ବିହାଘର ଚାରି ଦିନ ହେଇନି ଆଉ Neha kakkar ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲେଖିଦେଲେ ଏମିତି କିଛି, ସମସ୍ତେ କହିଲେ ଚାରି ଦିନ ହେଇ ଆଉ ଆରମ୍ଭ ହେଇଗଲା…

ନିକଟରେ ନବ ବିବାହିତ ନେହା କକ୍କର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ତାଙ୍କ ନାମ ସହିତ ‘ଶ୍ରୀମତୀ ସିଂ’ ପୋଷ୍ଟ କରିବା ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବିବାହିତା ବୋଲି ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି | ନେହା ଯାଞ୍ଚ ହୋଇଥିବା ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି – ‘ନେହା କକ୍କର (ଶ୍ରୀମତୀ ସିଂ)’, ଏହାର ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନେହା ତାଙ୍କ ବିବାହର ଅନେକ ଫୋଟ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଥିଲେ | ଯାହାକୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ।

ଉଲ୍ଲେଖଥାଉ କି, ନେହା ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତ ସିଂ ବିବାହ ପରେ ମୁମ୍ବାଇ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଏହି ଦମ୍ପତି ମୁମ୍ବାଇରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ଫେରିଥିଲେ | ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ନେହାଙ୍କୁ ହାଲୁକା ନୀଳ ରଙ୍ଗର ଷ୍ଟ୍ରାଇଡ୍ କୋ-ଏଡ୍ ପୋଷାକରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ସେ ତାଙ୍କ ହାତରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଚୁଡ଼ି ପିନ୍ଧିଥିଲେ | ଅନ୍ୟପଟେ ରୋହନ ଏକ କାଜୁଆଲ୍ ଲୁକ୍ ରେ ଦେଖାଦେଇଥିଲେ | ତାଙ୍କୁ ଧଳା ରଙ୍ଗର ଟି ସାର୍ଟ ଏବଂ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ଟ୍ରାଉଜରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​|

ନେହା ବିବାହ ପୋଷାକରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ନୂତନ ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ ପାଇଁ କାମନା କରୁଛନ୍ତି | ନେହା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ବିବାହ ପାଇଁ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ | ଏହି କାରଣରୁ ତାଙ୍କର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ର ୟୁଜର ଆଇଡି ବଦଳାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର ନୂତନ ନାମ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପସନ୍ଦ କରାଯାଉଛି |

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ସହିତ ସେ ନେହାଙ୍କ ପ୍ରୋଫାଇଲ ନାମ ଟ୍ୱିଟରରେ ମଧ୍ୟ ବଦଳାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଶ୍ରୀମତୀ ସିଂ ସ୍ଥାପନ କରିଛନ୍ତି।

Share Your Views In Comments Below

comments