ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଘରେ ରହୁଥିବା ଭାରତୀଙ୍କ ପାଖରେ ନାହିଁ କୌଣସି ଜିନିଷର ଅଭାବ, ତଥାପି କାହିଁକି ଫସିଲେ ଗଞ୍ଜେଇ ମାମଲାରେ ଜାଣନ୍ତୁ…

କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଭାରତ ସିଂ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ହର୍ଷ ଲିମ୍ବାଚିଆଙ୍କ ଘରେ ଗଂଜେଇ ଉଦ୍ଧାର ହେବା ପରେ ନାର୍କୋଟିକ୍ସ ବ୍ୟୁରୋ ଦ୍ୱାରା ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ପଚରାଉଚରା ପରେ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ତଥା ଘରେ ଚଢ଼ାଉ ବେଳେ ଘରୁ 86.5 ଗ୍ରାମ ଗଂଜେଇ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା। ଯାହା ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ଡାକ୍ତରୀ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଡାକ୍ତରଖାନା ପଠାଯାଇଥିଲା, ପରେ କୋର୍ଟର ଶୁଣାଣି ପାଇଁ ନିଆଯାଇଥିଲା।

ଭାରତୀ ସିଂ ହେଉଛନ୍ତି ଭାରତର ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ମହିଳା ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ଯିଏକି ତାଙ୍କ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ଅପ୍ ଠାରୁ ବହୁ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ହସାଇଥିଲେ, ଏହା ସହିତ ସେ ଏହି ବର୍ଷଗୁଡିକରେ କୋଟି କୋଟି ମୂଲ୍ୟର ସମ୍ପତ୍ତି ଜମା କରିଥିଲେ, ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଘରର କିଛି ଫଟୋ ଦେଖାଇବୁ|

ଭାରତୀଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇରେ ଅତି ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଘର ଅଛି ଏହାର ମୂଲ୍ୟ କୋଟି କୋଟି ଅଟେ | ଘରରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଜିନିଷ ଅଛି, ଯେଉଁଠାରେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ରୁହନ୍ତି।

ଭାରତୀ ଏବଂ ହର୍ଷ ନିଜ ଇଚ୍ଛା ଅନୁଯାୟୀ, ବହୁତ ଭଲ ସାଜସଜ୍ଜା କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଆସବାବପତ୍ରର ବିଭିନ୍ନ ଡିଜାଇନ୍ ମଧ୍ୟ ଘରକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର କରୁଛି |

ଏହି ଘରଟି ଅତି ଲୋକପ୍ରିୟ ଡିଜାଇନର୍ ଦ୍ୱାରା ଡିଜାଇନ୍ ହୋଇଛି | ଭାରତୀଙ୍କ ଘରେ ଧଳା ରଙ୍ଗର ଦୁଇଟି ଶୟନ କକ୍ଷ ଅଛି ଏବଂ ହଲରେ ଥିବା ସୋଫା ଏହାକୁ ଆହୁରି ଉନ୍ନତ ଏବଂ ଆକର୍ଷଣୀୟ କରୁଛି |

ତାଙ୍କର ଡାଇନିଂ ଏବଂ ବସିବା ସ୍ଥାନ ହେଉଛି ଏଲ୍ ଆକୃତିର | ଭାରତୀଙ୍କ ଆୟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ସେ ଏପିସୋଡ୍ ପାଇଁ 25 ରୁ 30 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଆଦାୟ କରନ୍ତି ଏବଂ ଇଭେଣ୍ଟ ପାଇଁ ସେ 15 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନେଇଥାନ୍ତି | ଏହି ଅନୁଯାୟୀ ସେ ଗୋଟିଏ ବର୍ଷରେ 8 କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରନ୍ତି।

Share Your Views In Comments Below

comments