ବହୁତ ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସୀ ଅଟନ୍ତି Bollywoodର ଏହି ବଡ ଷ୍ଟାରମାନେ, କିଏ ବାନ୍ଧନ୍ତି କଳା ସୂତା ତ କିଏ ପିନ୍ଧନ୍ତି ଦୁଇଟି ଘଣ୍ଟା… କିଏ ତ ଅଣ୍ଟାରେ…

ଫିଲ୍ମ ଷ୍ଟାରମାନେ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସ ଭଳି ଜିନିଷ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଏବଂ ଗୁଡ ଲକ ପାଇଁ ଅନେକ ଉପାୟ କରନ୍ତି | ଅନେକ ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାର ନିଜ ଫିଲ୍ମର ସଫଳତା ପାଇଁ କିଛି ବିଶେଷ ତାରିଖ, ବିଶେଷ ଶବ୍ଦ କିମ୍ବା ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ଜିନିଷ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି | ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସ ବିଷୟରେ କହିବା, ଯାହା ଜାଣି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ |

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ

ବଚ୍ଚନ ସାର୍ଙ୍କ ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସ ଶୁଣି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ | ବିଗ ବି କ୍ରିକେଟକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେ କେବେବି ଭାରତର କ୍ରିକେଟ ମ୍ୟାଚ ଲାଇଭ ଦେଖନ୍ତି ନାହିଁ | ସେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ଯଦି ସେ ଟିଭି ସାମ୍ନାରେ ବସନ୍ତି ତେବେ ଭାରତର ୱିକେଟ୍ ପଡିବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଏ।

ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମର ସଫଳତା ପାଇଁ ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଆନ୍ତି | ଯଦିଓ ମନ୍ଦିରରେ ପ୍ରଭୁଙ୍କ ନିକଟରେ ପ୍ରଣାମ କରିବା କୌଣସି ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସ ନୁହେଁ, ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ପୂର୍ବରୁ ମୁମ୍ବାଇର ସିଦ୍ଧବିନାୟକ ମନ୍ଦିର ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ପରିଦର୍ଶନ କରିନ୍ତି, ଯାହାଫଳରେ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ହିଟ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ।

ସଲମାନ ଖାନ

ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ସଲମାନ ଖାନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସୀ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ହାତରେ ଫିରୋଜା ବ୍ରେସଲେଟ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ | ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ଏହି ବ୍ରେସଲେଟ ତାଙ୍କ ପିତା ସଲିମ ଖାନ ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସଲମାନ ଏହାକୁ ତାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ବାନ୍ଧିଛନ୍ତି।

କ୍ୟାଟ୍ରିନା କେଫ

କିଛି ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ନମସ୍ତେ ଲଣ୍ଡନ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋସନ ସମୟରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଅଜମେର ସରିଫଙ୍କ ଦର୍ଗାକୁ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଭଲ ରୋଜଗାର କରିଥିଲା। ସେବେଠାରୁ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ତାଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ପୂର୍ବରୁ ଅଜମେର ସରିଫ ଦର୍ଗା ଯାଇ ପ୍ରାର୍ଥନା କରନ୍ତି।

ଶାହରୁଖ ଖାନ

ଶାହରୁଖ ଖାନ ଅଙ୍କ ଜ୍ୟୋତିଷ ଅର୍ଥାତ ନ୍ୟୁମେରୋଲୋଜିରେ ଏତେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ଗାଡିର ନମ୍ବର 555 ରଖିଛନ୍ତି | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, କୋଲକତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସର ପରାଜୟରେ ବିରକ୍ତ ହୋଇ ସେ ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ନିଜ ଦଳର ଜର୍ସି ରଙ୍ଗକୁ ବାଇଗଣୀ ରଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ।

ଏକତା କପୁର

ଏକତା କପୁର ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସ ଉପରେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି | କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଏକତା ତାଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ମତ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି | ଏକତା କପୁର ଏତେ ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସୀ ଯେ ସେ ଶୁଟିଂ ତାରିଖଠାରୁ ଶୁଟିଂ ସ୍ଥାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପାଇଁ ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ମତ ନିଅନ୍ତି | ଏହା ସହିତ, ଏକତା କପୁର ଅନେକ ରତ୍ନ, ତାବିଜ, ସୂତା ଇତ୍ୟାଦି ମଧ୍ୟ ବାନ୍ଧନ୍ତି |

ଆମିର ଖାନ

ବଲିଉଡର ମିଷ୍ଟର ପରଫେକ୍ସନିଷ୍ଟ ଆମିର ମଧ୍ୟ ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସ ଭଳି ଜିନିଷରେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି | ଡିସେମ୍ବରକୁ ଆମୀର ଖାନ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ବିବେଚନା କରନ୍ତି, ସେଥିପାଇଁ ସେ କେବଳ ଡିସେମ୍ବରରେ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ କରନ୍ତି |

କରନ ଜୋହର

ବାସ୍ତବରେ କରନ ଜୋହରଙ୍କର ବିଶ୍ୱାସ ଥିଲା ଯେ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ କେବଳ ‘ଏ’ ଅକ୍ଷରରୁ ହିଁ ସଫଳ ହେବ | ଏହି କାରଣରୁ ତାଙ୍କର ଅନେକ ଫିଲ୍ମ ‘ଏ’ ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାଏ | ତେବେ କରନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପିଲାଦିନରୁ ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସି ଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଏଗୁଡିକ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ବନ୍ଦ କରି ଦେଇଛନ୍ତି।

ରଣଭୀର ସିଂ

ବଲିଉଡର ଗଲି ବଏ ତଥା ରଣଭୀର ସିଂ ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସୀ ଅଟନ୍ତି। ସେ ସବୁବେଳେ ଗୋଡରେ ଏକ କଳା ସୂତା ବାନ୍ଧି ରଖନ୍ତି | ସେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ଏହା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାଗ୍ୟବା, ଯାହା ତାଙ୍କୁ ରୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରଖେ |

ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ

ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ପ୍ରାୟତ ତାଙ୍କ ହାତରେ ଦୁଇଟି ଘଣ୍ଟା ପିନ୍ଧନ୍ତି | ସେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ଏହା ଦ୍ୱାରା ସମୟ ଶୁଭ ରହିଥାଏ | ଅର୍ଥାତ ସେ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସୀ ଅଟନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments