଠୁଛି | ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ’ ଏହାର ଆରମ୍ଭ, ଏବଂ ଏହା ପରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍, ରାକୁଲ୍ ପ୍ରୀତ୍ ସିଂ, ଅର୍ଜୁନ ରାମପାଲଙ୍କ ପରେ ଗାବ୍ରିଏଲ୍, ଡେମେଟ୍ରିଏଡସ୍ ଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା ।

14 ଜୁନ୍ 2020 ରେ, ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଏନସିବି ହ୍ୱାଟସ୍ ଆପ୍ ଚାଟ୍ ଆଧାରରେ ବୋଲିଉଡ଼ ରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ବ୍ୟବହାର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା | N’CB ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ, ତାଙ୍କ ଭାଇ ଷୌଭିକ ଙ୍କୁ NDPS ଆଇନ ଧାରା ଅନୁସାରେ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା | ରିୟାଙ୍କ ସମେତ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ କେତେକ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଏବେ ଜାମିନ ପଇସାରିଛନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments