OMG ବଲିଉଡକୁ ଲାଗିଲା ଏକ ବଡ ଝଟକା, ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ଭଣଜା ଇମ୍ରାନ ଙ୍କର… ପୁରା Bollywood ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

ସୁପରଷ୍ଟାର ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ଭଣଜା ଏବଂ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଇମ୍ରାନ ଖାନ ଅଭିନୟ ଛାଡିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି। ଇମ୍ରାନଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ‘ଡେଲ୍ଲୀ ବେଲି’ ପରି ଏକ ସଫଳ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଥିବା ଇମ୍ରାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଖବର ମିଳୁଛି ଯେ ଅଭିନୟ ଛାଡିବା ପରେ ସେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବରେ କାମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରୁଥିବା ଇମ୍ରାନ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ସହିତ ହଠାତ୍ ଆଲୋଚନାରେ ଆସିଛନ୍ତି।

ଇମ୍ରାନ ଖାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଏହି ଖବର କେବଳ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ନୁହେଁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରୁଛି। ଇମ୍ରାନ ଏଭଳି ବୟସରେ ଏପରି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି ଯେତେବେଳେ ସେ ଅଧିକ ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରିବା ଉଚିତ୍, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ବଲିଉଡରେ କାମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଅଭିନେତା ଭାବରେ ନୁହେଁ ବରଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବରେ।

ଇମ୍ରାନ ଖାନଙ୍କ ବଲିଉଡ କ୍ୟାରିୟରକୁ 12 ବର୍ଷ ହୋଇଛି | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଡେଲ୍ଲୀ ବେଲି ବ୍ୟତୀତ ସେ କିଡନାପ, ଲକ, ଆଇ ହେଟ ଲଭ ଷ୍ଟୋରୀ, ମେରେ ବ୍ରଦର କି ଦୁଲହାନ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ପରିବାର ସହ ସମ୍ପର୍କ ହେତୁ ଇମ୍ରାନ ଆରମ୍ଭରୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବିଷୟରେ ସବୁ ଜାଣିଥିଲେ ତେଣୁ ସେ ବଲିଉଡରେ ଅଭିନେତା ଭାବରେ କ୍ୟାରିୟର କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ।

ଇମ୍ରାନ ଖାନ ତାଙ୍କର 12 ବର୍ଷର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ୟାରିୟରରେ ବିଶେଷ କିଛି ହାସଲ କରିନଥିଲେ | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ସେ ଅଭିନୟ ବ୍ୟତୀତ ନିଜ ଧ୍ୟାନ ନିର୍ଦେଶନା ଦିଗରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି | ପୂର୍ବରୁ ଇମ୍ରାନ ଖାନ 2018 ରେ ଏକ କ୍ଷୁଦ୍ର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ବଲିଉଡରେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବରେ ଏକ ଲମ୍ବା ଇନିଂସ ଖେଳିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି |

ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନାରେ…

ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ଅଭିନେତା ଇମ୍ରାନ ଖାନ ତାଙ୍କ ବିବାହିତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରୁଛନ୍ତି। ଅଭିନେତା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅବନ୍ତିକା ମଲିକ ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ପରସ୍ପରଠାରୁ ଅଲଗା ରହୁଥିଲେ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେମାନଙ୍କ ଛାଡପତ୍ର ଖବର ମଧ୍ୟ ଚାଲିଥିଲା, ଉଭୟ ଅଲଗା ରହିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ଇମ୍ରାନ ଏବଂ ଅବନ୍ତିକାଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଏକ ଛୋଟ ଝିଅ ଅଛି ଯିଏ ଅବନ୍ତିକାଙ୍କ ସହିତ ରୁହନ୍ତି |

ଜୁନ୍ 2019 ରେ, ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଏକ ଖବର ଆସିଥିଲା ​​ଯେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସବୁକିଛି ଠିକ୍ ଚାଲିନାହିଁ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେତୁ ଅବନ୍ତିକା ଇମ୍ରାନଙ୍କ ଘରୁ ଯାଇ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ଘରକୁ ରହିଥିଲେ। ସେବେଠାରୁ ଅବନ୍ତିକା ଏବଂ ଇମ୍ରାନ ପରସ୍ପରଠାରୁ ବହୁ ଦୂରରେ ଥିଲେ। ଏହାପୂର୍ବରୁ ଏପ୍ରିଲ 2019 ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅବନ୍ତିକା ଇମ୍ରାନ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ମତଭେଦ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବାର ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ।

Share Your Views In Comments Below

comments