ବୋହୁକୁ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ନିଜକୁ ସମ୍ଭଳି ପାରିଲେ ନାହିଁ ଶଶୁର କହିଲେ ମୁଁ ଆଉ ଥରେ ବାହା ହେବି, ପୁଅ ସିଧା କରିଦେଲେ ମନା, ଆଉ ତାପରେ ବାପା କରିଦେଲେ ଏମିତି କାଣ୍ଡ, ପୁରା ଗାଁ କରୁଛି ଛି ଛି

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ବାନ୍ଦାୟୁରେ ଜଣେ ପିତା ତାଙ୍କ ପୁଅକୁ ଗୁରୁତର ଆହତ କରିଛନ୍ତି। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ପୁଅ ପିତାଙ୍କ ବିବାହକୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲା। ଏହି କାରଣରୁ ବାପା ପୁଅକୁ ଛୁରୀରେ ଛୁରୀରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣା କୁନୱାରଗାଓଁ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର ହୁସେନପୁର ଗାଁର। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସଞ୍ଜୟଙ୍କ ପିତା ପ୍ରେମପାଲ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ ଚାହୁଁଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସଞ୍ଜୟ ଏବଂ ସଞ୍ଜୟଙ୍କ ବଡ଼ ଭାଇ ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରି ପ୍ରେମପାଲଙ୍କୁ ଦ୍ଵିତୀୟ ବିବାହ ନକରିବାକୁ କହିଥିଲେ।ଯାହା ପ୍ରେମପାଲଙ୍କୁ କ୍ରୋଧିତ କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ସେ ସାନ ପୁଅ ସଞ୍ଜୟଙ୍କୁ ଛୁରୀରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା। ଏହା ପରେ ସଞ୍ଜୟଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି। ଏଥି ସହ ପୋଲିସ ଅଭିଯୋଗ ପାଇବା ପରେ ପ୍ରେମପାଲଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା।

ବଡ ବୋହୂକୁ ଦେଖି ବାପା ବିବାହ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ
ସଞ୍ଜୟ (୧୮) ଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ସେ ଜଣେ ଶ୍ରମିକ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି। କିଛି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ସେ ତାଙ୍କ ପିତା, ବଡ ଭାଇ ଅନୁଜଙ୍କ ସହ ରୁହନ୍ତି । ଅନୁଜ ତିନି ମାସ ପୂର୍ବେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଅନୁଜଙ୍କ ବିବାହ ପରେ ସବୁକିଛି ଠିକ୍ ଚାଲିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ବାପା ହଠାତ୍ ବିବାହ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। ଯାହାକୁ ଉଭୟ ଭାଇ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ । ଦୁଇ ପୁଅ ପ୍ରେମପାଲଙ୍କୁ ବୁଝାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ଯେ ସେ ବୃଦ୍ଧ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ବୟସରେ ବିବାହ କରିବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ । କିନ୍ତୁ ପ୍ରେମପାଲ ଗୋଟିଏ କଥା ଶୁଣିଲେ ନାହିଁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଜିଦରେ ଅଟଳ ରହିଲେ | ଯେତେବେଳେ ସଞ୍ଜୟ ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ ଏବଂ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ତାଙ୍କର ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ ହେବାକୁ ଦେବେ ନାହିଁ | ତା’ପରେ ପ୍ରେମପାଲ ଛୁରୀରେ ସଞ୍ଜୟଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ଯେଉଁଥିରେ ସଞ୍ଜୟ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ।

ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ପାଇଁ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି
ସଞ୍ଜୟ ଗର୍ଗ,ଇନ୍ସପେକ୍ଟର କୁନୱାର୍ଗାଓଁ ଏହି ଘଟଣା ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ପ୍ରେମପାଲ ସାନପୁଅକୁ ପିଟିଥିଲେ ଏବଂ ଛୁରୀରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା । ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରି ଆହତମାନଙ୍କୁ ଜିଲ୍ଲା ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ପଠାଇଛି । ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ପୁଅଙ୍କ ବୟାନ ଅନୁସାରେ ପ୍ରେମପାଲଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା । ସଞ୍ଜୟ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ ଅଭିଯୋଗରେ ତାଙ୍କ ପିତା ପ୍ରେମପାଲଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବାପାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରିଥିଲା ତାପରେ ତାଙ୍କୁ ବୁଧବାର ଜେଲକୁ ପଠାଯାଇଥିଲା।

Share Your Views In Comments Below

comments