ଭାରତର ଜଣେ ଏପରି ବିଧାୟକ, ଯାହାଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତା ଆଗରେ ଫିକା ପଡିଯିବେ ବଲିଉଡର ହିରୋଇନ ମାନେ, ବିଶ୍ୱାସ ହେଉନଥିଲେ, ନିଜେ ଦେଖି ନିୟନ୍ତୁ ଜାଣି ଯିବେ

ଯେତେବେଳେ ଆମ ଭାରତରେ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ କଥା ଆସେ, ସର୍ବପ୍ରଥମେ ଲୋକମାନେ ବଲିଉଡର ହିରୋଇନମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଭାବନ୍ତି, ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ହେଡଲାଇନରେ ରହିବା ସାଧାରଣ କଥା | କିନ୍ତୁ, ଯଦି ଜଣେ ମହିଳା ନେତା ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ହେଡଲାଇନରେ ରୁହନ୍ତି, ତେବେ ଥରେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିବାକୁ ଚାହିଁବେ ଯେ ସେ କିଏ | ଆଜିକାଲି ଜଣେ ମହିଳା ବିଧାୟକ ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଖବରରେ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ମହିଳା ବିଧାୟକଙ୍କ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରସାରିତ ହୋଇଛି। ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଠାରୁ ଫେସବୁକ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ବିଧାୟକଙ୍କ ଚିତ୍ର ସବୁଆଡେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ବାସ୍ତବରେ ଆମେ ଅତି ସୁନ୍ଦର MLA Navneet Kaur Rana ଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ | ନବନୀତ୍ କୌର ରାଣା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ସେଥିପାଇଁ ସେ ଆଜିକାଲି ହେଡଲାଇନରେ ଅଛନ୍ତି | ସେ କୌଣସି ବଲିଉଡ କିମ୍ବା ହଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୁହଁନ୍ତି ଜଣେ ଭାରତୀୟ ରାଜନେତା ମଧ୍ୟ। ଆମେ ଏଠାରେ ଏପରି ଏକ ସୁନ୍ଦର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯିଏ ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଆଲୋଚନାରେ ରୁହନ୍ତି |

ଆଜି ଆମର ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ, ଆମେ ସୁନ୍ଦରୀ ମହିଳାଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ସେ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ଜଣେ ବିଧାୟକ, ଏହି ସୁନ୍ଦର ବିଧାୟକଙ୍କୁ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଆନ୍ତି, ଲୋକମାନେ ଭାବନ୍ତି ନାହିଁ ଯେ ସେ ଜଣେ ରାଜନେତା ତେବେ ପୁନର୍ବାର ଆସନ୍ତୁ | ହଁ, ଆମେ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏଠାରେ କହୁଛୁ, ଭାରତର ଜଣେ ଅତି ସୁନ୍ଦର ବିଧାୟକ, ଯିଏ କେବଳ ସୁନ୍ଦର ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ସେ ନିଜର ଚମତ୍କାର ଚେହେରା ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା |

ଏହି ବିଧାୟକଙ୍କ ନାମ ହେଉଛି ନବନୀତ୍ କୌର,ନବନୀତ୍ କୌର 1986 ମସିହାରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ, ସେ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପୂରଣ କରିବା ପରେ ନିଜ ସ୍ୱପ୍ନକୁ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ଆରମ୍ଭରୁ କ୍ୟାରିଅରରେ ମଡେଲିଂ କରିବାକୁ ବାଛିଲେ। ମଡେଲିଂ ଦୁନିଆରେ ଏକ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଥିଲେ ଯେଉଁଠାରୁ ସେ ସଫଳତା ପାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ |

ତାଙ୍କ ପାଠ ପଢା ସମାପ୍ତ କରିବା ପରେ, ନବନିତ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ଧ୍ୟାନକୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ସ୍ୱପ୍ନକୁ ସାକାର କରିବାରେ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିଥିଲେ, ସେ ମଡେଲିଂ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ସେ ଅନେକ ସଫଳତା ହାସଲ କରିଥିଲେ, ନବନୀତ୍ କୌର ସାଉଥ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ | 2004 ମସିହାରୁ ସାଉଥ୍ ଫିଲ୍ମରେ କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ, ତାଙ୍କର ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଅଭିନୟ ଏବଂ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ସେ ସଫଳତାର ପାହାଚ ଚଢି ଉପରକୁ ଯାଇଥିଲେ |

ସେ ପ୍ରାୟତ ତେଲୁଗୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି | ଯଦିଓ ସେ ପଞ୍ଜାବର ବାସିନ୍ଦା, ସେ ମୁମ୍ବାଇରେ ବଢ଼ି ଥିଲେ। ନବନେତ ଙ୍କ ପିତା ସେନାରେ ଜଣେ ଅଧିକାରୀ ଥିଲେ ଏବଂ ସେ କେତୋଟି ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଆଲବମରେ କାମ କରିଥିଲେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ନବନିତ କନ୍ନଡ ଫିଲ୍ମ ‘ଦର୍ଶନ’ ସହିତ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ବହୁତ କମ୍ ଲୋକ ଜାଣିବେ ଯେ ନବନୀତ୍ କୌର ମଧ୍ୟ ଯୋଗକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି |

ଏହି କାରଣରୁ ସେ ବାବା ରାମଦେବଙ୍କ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ମଧ୍ୟ ଅଟନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ବାବା ରାମଦେବଙ୍କ ଯୋଗ କ୍ୟାମ୍ପ ସମୟରେ ସେ ମୁମ୍ବାଇର ନେତା ରବି ରାଣାଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ। ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର ସହ କଥା ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଶେଷରେ ବାବା ରାମଦେବଙ୍କଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ନେଇଥିଲେ। ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ବିଧାୟକ ରବି ରାଣାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପରେ ନାଭନୀତ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତରୁ ନିଜକୁ ଦୂରେଇ ରଖିଥିଲେ।

Share Your Views In Comments Below

comments