ବୁଧ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତୁଳା ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ, ସମସ୍ତ 12ଟି ରାଶି ଉପରେ ପଡିବ ଏହାର ଏପରି ପ୍ରଭାବ… ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ବିଷୟରେ

ବୁଧ ଗ୍ରହ ଅକ୍ଟୋବର 14, 2020 ରେ ବିଛା ରାଶିରୁ ତୁଳା ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ଏହା ନଭେମ୍ବର 3 ରେ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ହେବ | ବୁଧ ଗ୍ରହର ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ, ସମସ୍ତ 12 ଟି ରାଶି ଉପରେ ଭିନ୍ନ ପ୍ରଭାବ ରହିବ | ତେବେ, ବୁଧର ଗୋଚର କେଉଁ ରାଶି ପାଇଁ ଅସୁବିଧା ଆଣିବ ଏବଂ କେଉଁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଆଣିବ? ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ସୂଚନା ଦେବାକୁ ଯାଉଛୁ |

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ବୁଧ ଗ୍ରହର ଗୋଚର କେଉଁ ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ

ମିଥୁନ ରାଶିରେ ବୁଧ ପଞ୍ଚମ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନରେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ | ନିଜର ଦକ୍ଷତାର ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ ହେବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କୌଣସି ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରେ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ଼ ରହିବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ନିଜ ଜୀବନକୁ ଏକ ଭଲ ଉପାୟରେ ବିତାଇବେ |

କର୍କଟ ରାଶି ଚିହ୍ନରେ ବୁଧ ଚତୁର୍ଥ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଖୁସି ପାଇବ | ପିତାମାତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦେଖାଯିବେ | ଆପଣ ନିଜର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଆୟରେ ବିପୁଳ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ନିଜର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି |

ସିଂହ ରାଶିରେ ବୁଧ ତୃତୀୟ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଅନୁକୂଳ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଆପଣ ନିଜର ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ଯିବାର ଅନେକ ଉପାୟ ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ହାସଲ ହେବ | ଆପଣ ବନେଇଥିବା ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କଗୁଡିକ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ନିଜର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ଆପଣ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ପାଠ ପଢିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ |ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ମାନସିକ ଚାପ କମ୍ ହେବ | କେତେକ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶିରେ ବୁଧ ୨ୟ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦୃଢ଼ ରହିବେ | ଧନ ସଂଗ୍ରହ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରନ୍ତି | ପରିବାରରେ ସୁଖ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କର ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସଫଳତା ପାଇବାର ଦୃଢ଼ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂଆ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ କିମ୍ବା ଏକ ନୂଆ ବ୍ୟବସାୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଧନ ପାଇବାର ଦୃଢ଼ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବ |

ତୁଳା ରାଶି ଚିହ୍ନରେ ବୁଧ ଗ୍ରହ ପ୍ରଥମ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ | ଆପଣ ଭାଗ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଭାଗ୍ୟ ସହିତ, ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବାର ଦୃଢ଼ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସୁବିଧାଗୁଡ଼ିକରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ଆପଣ ସମୟକୁ ଭଲ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତାର ରାସ୍ତାରେ ନେଇଯିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ଦୂର ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶ ଯିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରନ୍ତି ସେମାନେ ବିଦେଶ ଯିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି |

ବୁଧ ଗ୍ରହ ଏକାଦଶ ଘରେ ଧନୁ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନରେ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ସଫଳତା ପାଇବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ରହିବ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ଅନେକ ଉପାୟ ହାତ ଲାଗିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ହାସଲ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ମିଳିବ | ନୂଆ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରିଚୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବ, ଯାହା ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି, ଆପଣ ଏକ ନୂଆ ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ବିନିଯୋଗ ଯୋଜନା କରିବେ |

ମକର ରାଶିରେ ବୁଧ ଦଶମ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଫଳ ପାଇବ | ଆପଣ ନିଜର ପୁରୁଣା ଅଟକି ଯାଇଥିବା କାମ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀରେ ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜିର ବ୍ୟବହାର କରିପାରନ୍ତି | ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାକୁ ପାଇବେ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ଛାତ୍ରମାନେ ଯେକୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳ ହେବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି ବୁଧ ନବମ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଏବଂ ଚିନ୍ତାଧାରା ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ପ୍ରଗତି ପାଇଁ ଅନେକ ରାସ୍ତା ଅଛି | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦୃଢ଼ ରହିବେ | ପରିବାରରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ରହିବ | ଆପଣ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରନ୍ତି | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଯେକୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ |

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଅନ୍ୟ ରାଶିଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ସମୟ କିପରି ହେବ

ମେଷ ରାଶି ଚିହ୍ନରେ ବୁଧ ସପ୍ତମ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିବ | ନିଜ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ସାଥୀ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କକୁ ସୁଦୃଢ଼ ​​କରିବା ଉଚିତ୍ ନଚେତ୍ ବିବାଦର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ମିଶ୍ରିତ ହେବ | ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ବଢିପାରେ |

ବୃଷ ରାଶିରେ ବୁଧ ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି କ୍ରନିକ୍ ରୋଗ ପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଆଇନଗତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଆବଶ୍ୟକ ଵୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇପାରେ | ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ଏକ ଉତ୍ତମ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ଉଚିତ୍ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ
ଯେକୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ |

ବିଛା ରାଶିରେ ବୁଧ ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ଗମନାଗମନ କରିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ସତ୍ତ୍, ଆପଣ ତଥାପି ନିରାଶ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିପକ୍ଷଙ୍କ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଯାନ ବ୍ୟବହାରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିଶେଷ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ପଡିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଖରାପ ସଙ୍ଗଠନଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଛବି ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି |

ମୀନ ରାଶି ଚିହ୍ନରେ ବୁଧ ଗ୍ରହ ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ମାନସିକ ଚାପ ଅଧିକ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ବୈବାହିକ ଜୀବନ ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ରହିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ବିଷୟରେ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | ପିତୃପୁରୁଷ ସମ୍ପତ୍ତି ଉପକୃତ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ କୌଣସି ଦୂର ଯାତ୍ରା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ |

Share Your Views In Comments Below

comments