ବ୍ୟାକଲେସ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହିତ ଏମିତି ରୋମାଣ୍ଟିକ ପୋଜରେ ଫୋଟୋ ଛାଡିଲେ Kajal Agarwal, ଦେଖନ୍ତୁ ହନିମୁନ‌ର ଫଟୋ

ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଗୌତମ କିଚଲୁଙ୍କ ସହ ଆଜିକାଲି ମାଲଦ୍ୱୀପରେ ହନିମୁନ୍‌ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ନବ ବିବାହିତ ଦମ୍ପତି କେବଳ ଅକ୍ଟୋବର 30 ରେ ପଞ୍ଜାବୀ ଏବଂ କାଶ୍ମୀରୀ ରୀତିନୀତିରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

ବିବାହ ଏକ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଢଙ୍ଗରେ ହୋଇଥିଲା | ଏଥିରେ କେବଳ ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କର ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁ ଆସିଥିଲେ | ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ପଞ୍ଚ ତାରକା ହୋଟେଲରେ ଏହି ବିବାହ ସମାରୋହ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। ବିବାହ ପରଠାରୁ ଉଭୟଙ୍କ ଚିତ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ନିକଟରେ କାଜଲ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ହନିମୁନ୍‌ର କିଛି ସୁନ୍ଦର ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକରେ ସେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟୀ ସ୍ୱାମୀ ଗୌତମ କିଚଲୁ ମାଲଦ୍ୱୀପରେ ବୁଲୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କାଜଲ ଏକ ଲାଲ ରଙ୍ଗର ବ୍ୟାକଲେସ୍ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି |

କାଜଲ ବେଳେବେଳେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ଥଟ୍ଟା କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ, ବେଳେବେଳେ ଟାଇଟାନିକ୍ ପାଇଁ ପୋଜ୍ କରି ଏକ ଫଟୋ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତି | ସେମାନଙ୍କ ଚିତ୍ରକୁ ଦେଖିଲେ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଯେ ଏହି ଦମ୍ପତି ସେମାନଙ୍କ ହନିମୁନ୍‌କୁ ବହୁତ ଭଲ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି |

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ କାଜଲ ଏବଂ ଗୌତମଙ୍କ ଯୋଡିକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ସେମାନେ ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି | କେହି କେହି ‘ଅଭିନନ୍ଦନ କାଜଲ’ ଲେଖିଥିବା ବେଳେ କେହି ଜଣେ ‘ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦମ୍ପତି’ କହିଥିବାବେଳେ ଅନେକ ଲୋକ ସେମାନଙ୍କ ଯୋଡି ଦେଖୁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜର କପଲ ଗୋଲ ସ୍ଥିର କରୁଛନ୍ତି।

କାଜଲଙ୍କ ବଲିଉଡ କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ ପ୍ରଥମେ ଫିଲ୍ମ ‘ହୋ ଗୟା ନା’ ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ତେବେ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ‘ସିଙ୍ଗହମ୍’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ସେ ପ୍ରକୃତ ଲୋକପ୍ରିୟତା ପାଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସ୍ପେଶାଲ୍ 26 ରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସହିତ ନଜର ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର କାମ ମଧ୍ୟ ପସନ୍ଦ କରାଯାଇଥିଲା | ‘ଦୋ ଲାଫଜ କି କାହାନୀ’ରେ ତାଙ୍କର ଅଭିନୟକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଥିଲା।

ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବ୍ୟତୀତ ତାମିଲ ତେଲୁଗୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ଷେତ୍ରରେ ତାଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ସାଗା, ଆଚାର୍ଯ୍ୟ, ମୋସାଗାଲୁ, ହେ ସିନାମିକା, ପ୍ୟାରିସ ପ୍ୟାରିସ ଏବଂ ଇଣ୍ଡିଆନ 2 ଏହି ଖବରରେ ଥିଲା। କାଜଲ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ କୌଣସି ଫିଲ୍ମ ପୃଷ୍ଠଭୂମି ନଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବେ।

Share Your Views In Comments Below

comments