ଏବେ ଏବେ Bollywood ଜଗତରେ ଖେଳିଗଲା ଦୁଃଖର ଲହରୀ, ଏହି ବଡ ଅଭିନେତାଙ୍କ ହେଲା ….

1990 ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଆଶିକୀ’ ଦ୍ୱାରା ରାତାରାତି ତାରକା ହୋଇଥିବା ଅଭିନେତା ରାହୁଲ ରୟ, ‘LAC – Live the battle’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ମସ୍ତିସ୍କାଘାତ(ବ୍ରେନ ଷ୍ଟ୍ରୋକ)ର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇର ନାନାବତୀ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି।

ଏବିପି ନ୍ୟୁଜ୍ ସୂଚନା ପାଇଛି ଯେ 54 ବର୍ଷିୟ ଅଭିନେତା ରାହୁଲ ରୟ 7 ଦିନ ପୂର୍ବରୁ କାର୍ଗିଲରେ ସୁଟିଂ ସମୟରେ ମସ୍ତିଷ୍କ ଆଘାତ ପାଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଶ୍ରୀନଗରର ଏକ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ନଭେମ୍ବର 28-29 ରେ ଅପରାହ୍ନ 1:25 ରେ ମୁମ୍ବାଇର ନାନାବତୀ ହସ୍ପିଟାଲରେ ତାଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି।

ଅଧିକ ସୂଚନା ପାଇଁ ଏବିପି ନ୍ୟୁଜ୍ ରାହୁଲ ରୟଙ୍କ ଭିଣଇ ରୋମିୟର୍ ସେନ୍ ଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କଲାପରେ, ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, ‘ହଁ, ରାହୁଲଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇର ନାନାବତୀ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। କୋଭିଡର ପରିବେଶକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ତାଙ୍କୁ ସତର୍କତା ଭାବରେ ICU ରେ ରଖାଯାଇଛି।’ ଉଲ୍ଲେଖଥାଉ କି, ରାହୁଲ ରୟଙ୍କ ‘କୋଭିଡ ରିପୋର୍ଟ’ ନକାରାତ୍ମକ ଅଟେ। ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବାର କିଛି ନାହିଁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆସୁଛି। ରାହୁଲ ରୟଙ୍କ ଭଉଣୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ରୟ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆସୁଥିବା ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ। ନାନାବତୀ ହସ୍ପିଟାଲ ତରଫରୁ ଅଭିନେତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ବୟାନ ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇ ନାହିଁ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ରାହୁଲ ରୟ ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ‘ଆଶିକୀ’ରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବା ପରେ’ ସପ୍ନେ ସାଜନ କେ ‘,’ ଫିର ତେରୀ କାହାନୀ ୟାଦ ଆଏ ‘,’ ଜନମ ‘,’ ପ୍ୟାର କା ସାୟା ‘,’ ଜୁନୁନ୍ ‘,’ ପହଲା ନାଶା ‘ ଏବଂ ‘ଗୁମରାହ’ ପରି ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଆଶିକୀ ପରି ଏକ ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ତିଆରି କରିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ସେ ବଲିଉଡରେ କୌଣସି ବିଶେଷ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରି ନଥିଲେ। ରାହୁଲ ରୟ 2006 ରେ ଟେଲିଭିଜନ୍ ରେ ପ୍ରସାରିତ ହୋଇଥିବା ‘ବିଗ୍ ବସ୍’ରେ ଭାଗ ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ସେ ସୋ’ର ପ୍ରଥମ ବିଜେତା ହୋଇଥିଲେ।

Share Your Views In Comments Below

comments