ବିନା ମେକଅପରେ ଏମିତି ଦେଖା ଯାଆନ୍ତି Bollywoodର ଏହି 5 ଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ଦେଖିଲେ ଚିହ୍ନି ପାରିବେ ନାହିଁ ଆପଣ… କହିବେ ସବୁ ମେକଅପର କମାଲ…

ବଡ ପରଦାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାନ୍ତି | ସେ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯିବା ପାଇଁ ମେକଅପ୍ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଆପଣମାନେ ମେକଅପ୍ ବିନା ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି | ଆପଣ ଭାବିବେ ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ମେକଅପ୍ ପରି ମେକଅପ୍ ବିନା ମଧ୍ୟ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯିବେ | କିନ୍ତୁ କିଛି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ମେକଅପ୍ ବିନା ଏହିପରି ଦେଖାଯାଆନ୍ତି କି ସେମାନଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇଯାଏ |

ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ

ଟିଭି ଶୋ ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଆନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ମେକଅପ୍ ବିନା ଚିତ୍ର ଅନେକ ଥର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯାହାକି ଏହିପରି |

ମୀନାକ୍ଷୀ ସେଶାଦ୍ରି

ମୀନାକ୍ଷୀ ସେଶାଦ୍ରି ତାଙ୍କ ସମୟର ଜଣେ ସଫଳ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଥିଲେ। ସେ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ମେକଅପ୍ ବିନା ମୀନାକ୍ଷୀ ସେଶାଦ୍ରି ଏହିପରି ଦେଖାଯାଆନ୍ତି |

ରବିନା ଟଣ୍ଡନ୍

ରବିନା ଟଣ୍ଡନ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ଷ୍ଟାର୍ ପ୍ଲସ୍ ର ରିଆଲିଟି ସୋ ନାଚ୍ ବାଲିଆ ସିଜନ୍ 9 ର ବିଚାର କରୁଛନ୍ତି | ରବିନା ଟଣ୍ଡନଙ୍କୁ 44 ବର୍ଷ ବୟସ ଏବଂ ସେ ସବୁବେଳେ ପରଦାରେ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଆନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ସେ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ଏହିପରି କିଛି ଦେଖାଯାଆନ୍ତି |

ତବୁ

ତବୁ ଏବେବି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ 47 ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଛି | ବଡ ପରଦାରେ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିବା ତବୁ ଏହିପରି ଦେଖାଯାଆନ୍ତି |

ଜୁହି ଚାୱଲା

ଜୁହି ଚାୱଲାଙ୍କୁ 51 ବର୍ଷ ବୟସ ଏବଂ ସେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ମେକଅପ୍ ବିନା ଆପଣ ତାଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ ନାହିଁ |

କରିନା କପୁର

Share Your Views In Comments Below

comments