ସବୁଦିନ ଭାଉଜ ମତେ ଏମିତି କାମ କରିବାକୁ କହୁଛନ୍ତି, ମୁଁ କଣ କରିବି… ଦିଅର ପ୍ରକାଶ କରିଲେ ନିଜର ଦୁଃଖ…

ଜଣେ ଯୁବକ ତାଙ୍କ ଭାଉଜଙ୍କ ବିରୋଧରେ କୋର୍ଟରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ କୋର୍ଟରୁ ନ୍ୟାୟ ଦାବି କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଯୁବକ କୁହନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଭାଉଜମାନେ ତାଙ୍କ ସହ ଅସଦାଚରଣ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଭୁଲ୍ କାମ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ। ଭାଉଜମାନଙ୍କର ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ସେ ବହୁତ ବିବ୍ରତ ହୋଇଥିଲେ | ସେ ସେମାନଙ୍କୁ ଅନେକ ବୁଝାଇଲା ପରେ ମଧ୍ୟ ମାନିନଥିଲେ | ଏହାପରେ` ଯୁବକ ଜଣକ ବାଧ୍ୟହୋଇ କୋର୍ଟକୁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଥିଲେ । ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଆଲିଗଡରୁ ଏହି ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ।

ଭାଉଜମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏତଲା ଦାୟର କଲେ ଯୁବକ

ଯୁବକଙ୍କ ପିଟିସନ ଉପରେ ତୁରନ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରି ପ୍ରଦେଶ ପୋଲିସ ଦୁଇ ଭାଉଜଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିବାକୁ ରାଜ୍ୟ ପୋଲିସ କହିଛି । ଏଥି ସହ ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଯୁବକ ଜଣକ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଭାଇମାନେ କାମ କରିବାକୁ ଯାଇଥିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଭାଉଜ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଚାପ ପକାଉଥିଲେ । ମନା କରିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ମାଡ ମଧ୍ୟ ମାରୁଥିଲେ ।

ରାବଣ ତିଲା ଅଞ୍ଚଳରେ ରହୁଥିବା ଏହି ଯୁବକ କୋର୍ଟଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଭାଉଜମାନେ ତାଙ୍କ ସହ ଜବରଦସ୍ତି କରୁଥିଲେ । ମନା କରିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଭାଉଜ ତାଙ୍କୁ ମାଡ ମାରୁଥିଲେ । ସେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଏସବୁର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଯୁବକ ଜଣକ ତାଙ୍କ ଭାଉଜମାନଙ୍କୁ ଦଣ୍ଡ ଦେବାକୁ ସ୍ଥିର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିଛନ୍ତି ।

ଭାଇଙ୍କ ଅଜାଣତ ରେ କରୁଥିଲେ ହଇରାଣ

ଯୁବକଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ରୁହନ୍ତି | ବିବାହିତ ଭାଇମାନେ ପ୍ରତିଦିନ କାମ ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯାଉଥିଲେ | ଯାହା ପରେ ତାଙ୍କ ଭାଉଜମାନେ ତାଙ୍କ ସହ ଅଶ୍ଳୀଳ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ | ମନକଲେ ତାଙ୍କୁ ମାଡ ମାରୁଥିଲେ ଏବଂ କିଛି କହି ତାଙ୍କୁ ବଦନାମ କରିବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ । ଉଭୟ ଭାଉଜ ତାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ଚାପ ପକାଉଥିଲେ | କ୍ରମାଗତ ନିର୍ଯ୍ୟାତନାରେ ବିବ୍ରତ ହୋଇ ଯୁବକ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଥର ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଶେଷରେ ସେ ଭାଉଜମାନଙ୍କୁ ଦଣ୍ଡ ଦେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ପୋଲିସର ସାହାଯ୍ୟ ଲୋଡିଥିଲେ । ଯୁବକଙ୍କ ପିଟିସନ ଆଧାରରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଭାଉଜଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିବାକୁ କୋର୍ଟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ଆଲିଗଡ ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି

Share Your Views In Comments Below

comments