ହେ ପ୍ରଭୁ: Bollywood ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୌନି ରୟ ଗତ 7 ମାସ ଭିତରେ 7 ଥର କରେଇ ସାରିଲେଣି ଏହି କାମ…. ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଯିବେ

ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ‘କରୋନା ଭାଇରସ’ର ପ୍ରକୋପ ସତ୍ତ୍ୱେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୌନି ରୟ ଲଣ୍ଡନ ଏବଂ ମାଲଦ୍ୱୀପ ଭ୍ରମଣରେ ଯାତ୍ରା କରୁଛନ୍ତି। ମାର୍ଚ୍ଚରେ ମୌନି ତାଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ୟୁଏଇରେ ଥିଲେ ଏବଂ ସେହି ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ଲକ୍ଡାଉନ୍ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଥିଲା। ଲକଡାଉନରେ ସେ କଣ କଣ କରିଛନ୍ତି ତାହା ମୌନି କହିଛନ୍ତି।

ମୁମ୍ବାଇ ମିରରଙ୍କ ସହ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ମୌନି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ଏଠାରେ ରହୁଛନ୍ତି, ଏବଂ ଆଜି ଚିତ୍ର ଆଙ୍କିବାକୁ ସେ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଯିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ତାଲା ପକାଇବା ସମୟରେ ତାଲା ପଡିଥିବା ଘରେ ସେ ନିଜ ମା’ଙ୍କ କିଛି ରେସିପି ତିଆରି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। ଏଠାରେ ବହୁ ସମୟ ରହିବା ପରେ, ସେ ଏକ ୱେବ୍ ସୋ’ ଲଣ୍ଡନ ରୱାନା ର ସୁଟିଂ ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ |

ମହାମାରୀ ସୁଟିଂ ସମ୍ପର୍କରେ ମୌନି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସମସ୍ତେ ସେହି ବିଭାଗର ନିର୍ମିତ ସମସ୍ତ ନିୟମ ଅନୁସରଣ କଲେ | ମୌନି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦିଓ ତାଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ବହୁତ କମ୍ ଥିଲା, ତଥାପି ସେ ଏହି ନୂତନ ଆଦର୍ଶର ମାନ୍ୟତା ପାଇଲେ | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରତି ସପ୍ତାହରେ ପୁରା ଟିମ କୁ ସେଭ ପାଇଁ ନିଆଯାଉଥିଲା, ଯାହାଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତେ ସୁରକ୍ଷିତ ରହିପାରିବେ।

ନିକଟରେ ମୌନି ମାଲଦ୍ୱୀପରେ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଥିଲେ। ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜଣେ ମାଲଦୀପ ପହଞ୍ଚିବା ମାତ୍ରେ ଡାକ୍ତରମାନେ ତାଙ୍କର ପରୀକ୍ଷା କରନ୍ତି ଏବଂ ପରଦିନ ସକାଳେ ଏହାର ରିପୋର୍ଟ ଆସେ। ମୌନି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଥରେ ତୁମର ପରୀକ୍ଷା ନେଗେଟିଭ ହୋଇଗଲା ପରେ, ତୁମକୁ ମାସ୍କ ବିନା ମଧ୍ୟ ବୁଲିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଏ |

ମୌନି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗତ 7 ମାସ ମଧ୍ୟରେ ସେ 4ଥର କରୋନା ପରୀକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଏହା ଟିକିଏ ଅସହଜ ଏବଂ କଷ୍ଟ ଦାୟକ କିନ୍ତୁ ଏହା କରିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ ମାନେ ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ ଯେ,ମୌନି ରୋଏ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଫେରି ଆସିବେ |

Share Your Views In Comments Below

comments