Breaking News ଏବେ ଏବେ ବୋଲିଉଡ଼କୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ଏକ ବଡ ଝଟକା, ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କର ହେଲା ମୃତ୍ୟୁ, ପୁରା ଦେଶରେ ଖେଳିଗଲା ଶୋକର ଲହରୀ

2020 ମସିହାରେ, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସହରର ଅନେକ ତାରକା ବିଶ୍ୱକୁ ଅଲବିଦା ବୋଲି କହିଛନ୍ତି | ଏହି ବର୍ଷ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ଅନେକ ଦୁଖଦ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି | ନିକଟରେ ଖବର ଆସିଛି ଯେ ବଲିଉଡର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ତାରକା ଫାରାଜ ଖାନ ଏହି ଦୁନିଆରୁ ବିଦାୟ ନେଇଛନ୍ତି।

ପୂଜା ଭଟ୍ଟ ଏହାର ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ

ଏହି ଖବର ଶୁଣି ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ନିରାଶ ହୋଇଛନ୍ତି | ପୂଜା ଭଟ୍ଟ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ପୂଜା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ଏହି କାହାଣୀକୁ ବହୁତ ହୃଦୟ ସହ ବାଣ୍ଟୁଛି, ଫାରାଜ ଖାନ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଛାଡି ଚାଲି ଯାଇଛନ୍ତି। ଏହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା କଷ୍ଟକର | ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ ସମୟରେ ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ଏବଂ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ | ସେ ଛାଡିଯାଇଥିବା ଶୂନ୍ୟସ୍ଥାନ ପୂରଣ କରିବା ଅସମ୍ଭବ ହେବ |

ଗୁରୁତର ଭାବେ ସେ ଅସୁସ୍ଥ ଥିଲେ

ଅତୀତରେ ଫାରାଜ ଖାନଙ୍କୁ କୌଣସି ରୋଗ ହୋଇଥିଲା ବୋଲି ଖବର ଆସିଥିଲା। ପୂଜା ଭଟ୍ଟ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ବାଣ୍ଟିଥିଲେ। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ସ୍ନାୟୁଗତ ବ୍ୟାଧି ହେତୁ ତାଙ୍କୁ ଭେଣ୍ଟିଲେଟରରେ ରଖାଯାଇଥିଲା। ଚିକିତ୍ସା କରିବା ପାଇଁ ପରିବାର ପାଖରେ କୌଣସି ଅର୍ଥ ନଥିଲା | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଫାରାଜଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଆଭିନେତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଅନେକ ଲୋକ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଗକୁ ଆସିଥିଲେ |

Share Your Views In Comments Below

comments