କାହିଁକି ବାହାଘର ପରେ ଝିଅ ମାନଙ୍କର ଅଣ୍ଟା ଚଉଡା ହୋଇଯାଇଥାଏ ? ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଯିବେ….

ବିବାହ ପରେ ଝିଅମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିଛି, ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ହେଉଛି ଶରୀରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବା | ପ୍ରାୟତ ଆପଣ ସମସ୍ତେ ନିଶ୍ଚୟ ଧ୍ୟାନ ଦେଇଥିବେ ଯେ ଝିଅମାନେ ବିବାହ କରିବା ମାତ୍ରେ ଅଣ୍ଟା ପ୍ରଶସ୍ତ ହେବା ଆରମ୍ଭ କରେ | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା, କେଉଁ କାରଣରୁ ବିବାହ ପରେ ଝିଅମାନଙ୍କର ଅଣ୍ଟା ବିସ୍ତାର ହେବାକୁ ଲାଗେ |

ସେ-କ୍ସ କାରଣରୁ: ସାନ୍ ଫ୍ରାନସିକ ର ଗବେଷକ ମାନଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଯେଉଁ ଝିଅମାନେ କେବଳ ଗୋଟିଏ ପୁରୁଷ ସହ ସେକ୍ସ କରନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କର ଅଣ୍ଟା କମ୍ ପ୍ରଶସ୍ତ ଥାଏ ଏବଂ ଯେଉଁ ଝିଅମାନେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ପୁରୁଷଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ଅଣ୍ଟା ଅଧିକ ପ୍ରଶସ୍ତ ଥାଏ |

ସନ୍ତାନସନ୍ତତି ଜନ୍ମ କରିବା ଯୋଗୁଁ: ବିବାହ ପରେ ମହିଳାମାନଙ୍କର ଅଣ୍ଟା, ସନ୍ତାନ ପ୍ରସବ କରିବା ଦ୍ୱାରା ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶସ୍ତ ହୋଇଥାଏ |

ହରମୋନ ପ୍ରଭାବ ରୁ: ନିଜ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରି ହରମୋନ ରେ ମଧ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଥାଏ | ଯେଉଁ କାରଣରୁ ମହିଳାମାନଙ୍କର ଶରୀରର ମାଂସପେଶୀ ଫୁଲିବା ଆରମ୍ଭ କରେ | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ଅଣ୍ଟା ମୋଟା ହୋଇଯାଏ |

ମାନସିକ ଚାପ କାରଣରୁ: ଯେତେବେଳେ ଝିଅ ବିବାହ ପରେ ପୁଅର ଘରକୁ ଯାଏ, ସେ ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ନିଜକୁ ସଜାଡି ପାରିନଥାଏ | ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସେ ଏହି ପ୍ରକାର ସମସ୍ୟା ପାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଦିଏ |

Share Your Views In Comments Below

comments