Virat Kohli ନୁହଁନ୍ତି ରଶିଦ ଖାନ ହେଉଛନ୍ତି ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ, ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଏମିତି କଥା… ଜାଣିଲେ ମୁଣ୍ଡ ପିଟି ଦେବେ

ନିକଟରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗର୍ଭବତୀ ଥିବା ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ସେବେଠାରୁ ସେ ଏବଂ ବିରାଟ କୋହଲି ଏହି ଖବରରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ଅନୁଷ୍କା ଆଜିକାଲି ୟୁଏଇରେ ଅଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ଆଇପିଏଲରେ ସମର୍ଥନ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଏହି ଫଟୋ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ବିରାଟଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ଏଥି ସହିତ ଅନୁଷ୍କା ଗୁଗଲ୍ ସର୍ଚ୍ଚ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି। ଖବର ମୁତାବକ ଆଫଗାନିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟର ରସିଦ ଖାନଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଗୁଗୁଲର ଫଳାଫଳ ହେଉଛି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା। ତାହା ହେଉଛି, ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଗୁଗଲରେ ଆଫଗାନିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟର ରସିଦ ଖାନଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ନାମ ଖୋଜିବି, ସେତେବେଳେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ନାମ ସେଠାକୁ ଆସିବ। ଏହାର ଏକ ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ଅନୁଷ୍କା ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ପତ୍ନୀ। ଏବେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି ଯେ ଗୁଗଲ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କୁ ରସିଦ ଖାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବୋଲି କାହିଁକି ଦେଖାଉଛି? ଆସନ୍ତୁ ଏହା ପଛରେ ଥିବା କାହାଣୀ ଜାଣିବା |

ରସିଦ ଖାନ କିଏ ଜାଣନ୍ତୁ

1998 ରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ରସିଦ ଖାନ ଆଫଗାନିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ଉପ-ଅଧିନାୟକ ଅଟନ୍ତି। ଜୁନ୍ 2018 ରେ ଭାରତ ବିପକ୍ଷରେ ଆଫଗାନିସ୍ତାନର ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବାକୁ ସେ 11 ଜଣ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଥିଲେ | ଏକ ବର୍ଷ ପରେ ବାଂଲାଦେଶ ବିପକ୍ଷ ଏକମାତ୍ର ଟେଷ୍ଟରେ ରସିଦ ଦଳର ନେତୃତ୍ୱ ନେଇଥିଲେ। ଏଥିସହ ସେ 20 ବର୍ଷ ବୟସରେ ଏକ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ଅଧିନାୟକ ହେବା ପାଇଁ ସର୍ବକନିଷ୍ଠ କ୍ରିକେଟର ହୋଇଥିଲେ। ସେ ନିଜ ବୋଲିଂ ପାଇଁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ | ଆଇପିଏଲରେ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଦଳରୁ ଖେଳୁଥିବା ରସିଦ ଖାନ ପଡ଼ିଆରେ ଆତଙ୍କ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି। ସେ ଚଳିତ ସିଜନରେ 7 ଟି ମ୍ୟାଚରେ 10 ଟି ୱିକେଟ୍ ନେଇଛନ୍ତି।

ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ହେଉଛନ୍ତି ରସିଦ ଖାନଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ

ଗୁଗଲ୍ ସର୍ଚ୍ଚରେ ‘ରସିଦ୍ ଖାନ୍ ପତ୍ନୀ’ ଟାଇପ୍ କରିବା ସମୟରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା ପ୍ରଥମ ନାମ ହେଉଛି ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା | ପୃଷ୍ଠାରେ ତାଙ୍କ ନାମ ପରେ ରସିଦଙ୍କର ଏକ ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ବାୟୋ ଅଛି | ଏଥିରେ ତାଙ୍କ ବୈବାହିକ ସ୍ଥିତି, ପତ୍ନୀଙ୍କ ନାମ, ବିବାହ ତାରିଖ ମଧ୍ୟ ଲେଖାଯାଇଛି, ଯାହାକି 11 ଡିସେମ୍ବର 2017 ରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି। ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ମଧ୍ୟ 11 ଡିସେମ୍ବର 2017 ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ପ୍ରକାଶ ଯେ, 2018 ରେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଚାଟ୍ ସମୟରେ ରସିଦଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରିୟ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନାମ ପଚରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ସେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଏବଂ ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟାଙ୍କ ନାମ ନେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ରସିଦ ଖାନଙ୍କ ନାମ ଖବରକାଗଜ ହେଡଲାଇନରେ ଆସିଥିଲା ​​ଯେ ତାଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା। ଏହା ପରେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଏତେ ଆଲୋକିତ ହେବା ପରେ ରସିଦ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇଥିଲେ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ଖବର ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା।

ରସିଦ ଏବଂ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏହା ହେଉଛି ଏକମାତ୍ର ସଂଯୋଗ | ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ରସିଦ ଖାନଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେବାର ଖବର ଆସିବା ପରେ ଗୁଗଲ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କୁ ରସିଦ ଖାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଭାବରେ ଦେଖାଉଛି । ଗୁଗଲର ଏହି ଭୁଲ ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ହାଇଲାଇଟ୍ ହେଉଛି |

Share Your Views In Comments Below

comments