ଭିକ ମାଗୁଥିବା ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ହେଲା ପ୍ରେମ, ପ୍ରପୋଜ କରିଲେ ଆଉ ମନ୍ଦିରକୁ ନେଇ ହେଇଗଲେ ବାହା, ତାପରେ

କୁହାଯାଏ ଯେ ପ୍ରେମ ଯେକୌଣସି ସମୟରେ ଏବଂ କାହା ସହିତ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ ଯେ ପ୍ରେମ ଅନ୍ଧ| ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଏକ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହାର କାହାଣୀ କୌଣସି ଫିଲ୍ମ କାହାଣୀଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ | ଜଣେ ଯୁବକ ଭିକ ମାଗୁଥିବା ଗୋଟେ ଝିଅକୁ ପସନ୍ଦ କଲେ ଯିଏ ଦୁଆର ଦୁଆର ଯାଇ ଭିକ ମାଗୁଥିଲା ଏବଂ ଯେପରି ସେପରି ସେ ପେଟ ଭରୁ ଥିଲା |

ନିରୀହ ଚେହେରା ପସନ୍ଦ ଆସିଗଲା

ଯୁବକଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ନିରୀହ ଚେହେରାକୁ ଏତେ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ଯେ ସେ ଏହି ଝିଅଟିକୁ ହୃଦୟ ଦେଇଦେଲେ | ଏହା ପରେ ସେ ଏହି ଝିଅକୁ ପ୍ରପୋଜ କଲେ । ଝିଅଟି ମଧ୍ୟ ଭାବିଲା ଯେ ତାଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳାଇବା ପାଇଁ ଭଗବାନ କାହାକୁ ପଠାଇଛନ୍ତି |

ମନ୍ଦିରରେ କଲେ ବିବାହ

କିଛି ସମୟ ପରେ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିବାକୁ ସ୍ଥିର କଲେ ଏବଂ ସେମାନେ ଗୋପାଳଗଞ୍ଜର ଏକ ମନ୍ଦିରରେ ବିବାହ କଲେ। ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ଯୁବକ ପୁରୁଣା ଲୁହା ଜିନିଷ କିଣିବା କାମ କରନ୍ତି | ସେ ଯୁବତୀ ପୂର୍ବରୁ 2 ଟି ସନ୍ତାନର ମାତା, ଗୋଟେ ପୁଅ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଝିଅର m | ଏକ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ନାମମାତ୍ର ଜାତିର ଲୋକମାନେ ଆସି ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇଗଲେ, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ସେହି ଯୁବତୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୁଅକୁ ନିଜ ପରିବାରରେ ନେବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ, ସେ ଭିକ ମାଗୁଥିଲେ ଏବଂ ନିଜ ଶିଶୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପେଟ ଭରୁଥିଲେ |

ଲୋକମାନେ ଯୁବକଙ୍କ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କଲେ

ଏହି ଯୁବକଟିର ନାମ ଅଶୋକ କୁମାର ଏବଂ ଝିଅର ନାମ ଉର୍ମିଲା | ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କର କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟ ନଥିଲେ, ତେଣୁ ସେମାନେ ସାସୁମୁସା ଗୋପାଳଗଞ୍ଜ ବଜାରରେ ଅବସ୍ଥିତ ଦୁର୍ଗା ମନ୍ଦିରରେ ପୁରୋହିତ ପଞ୍ଚାନନ୍ଦଜୀଙ୍କ ତତ୍ୱାବଧାନରେ ସର୍ବସାଧାରଣରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏହି ବିବାହର ଅନନ୍ୟ କଥା ହେଲା କିଛି ଦୋକାନୀ ଏବଂ ସ୍ଥାନୀୟ ବଜାରର ଲୋକମାନେ ଏଥିରେ ଜଡିତ ଥିଲେ। ସମସ୍ତେ ଏହି ଯୁବକ ଅଶୋକ କୁମାରଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ | ପ୍ରକୃତରେ, ସେ ଜଣେ ଗରିବ ଯୁବତୀଙ୍କ ଜୀବନ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରି ଏକ ବଡ଼ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments