ବିଶ୍ୱସ୍ତତା ହେବ ତ ଏମିତି, ଅନେକ ଦିନ ହେବ ମାଲିକ ସମାଧି ଉପରେ ବସିଥିଲା କୁକୁର, ଉଠାଇବା ପରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ହୋସ ଉଡେଇଦେବା ଭଳି ସତ୍ୟତା

ବନ୍ଧୁଗଣ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କିଛି ନୂଆ ଚିତ୍ର ପ୍ରତିଦିନ ଭାଇରାଲ ହୁଏ | ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ପଛରେ ବାସ୍ତବତା ସହିତ ଜଡିତ ଅନେକ କାହାଣୀ ଅଛି, ଯାହା ଶୁଣିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ମଣିଷ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଏ| ଆଜି ଆମେ ଏପରି ଭାଇରାଲ୍ ଛବି ପଛରେ ଥିବା ପୁରା ବାସ୍ତବତାକୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ |

ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ କୁକୁରଟି ସବୁଠାରୁ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ପଶୁ ବୋଲି କୁହାଯାଏ | ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ କୁକୁର ମାଲିକଙ୍କ ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ନିଜ ଜୀବନ ଦେଇପାରେ। ଆଜିକାଲି, ଏହି ବିଶ୍ୱସ୍ତ ପଶୁଙ୍କ ବିଶ୍ୱସ୍ତତାକୁ ଦର୍ଶାଉଥିବା କିଛି ଚିତ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରାଯାଉଛି, ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବାସ୍ତବତା ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ସ୍ପର୍ଶ କରୁଛି |

ବାସ୍ତବରେ ଆଜିକାଲି କବର ପରି ସ୍ଥାନରେ ବସିଥିବା କୁକୁରର ଚିତ୍ର ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି | ଏହି ଫଟୋ ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରୁଛି | ଏହି କୁକୁରର ମାଲିକ କିଛି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ମରିଗଲେ | ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଏହି ସ୍ଥାନରେ କବର ଦିଆଗଲା। କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଏହି କୁକୁରଟି ସେହି କବର ନିକଟରେ ବସିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​| ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଲୋକମାନେ ଅନୁଭବ କଲେ ଯେ ମାଲିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହେତୁ ଏହି କୁକୁର ଦୁଖୀ ଏବଂ ତେଣୁ ତାଙ୍କ ମାଲିକଙ୍କ କବରଠାରୁ ଦୂରେଇ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁନାହିଁ |

ଯେତେବେଳେ ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ଦେଖିଲେ ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ, ଏହି ଫଟୋ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ସ୍ପର୍ଶ କଲା |ଏହି କୁକୁରଟି ତାଙ୍କ ମାଲିକଙ୍କ ସମାଧି ନିକଟରେ ଏକ ଗାତ ଖୋଳିଛି ଏବଂ ଏହି ଗର୍ତ୍ତରେ ସେ ତାର କିଛି ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ଦେଇଛି | ଏହି ଗର୍ତ୍ତଟି ଏହାର ମାଲିକଙ୍କ ସମାଧି ଅଟେ, ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କୁ କବର ଦିଆଯାଇଥିଲା | ଏହି କୁକୁରଟି ତା ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସେଠାରେ ଏକ ଗାତ ଖୋଲିଛି ଏବଂ ଏହା ଦ୍ୱାରା ସେ ମାଲିକଙ୍କ ସମାଧି ନିକଟରେ ମଧ୍ୟ ରହିପାରୁଛି । ଏହା ଜାଣିବା ପରେ ତାକୁ ତା ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସୁରକ୍ଷିତ ସ୍ଥାନରେ ରଖାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଡାକ୍ତର ତା ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଇଞ୍ଜେକ୍ସନ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ ।

Share Your Views In Comments Below

comments