ବୋଲିଉଡ଼କୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ଏକ ବଡ ଝଟକା, ଏହି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କର ହେଲା ନିଧନ, ଶୋକରେ ବୁଡ଼ିଲା ପୁରା Bollywood ଜଗତ

ହିଚକି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଲିନା ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ଙ୍କ ଶନିବାର ଦିନ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି | ସେ ଗତ ଦେଢ଼ ବର୍ଷ ଧରି କିଡ଼ନୀ ଜନିତ ସମସ୍ୟାରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ | ତାଙ୍କ ମା କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କୁ କିଡ଼ନୀ ଦାନ କରିଥିଲେ | ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ ମଧ୍ୟ ସେ ବଂଚି ପାରିନଥିଲେ | ଲିନା ଦିଲ୍ଲୀର ଏକ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଭର୍ତି ହୋଇଥିଲେ | ତାଙ୍କର ଦେହାନ୍ତରେ ବଡ ବଡ ବୋଲିଉଡ଼ ତାରକା ମାନେ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି | ଲିନା ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ଟିଭି ଶୋ ‘ସେଠ ଜି’, ‘ଆପକେ ଆଜାନେ ସେ’ ଏବଂ ‘ମେରୀ ହାନିକାରକ ବିବି’ ରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି | ସେ ରାଣୀ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କର ଚଳଚିତ୍ର ହିଚକି ରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ନିଭାଇ ଥିଲେ |

ଅଭିନେତା ରୋହନ ମେହେଟ୍ଟା ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟା ଷ୍ଟୋରିରେ ଲୀନାଙ୍କୁ ମନେ ପକାଇ ଏକ ଫୋଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ | ସେହି ପୋଷ୍ଟରେ ଲୀନା ଏବଂ ରୋହନଙ୍କ ଫୋଟ ଥିଲା ଏବଂ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖା ଥିଲା ଯେ, ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମାକୁ ଶାନ୍ତି ମିଳୁ, ଲୀନା ମାଡାମ | ଗତ ବର୍ଷ ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ସହ କ୍ଲାସ୍ ଅ 2020 ର ସୁଟିଂ କରୁଥିଲୁ | ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ମନେ ପକାଇବୁ | ଅଭିନେତା ଅଭିଷେକ ଭାଲେରାଓ ମଧ୍ୟ ଲୀନାଙ୍କ ଦେହାନ୍ତକୁ ନେଇ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି | ସେ ଲୀନାଙ୍କ ଶେଷ ଜିନିଷର ସ୍କ୍ରିନସଟ ନେଇ ଏକ ଶୋଡାଉନ୍ କରିଥିଲେ | ଲୀନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ଏ ବର୍ଷ ସେଠାରେ ନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ମୁମ୍ବାଇ ଯିବି ।

ଲୀନାଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ଖବର ଶୁଣିବା ପରେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳି ଯାଇଛି । ଲୀନାଙ୍କ ସହ କାମ କରିଥିବା କଳାକାରମାନେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏ ବିଷୟରେ ନିଶ୍ଚିତ ନୁହଁନ୍ତି | ପୂର୍ବରୁ ଖବର ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା ​​ଯେ ଲୀନା ଆଚାର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ କୋରୋନା ଜୀବାଣୁ କାରଣରୁ ହୋଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ପରେ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଗଲା ଯେ ଏହା ପଛର କାରଣ ହେଉଛି କିଡନୀ ଫେଲ ।

ଲୀନା 3 ନଭେମ୍ବରରେ ତାଙ୍କ ଶେଷ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଥିଲେ | ସେହି ଫୋଟୋରେ ଲୀନା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଅଳଙ୍କାର ସହିତ ଗୁଲାବି ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧିଥିଲେ | ଏହି ପୋଷ୍ଟର ବିନା କ୍ୟାପସନରେ ଥିଲା | ମାଉଟର କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଲୀନା ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଯେଉଁଥିରେ ଲେଖାଥିଲା, ‘କେବଳ କିଛି ନିଶ୍ୱାସ ହିଁ ଏହାକୁ ଉଡେଇ ନେଇଯିବେ ଏବଂ ଏହାଠାରୁ ଅଧିକ ମୃତ୍ୟୁ କଣ ନେବେ’। ବର୍ତ୍ତମାନ ଲୀନାଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରୁଛନ୍ତି ।

Share Your Views In Comments Below

comments