ବିଧବା ଭାଉଜଙ୍କ ଯୌବନ ଦେଖି ନିଜକୁ ଅଟକାଇ ପାରିଲେ ନାହିଁ ଦିଅର ହେଇଗଲେ ପାଗଳ… ଆଉ ତା’ପରେ ହେଲା ଏମିତି…

ବିହାରର ମୁଜାଫରପୁର ଜିଲ୍ଲାର ମୋତିପୁର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ପରିସରରେ ବିଧବା ଭାଉଜ ଏବଂ ଦିଅର ଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି । ମାମଲାର ପୀଡିତା ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି।

ଯେତେବେଳେ ଭାଉଜ ଦିଅରକୁ ବିବାହ ପାଇଁ ଚାପ ପକାଇଲା ବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରାଯାଇଥିଲା। ମହିଳା ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପେଟରେ ଏପରି ଆଘାତ ଲାଗିଥିଲା ​​ଯେ ଶିଶୁଟି ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇପାରେ । ମହିଳା ଜଣକ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ମୋତିପୁର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ସେବେଠାରୁ ପୋଲିସ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି। ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ 2016 ରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିଲେ।

ଶାଶୁ ମହିଳାଙ୍କୁ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ଆଗ୍ରହରେ ଚୁପ୍ ରଖିଥିଲେ
ମହିଳା ଜଣକ ଦୁଇ ସନ୍ତାନର ମାତା ଅଟନ୍ତି। ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଘରେ ରହୁଥିଲେ। ଯେଉଁଠାରେ ଛଅ ମାସ ପୂର୍ବେ ତାଙ୍କ ଦିଅର ତାଙ୍କ ସହିତ ଜବରଦସ୍ତ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା | ଯେତେବେଳେ ସେ ଏହା ବିଷୟରେ ଶାଶୁଙ୍କୁ କହିଥିଲେ, ଶାଶୁ ଜନସାଧାରଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ନୀରବ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଦିଅର ସହ ବିବାହ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଦିଅର ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଅନେକ ଥର ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ମହିଳା ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଥିଲେ। ଗର୍ଭବତୀ ହେବା ପରେ ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ଦିଅର ଉପରେ ବିବାହ ପାଇଁ ଚାପ ପକାଇବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ମାଡ ଦିଆଯାଇଥିଲା।

ଡିସେମ୍ବର 20 ରେ ପୀଡିତାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରାଯାଇଥିଲା
ପୀଡିତା ନିଜର ଦିଅର ଜୟପ୍ରକାଶ ସହ ପ୍ରଭୁ ମେହେତା,ମାୟା ଦେବୀ,ବିଜୟକୁମାର ଏବଂ ଅନ୍ୟ କେତେକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମୋତିପୁର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିଛନ୍ତି। ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ଯେ ଯେତେବେଳେ ସେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଏହା କହିଥିଲେ ଏବଂ ବିବାହ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଗର୍ଭପାତ କରାଇବାକୁ କୁହାଯାଇଥିଲା। ସେ ମନା କରିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ମାଡ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ଯେ ଡିସେମ୍ବର 20 ରେ ସମସ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମିଳିତ ଭାବେ ତାଙ୍କ ପେଟକୁ ଆଘାତ କରି ଶିଶୁର କ୍ଷତି ଘଟାଇଥିଲେ। ଗର୍ଭପାତ ନକରିଲେ ଉଭୟ ପିଲାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଧମକ ଦେଉଛନ୍ତି।

ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ପାଇଁ ଚଢ଼ାଉ ଜାରି ରହିଛି
ଏହି ମାମଲାରେ ମୋତିପୁର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅନିଲ କୁମାର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏଫଆଇଆର ପଞ୍ଜୀକୃତ ହୋଇଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ପୀଡିତାଙ୍କ ଡାକ୍ତରୀ ପରୀକ୍ଷା କରାଯିବ। ତା’ପରେ ଷ୍ଟେଟମେଣ୍ଟ ରେକର୍ଡିଂ ପ୍ରକ୍ରିୟା କୋର୍ଟରେ କରାଯିବ। ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିବା ପାଇଁ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଉଛି। ଏହି ମାମଲା ପୋଲିସରେ ପଞ୍ଜୀକୃତ ହେବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି । ଏହି ଘଟଣା ପରେ ପୀଡିତା ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ବାପ ଘରକୁ ଯାଇଛନ୍ତି। ଏହି ଘଟଣା ପରେ ବାପଘର ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।

Share Your Views In Comments Below

comments