ପୁଣି ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଲେ କମେଡି ସର୍କସର ଏହି ଛୋଟ କମେଡିଆନ ଗଙ୍ଗୁବାଇ, ଏବେ କରିଦେଲେ ଏମିତି କାମ…

ଆମର ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଏବଂ ଟିଭି ଦୁନିଆରେ ଶିଶୁ କଳାକାରମାନେ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ସହିତ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଅନେକ ଶିଶୁ କଳାକାର ରହିଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ନିଜର ନିରୀହତା ଏବଂ ଜବରଦସ୍ତ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଦ୍ୱାରା ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଜି ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର ନିରୀହ ଚେହେରା ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଅଛି | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟେଲିଭିଜନର ଏପରି ଜଣେ ଶିଶୁ କଳାକାରଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯିଏ ନିଜର ନିରୀହତା ଏବଂ ଜବରଦସ୍ତ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଛନ୍ତି, ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଶିଶୁ କଳାକାର କିଏ |

ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆପଣ ଟିଭିରେ ଆସୁଥିବା କମେଡି ଶୋ କମେଡି ସର୍କସକୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ମନେ ରଖିଥିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ଜଣେ ନିରୀହ ଛୋଟ ଝିଅ ଯିଏ ଗଙ୍ଗୁବାଇ ବନି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଖୁବ ହସାଇ ଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ଝିଅର ପ୍ରଦର୍ଶନ ଏତେ ଚମତ୍କାର ଥିଲା ଯେ ତାଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଥିବା ବଡ ବଡ କଳାକାରମାନେ ମଧ୍ୟ ଛୋଟ ଭଳି ଲାଗୁଥିଲେ | ଏହି ଝିଅଟି ମାତ୍ର 3 ବର୍ଷ ବୟସରୁ ଅଭିନୟ ଜଗତରେ ପାଦ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ନିଜର ଚମତ୍କାର କଳାକୌଶଳ ସହିତ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଥିଲେ | ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଛୋଟ ଦେଖାଯାଉଥିବା ଗଙ୍ଗୁବାଇ ବର୍ତମାନ ବହୁତ ବଡ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ରୂପରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି |

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଟିଭିର ସେହି ଛୋଟ ଗଙ୍ଗୁବାଇ ବର୍ତ୍ତମାନ 19 ବର୍ଷ ବୟସର ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସେହି ତାଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ନାମ ହେଉଛି ସଲୋନି ଡେନି ଏବଂ ଏତେ ଦିନ ଧରି ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଏବଂ ଲାଇମଲାଇଟ୍ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ପରେ ସଲୋନି ଡେନି ପୁଣିଥରେ ଲାଇମ୍ ଲାଇଟକୁ ଫେରିଛନ୍ତି | ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ତାଙ୍କର ଫେଟ ଟୁ ଫିଟ ଲୁକ | କହିରଖୁଛୁ ଯେ ସଲୋନି ଡେନିଙ୍କ ଏହି ଚମତ୍କାର ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ମଏସନ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସୁଛି |

ଆଜିଠାରୁ କିଛି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ, ଗଙ୍ଗୁବାଇ ଅର୍ଥାତ୍ ସଲୋନି ଡେନି ତାଙ୍କର ମଜାଳିଆ ଶୈଳୀ ସହିତ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ହସାଇବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ସେହି ସମୟରେ ସଲୋନି ଡେନିଙ୍କ ଓଜନ ଅତ୍ୟଧିକ ଥିଲା, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସମସ୍ତେ ସଲୋନି ଡେନିଙ୍କ ଭାରୀ ଓଜନ ହେତୁ ପରିହାସ କରୁଥିଲେ | ତା’ପରେ ସଲୋନି ଡେନି ନିଜକୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲାଇମଲାଇଟରୁ ଦୂରେଇ ରଖିଥିଲେ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ସେ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲେ, ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କର ଏହି ନୂଆ ଲୁକ ଦେଖି ଖୁବ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି |

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ, ଡେନି ଟିଭିର ପ୍ରସିଦ୍ଧ କମେଡି ସୋ କମେଡି ସର୍କସ୍ ରେ ‘ଗୁଙ୍ଗବାଇ’ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରି ସୁପର ହିଟ୍ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସଲୋନି ଡେନିଙ୍କ ଓଜନ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଲା, କିନ୍ତୁ ସଲୋନି କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରି 22 କିଲୋଗ୍ରାମ ଓଜନ ହ୍ରାସ କରି ପୁଣିଥରେ ତାଙ୍କର ନୂଆ ଲୁକ୍ ସହିତ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି | କହିରଖୁଛୁ ଯେ ସଲୋନି ଡେନି ଲକଡାଉନ୍ ରେ ଫିଜିକାଲ ଆକ୍ଟିଭିଟି ପ୍ରତି ବହୁତ ଧ୍ୟାନ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ବହୁତ ବ୍ୟାୟାମ କରିବା ପରେ ସଲୋନି ଡେନି ସ୍ଲିମ୍ ଫିଟ୍ ହେବାର ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ କରିଥିଲେ |

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ସଲୋନି ଡେନି ତାଙ୍କର ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କର ଭାରୀ ଓଜନ ହେତୁ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ପରିହାସ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଉଥିଲା। ସଲୋନି ଡେନି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଲୋକମାନେ ବେଳେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ମଇଁଷି କିମ୍ବା ମୋଟୀ କହୁଥିଲେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସଲୋନି ଡେନି ତାଙ୍କ ଚିତ୍ରକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଶୀଘ୍ର ସେୟାର କରୁନଥିଲେ |

କହିରଖୁଛୁ, ସଲୋନି ଡେନି ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ପାର୍ଟୀକୁ ଯାଇ ତାଙ୍କର ଏକ ସୁନ୍ଦର ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ସମସ୍ତେ ସଲୋନି ଡେନିଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର ଏହି ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଅଧିକ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି |

Share Your Views In Comments Below

comments