ବିନା ମେକଅପରେ ଏପରି ଦେଖାଯାଆନ୍ତି ସାଉଥ ଫିଲ୍ମର ଏହି ସୁନ୍ଦରୀ ହିରୋଇନ ମାନେ, ଦେଖନ୍ତୁ ଏମାନଙ୍କର ଅସଲ ଚେହେରା….

ସାଉଥ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏପରି ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତନ୍ତି | ନିଜ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ଲୋକଙ୍କୁ ଦିୱାନା କରୁଥିବା ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ଅଭିନୟରେ ମଧ୍ୟ କିଛି କମ ନୁହନ୍ତି ଏବଂ ପୁରା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ସେମାନଙ୍କର ରାଜ ଚାଲିଥାଏ |

କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି, ଫିଲ୍ମ ସ୍କ୍ରିନରେ ପରୀମାନଙ୍କ ଭଳି ଦେଖାଯାଉଥିବା ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ସାଧାରଣ ଦେଖାଯାଆନ୍ତି | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି କିଛି ଚିତ୍ର ଦେଖାଇବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯାହା ଦେଖି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ |

ହଁ, ଆଜି ଆମେ ଏହି ଆର୍ଟିକିଲରେ ଦକ୍ଷିଣର ସୁନ୍ଦରୀମାନଙ୍କର ନୋ ମେକଅପ୍ ଲୁକ୍ ଚିତ୍ର ଦେଖାଇବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯାହା ଦେଖି ପ୍ରତ୍ୟେକ ଝିଅ ନିଜକୁ ଜଣେ ପରୀଠାରୁ କମ୍ ଭାବିବେ ନାହିଁ | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଦେଖିବା, ଏହି ସୁନ୍ଦରୀମାନଙ୍କର ନୋ ମେକଅପ୍ ଫଟୋ…

ସାମନ୍ତା ଅକ୍କିନେନି

ସାଉଥ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଏହି ସୁନ୍ଦରୀ ନିଜ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତନ୍ତି | ତାଙ୍କର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରାୟତ ସେ ନିଜ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ଯୋଡି ହୋଇ ରୁହନ୍ତି | ପରଦାରେ ନିଜର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟର ଯାଦୁ ଚଳାଉଥିବା ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିନ୍ନ ଦେଖାଯାଆନ୍ତି |

ଯଦି ଆପଣ ସାମନ୍ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମି ପରଦା ଏବଂ ବାସ୍ତବ ଜୀବନର ଚିତ୍ରକୁ ଏକାଠି ରଖିବେ, ତେବେ ହିଁ ଆପଣ ତାଙ୍କୁ ଚିହ୍ନି ପାରିବେ |

ନୟନତାରା

ତାମିଲ ଫିଲ୍ମର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୟନତାରା ମଧ୍ୟ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ କମ୍ ନୁହଁନ୍ତି | ତାଙ୍କର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟର ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଏ | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ସଂଖ୍ୟାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟର ଦିୱାନା ଅଟନ୍ତି |

ତଥାପି, ତାଙ୍କର ବାସ୍ତବ ଜୀବନର ଚିତ୍ର ଏବଂ ଫିଲ୍ମି ପରଦାର ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକରେ ବହୁତ ଫରକ ଅଛି | ବିନା ମେକଅପରେ ନୟନତାରା ନିଜ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ସହ ବିଲକୁଲ ଜଷ୍ଟିସ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ହେଉଥିବା ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟର ଦାବି ବହୁତ ଦୂର ଦେଖାଯାଏ |

କିର୍ତ୍ତୀ ସୁରେଶ


ସାଉଥ୍ ସିନେ ୱାର୍ଲ୍ଡରେ କିର୍ତ୍ତୀ ସୁରେଶ ମଧ୍ୟ ଏକ ବଡ ନାମ | ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମହେଶ ବାବୁଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ସରକାରୁ ୱାରି ପାଟା ସହିତ ତାଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ | ନିଜର ଦମଦାର ଅଭିନୟ ତଥା ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ କିର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ | କିନ୍ତୁ ଅଫସ୍କ୍ରିନ୍ ଫଟୋ ଦେଖି ଆପଣ କିର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ଚିହ୍ନି ପାରିବେ ନାହିଁ |

