ବ୍ୟକ୍ତି ଚାରି ତାଲା ଉପରେ ଛିଡା କରିଦେଲେ ‘Scorpio’ ଗାଡିକୁ, ଏହା ପଛର କାରଣ ଜାଣିବା ପରେ ମାଲିକ ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା ବି ଖାଇଗଲେ ଝଟକା

ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ଘରର ଛାତ ଉପରେ ଏକ ‘ମହିନ୍ଦ୍ରା ସ୍କର୍ପିଓ’ କାର ପରି ପାଣି ଟାଙ୍କି ନିର୍ମାଣ କରିଛନ୍ତି, ଏହାକୁ ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଛନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଘରର ଚିତ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ବିହାରର ଭାଗଲପୁରରେ ରହୁଥିବା ଇଣ୍ଟାସର ଆଲାମଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ଏହା କରିଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ, ଇଣ୍ଟାସର ଆଲାମର ପ୍ରଥମ କାର ଥିଲା ମହିନ୍ଦ୍ରା ସ୍କର୍ପିଓ | ତେଣୁ ସେ ତାଙ୍କ ଘର ଛାତରେ ମହିନ୍ଦ୍ରା ସ୍କର୍ପିଓ ପରି ଏକ ଟ୍ୟାଙ୍କ ନିର୍ମାଣ କରିଥିଲେ। ଏଥି ସହ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ଘରର ଚିତ୍ର ଭାଇରାଲ ହେବା ସହ ମହିନ୍ଦ୍ରା ଗ୍ରୁପ ଚେୟାରମ୍ୟାନ୍ ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଘରର ଚିତ୍ର ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି।

ମହିନ୍ଦ୍ରା ଗ୍ରୁପ୍ ଚେୟାରମ୍ୟାନ୍ ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା ଦୁଇଟି ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଛନ୍ତି। ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ପ୍ରଥମ ଟ୍ୱିଟରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ଆଗକୁ ଯିବାର କାହାଣୀ କହିବ… ସ୍କର୍ପିଓ ରାଇଜିଂ ଛାତକୁ | ଏହାର ମାଲିକଙ୍କୁ ମୋର ନମସ୍କାର | ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରଥମ କାର ପାଇଁ ଆମେ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ନେହକୁ ନମସ୍କାର କରୁଛୁ! ‘


ଅନ୍ୟ ଏକ ଟ୍ୱିଟରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଚିତ୍ର ତାଙ୍କ ପ୍ରେରଣାଦାୟକ ପାଣି ଟାଙ୍କିର ସ୍ପଷ୍ଟ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଇଥାଏ। ବର୍ତ୍ତମାନଠାରୁ, ଆମର କୌଣସି ଉତ୍ପାଦର ବ୍ରାଣ୍ଡ ଯାତ୍ରା ସେତେବେଳ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ନାହିଁ ଯେତେବେଳ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନ୍ତତ ଜଣେ ଗ୍ରାହକ ସେମାନଙ୍କ ଜଳ ଟାଙ୍କିକୁ ସେପରି ଡିଜାଇନ୍ ନକରିବା ଯାଏ !


ନମ୍ବର ପ୍ଲେଟ୍ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇଥିଲା

ଆଲାମ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଏସୟୁଭି କାର ପ୍ରତି ଦେଖାଇଥିବା ପ୍ରେମକୁ ସମସ୍ତେ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି | ଇଣ୍ଟାସର ଆଲାମ ତାଙ୍କର ସ୍କର୍ପିଓ ୱାଟର ଟ୍ୟାଙ୍କକୁ ଠିକ୍ ପ୍ରଥମ କାର ପରି ତିଆରି କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ଟ୍ୟାଙ୍କରେ ନମ୍ବର ପ୍ଲେଟ୍ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ, ଯାହା ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଗାଡିର ନମ୍ବର ପ୍ଲେଟ୍ ଥିଲା | ଏଥି ସହିତ, ସ୍ଥାନୀୟ ରିପୋର୍ଟଗୁଡିକ ଏହା ଜାଣିବା ପରେ ସେ ଏହି ଖବର ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ଉପଲବ୍ଧ କରାଇଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସ୍କର୍ପିଓ ୱାଟର ଟ୍ୟାଙ୍କର ଚିତ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।


ସ୍କର୍ପିଓଙ୍କ ଟ୍ୟାଙ୍କ ତିଆରି ବିଷୟରେ ଇଣ୍ଟାସର ଆଲାମ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ଏହା କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଆଗ୍ରା ଯାଇଥିଲେ। ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଏକ ଘର ଦେଖିଲେ | ଯେଉଁଥିରେ ପାଣି ଟାଙ୍କିର ଆକୃତି ଏକ କାର ପରି ଥିଲା | ଆଗ୍ରା ରୁ ମୋ ପତ୍ନୀ ମୋତେ ଏ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ ଏବଂ ମୁଁ ଘରର ଛାତ ଉପରେ ଏପରି ଟାଙ୍କି ତିଆରି କଲି | ଇଣ୍ଟାସର ଆଲାମ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଆଗ୍ରା ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଏହି ଟ୍ୟାଙ୍କ ନିର୍ମାଣ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହାକୁ ନିର୍ମାଣ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରାୟ 2.5 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଛି।

Share Your Views In Comments Below

comments