ପଡିଆ ମଝିରେ ବିରାଟ କୋହଲି Anushkaଙ୍କୁ ପଚାରିଲେ ଏମିତି Romantic ପ୍ରଶ୍ନ, ଶୁଣିକି ଲାଜରେ ଲାଲ ହୋଇଗଲେ ମିସେସ କୋହଲି

ଆଜିକାଲି ଆଇପିଏଲ୍ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ଲେ ଅଫ୍ ଯୁଦ୍ଧ ମଧ୍ୟ ଶେଷ ଭାଗକୁ ଆସିଛି | ଏହି ସମୟରେ, 25 ଅକ୍ଟୋବରରେ ଚେନ୍ନାଇ ଏବଂ ବାଙ୍ଗାଲୋର ମଧ୍ୟରେ ଏକ ରୋମାଞ୍ଚକର ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ବିରାଟଙ୍କ ଦଳ ହାରି ଯାଇଥିଲେ। ଏଠାରେ ଆମେ ଚେନ୍ନାଇ ଏବଂ ବାଙ୍ଗାଲୋରର ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରୁନାହୁଁ, ବରଂ ବିରାଟ ଏବଂ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ପ୍ରେମକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରୁଛୁ | ହଁ, ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ପ୍ରେମ ଅଛି, ଯାହା ପ୍ରାୟତଃ କ୍ରିକେଟ୍ ପଡ଼ିଆରୁ ଦେଖାଯାଏ | ଚେନ୍ନାଇ ଏବଂ ବାଙ୍ଗାଲୋର ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ମଧ୍ୟ ସମାନ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ପୁରା ଘଟଣା କ’ଣ?

ଆଇପିଏଲରେ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳ ବାଙ୍ଗାଲୋରର ନେତୃତ୍ୱ ନେଉଥିବା ବିରାଟ କୋହଲି ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଯତ୍ନ ନେବାର କୌଣସି ପଥର ଛାଡି ନାହାଁନ୍ତି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଆଜିକାଲି ସେ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କର ବହୁତ ଯତ୍ନ ନେଉଛନ୍ତି | ବାସ୍ତବରେ ବିରାଟ କୋହଲି ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ପିତା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ କ୍ରିକେଟ୍ ପଡ଼ିଆରୁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଆଗାମୀ ସନ୍ତାନର ମା’ର ଯତ୍ନ ନେଉଛନ୍ତି।ଅକ୍ଟୋବର 25 ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ମ୍ୟାଚରେ ବିରାଟ କୋହଲି ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କୁ ସମାନ ଅଙ୍ଗଭଙ୍ଗୀ ସହିତ ଏକ ସୁନ୍ଦର ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଥିଲେ।

ଆଇପିଏଲର ଏହି ସିଜିନର 44 ତମ ମ୍ୟାଚରେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଦଳ ପରାଜୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଥିଲେ। ବାସ୍ତବରେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ମଧ୍ୟ ମ୍ୟାଚ୍ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ସେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ବିରାଟ କୋହଲି ମଧ୍ୟ ନିଜ ଦାୟିତ୍ୱ କୁ ଭଲ ଭାବରେ ନେଇଥିଲେ, ଏବଂ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟଭାଗରୁ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଥିଲେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସେ ଲଜ୍ଜାରେ ଲାଲ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ମଧ୍ୟ କୋହଲିଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ ।

କୋହଲି ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଯତ୍ନ ଫିଲଡରୁ ମଧ୍ୟ ନେଉଥିଲେ

ବିରାଟ କୋହଲି ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କର ଭଲ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ବି କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଅନୁଷ୍କା ଗର୍ଭବତୀ ଥିବାରୁ ସେ ନିଜ ଦାୟିତ୍ୱକୁ ଭଲ ଭାବରେ ପୂରଣ କରୁଛନ୍ତି। ଅକ୍ଟୋବର 25 ରେ ଚେନ୍ନାଇ ଏବଂ ବାଙ୍ଗାଲୋରରେ ମଧ୍ୟ ସମାନ ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା ​​| ବାସ୍ତବରେ ବିରାଟ କୋହଲି ଅନୁଷ୍କାଙ୍କୁ କେବଳ ଇସାରାରେ ସେ ଖାଇଥିଲେ କି ନାହିଁ ପଚାରିଥିଲେ? ବିରାଟଙ୍କ ଅଙ୍ଗଭଙ୍ଗୀ ଦେଖି ଅନୁଷ୍କା ପ୍ରଥମେ ଲଜ୍ଜାରେ ଲାଲ ହୋଇଗଲେ, କିନ୍ତୁ ପରେ ସେ ମଧ୍ୟ ମୁଣ୍ଡ ହଲାଇଲେ। ଅର୍ଥାତ୍ କ୍ରିକେଟ୍ ପଡ଼ିଆରେ ମଧ୍ୟ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରୋମାନ୍ସ କମି ନାହିଁ |

ବିରାଟ ଏବଂ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଦେଖି ବିରାଟ ଏବଂ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବିରାଟଙ୍କ ଶୈଳୀକୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବାବେଳେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଜଣେ ଭଲ ପିତା ହେବେ। ଅତୀତରେ ବିରାଟ ଏବଂ ଅନୁଷ୍କା ସେମାନଙ୍କ ପିତାମାତା ହେବା ବିଷୟରେ ଜଣାଇଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଆଗାମୀ ସନ୍ତାନ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିଆସୁଛନ୍ତି ।

Share Your Views In Comments Below

comments