ତ୍ରିଶା କୃଷ୍ଣନ୍


ତାମିଲ ଫିଲ୍ମରେ ନିଜ ଅଭିନୟର ଯାଦୁ ଚଳାଇଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ତ୍ରିଶା କୃଷ୍ଣନ ମଧ୍ୟ ଏହି ତାଲିକାରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଅନସ୍କ୍ରିନ ଚିତ୍ର ଏବଂ ଅଫସ୍କ୍ରିନ୍ ଫଟୋଗୁଡ଼ିକ ଯଥେଷ୍ଟ ଭିନ୍ନ | ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରାୟତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜର ବ୍ୟାୟାମ ଫଟୋ ସେୟାର କରନ୍ତି, ଯଦି ଆପଣ ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକୁ ପରଦାରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା ସୁନ୍ଦର ତ୍ରିଶା ସହିତ ତୁଳନା କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଦୁଃଖଦ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ପୂଜା ହେଗଡେ


ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଫିଲ୍ମର ସୁପରଷ୍ଟାର ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୂଜା ହେଗଡେ ପରଦାରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିବାବେଳେ ନୋ ମେକ୍ଅପ୍ ରେ ତାଙ୍କର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଅଦୃଶ୍ୟ ହୋଇଯାଏ | ତାଙ୍କର ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକୁ ମଧ୍ୟ ଯଦି ଆପଣ ତୁଳନା କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ |

ତମନ୍ନା ଭାଟିଆ


ବାହୁବଲୀ ଫିଲ୍ମ ସହିତ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ତମନ୍ନା ଭାଟିଆଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଆପଣ ସମସ୍ତେ ପରିଚିତ ଥିବେ | କେବଳ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ହିଁ ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟର ଦିୱାନା ନୁହଁନ୍ତି, ଅନେକ ଫିଲ୍ମ ଷ୍ଟାର ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଦିୱାନା ଅଟନ୍ତି | ଅନ୍ୟ ପଟେ, ଯଦି ଆପଣ ତାଙ୍କର ଅଫସ୍କ୍ରିନ୍ ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକୁ ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିନ୍ନ | ପରଦା ପଛରେ ତମନ୍ନା ଭାଟିଆ ଜଣେ ସାଧାରଣ ଝିଅ ପରି ଦେଖାଯାଆନ୍ତି |

ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଧାନା


କର୍ଣ୍ଣାଟକ କ୍ରସ୍ କୁହାଯାଉଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଧାନାଙ୍କର ନୋ ମେକଅପ୍ ଚିତ୍ର ଦେଖି ଆପଣ ପ୍ରକୃତରେ ଚକିତ ହୋଇଯିବେ | ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବେ ନାହିଁ ଯେ ଏହା ହେଉଛନ୍ତି ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମିକା। ପରଦାରେ ନିଜ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟରେ ଲୋକଙ୍କୁ ଦିୱାନା କରୁଥିବା ରଶ୍ମିକାଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ଚିତ୍ର ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ |

କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ

କେବଳ ଦକ୍ଷିଣ ଫିଲ୍ମରେ ନୁହେଁ ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ ନିଜର ଅଭିନୟ ଏବଂ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିବା କାଜଲ ମଧ୍ୟ ପରଦା ପଛରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିନ୍ନ ଦେଖାଯାଆନ୍ତି । ତାଙ୍କର ବାସ୍ତବ ଜୀବନର ଚିତ୍ରକୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣ କହିପାରିବେ ନାହିଁ ଯେ ସେ କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ |

କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିକଟରେ ନିଜର ଦୀର୍ଘ ସମୟର ପ୍ରେମିକା ଗୌତମ କିଚଲୁଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ଏହି କାରଣରୁ, କାଜଲ ନିକଟରେ ଅନେକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ହେଡଲାଇନ କରିଥିଲେ। କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଆଜିକାଲି କାଜଲ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଗୌତମଙ୍କ ସହ ହନିମୁନ୍‌ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି।

ଶ୍ରୁତି ହାସନ

ଦକ୍ଷିଣ ସିନେମାର ଅନ୍ୟତମ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା କମଲ ହାସନଙ୍କ ଝିଅ ଶ୍ରୁତି ହାସନ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ତାଲିକାରେ ସାମିଲ ନାହାଁନ୍ତି, ଯେଉଁମାନଙ୍କର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ କେବଳ ପରଦା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୀମିତ ଅଟେ। ବରଂ, ସେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ତାଲିକାରେ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ପରଦାରେ ଏବଂ ପରଦା ପଛରେ ସମାନ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଆନ୍ତି | ମେକଅପ୍ ବିନା ମଧ୍ୟ ଶ୍ରୁତି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments