ଚନ୍ଦ୍ରମା ଉପରେ ପଡିଲା ଶନି-ରାହୁଙ୍କ ଛାୟା, କେଉଁ ରାଶିମାନଙ୍କ ବଢିବ ଅସୁବିଧା, କାହାର ସମୟ ରହିବ ଠିକ୍, ଜାଣନ୍ତୁ

ମଣିଷର ଜୀବନ ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ କାରଣ ମଣିଷ ନିଜ ଜୀବନରେ ଅନେକ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଦେଇ ଗତି କରେ | ବେଳେବେଳେ ଜୀବନ ସୁଖରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଥାଏ ତ ବେଳେବେଳେ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡେ | ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ମନୁଷ୍ୟର ଜୀବନରେ ଯାହା ବି ହେଉ, ଗ୍ରହ-ନକ୍ଷତ୍ରର ଗତିବିଧି ଏହା ପଛରେ ମୁଖ୍ୟ ଦାୟୀ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଶୁଭ ଏବଂ ଅଶୁଭ ସ୍ଥିତି ଅନୁଯାୟୀ, ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଫଳାଫଳ ପାଇଥାଏ | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ, ଶନି ଏବଂ ରାହୁଙ୍କ ଛାୟା ଆଜି ଚନ୍ଦ୍ରମା ଉପରେ ପଡୁଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଏହା ସମସ୍ତ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ କିଛି ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ | ତେବେ, ଏହା ଦ୍ୱାରା କେଉଁ ରାଶି ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଦେବ ଏବଂ କାହାକୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ? ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ସୂଚନା ଦେବାକୁ ଯାଉଛୁ |

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଚନ୍ଦ୍ରମା ଉପରେ ଶନି-ରାହୁଙ୍କ ଛାୟାରୁ କେଉଁ ରାଶିମାନଙ୍କ ସମୟ ଠିକ ରହିବ

ମେଷ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଖୁସି ରହିବାକୁ ଯାଉଛି | ଯେଉଁମାନେ ଟେକନିକାଲ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ, ସେମାନେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ବେକାର ଲୋକମାନେ ଭଲ କମ୍ପାନୀରୁ ଚାକିରି ଅଫର ପାଇବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ପାଠରେ ଲାଗିବ | ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଆପଣ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଏକ ନୂଆ ଗାଡି କିଣିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଭାବିପାରନ୍ତି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନର ଜଟିଳତାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବ |

ସିଂହ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଚମକିବ | ଘରର ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଉପଯୁକ୍ତ ନିଯୁକ୍ତି ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଇନଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ ବିଜୟ ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କର ଋଣ ଦେଇଥି ଅ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଅଫିସରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର କାମ ଶୀଘ୍ର ଶେଷ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇ ଆପଣ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯେକୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆପଣ ଦେଇଥିବା ପରାମର୍ଶ କାମ କରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇଁ ହଠାତ୍ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର ଦ୍ୱାରା ଏହା ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ | ପରିବାର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ ଏବଂ ଅଳଙ୍କାର କିଣିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଲାଭ ପାଇବେ | ନୂଆ ଲୋକମାନେ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ପରିଚିତ ହେବେ | ଆପଣ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରନ୍ତି ଯାହା ସହିତ ଆପଣ ବାହାରେ ବୁଲିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି |

କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ସମୟ ସୁଖରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ଭିତରେ ନୂଆ ଶକ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ କାମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଯେଉଁମାନେ କଳା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହୀ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର କାମ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଦ୍ୱିଗୁଣ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସରକାରୀ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଜାଗାକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇପାରିବ |

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ରାଶିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବଢ଼ିବ ଅସୁବିଧା

ବୃଷ ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରକୃତିରେ ସାମାନ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖାଯାଇପାରେ | କୌଣସି ବଡ଼ ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରର ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେବା ଜରୁରୀ | କିଛି ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ ଝଗଡା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନକାରାତ୍ମକ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଏକତ୍ର କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର ଭାରି କ୍ଷତିର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ବିବାହିତ ଜୀବନରେ କୌଣସି ବିଷୟରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୁର୍ବଳ ହେବ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଏକ ଯାଞ୍ଚ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ | ହଠାତ୍ ସେଠାରେ ଅତିଥିମାନେ ଆସିପାରନ୍ତି | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବେ | ଯେଉଁମାନଙ୍କର ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କର ସାଧାରଣ ସମୟ ଅଛି |

କର୍କଟ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ଅନେକ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ହଠାତ୍ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ ବିତର୍କର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମସ୍ୟା ବାଣ୍ଟନ୍ତୁ, ଆପଣଙ୍କର ମନର ଭାର ସାମାନ୍ୟ ହାଲୁକା ହେବ | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀରେ ଛାତ୍ରମାନେ ପାଠ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ପାଠ ପଢ଼ାରେ ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ | କିଛି ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତା ହେତୁ ଆପଣ ନିଜର ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ ନାହିଁ |

ତୁଳା ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ କିଛି ଭଲ ଏବଂ କିଛି ଖରାପ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖାଯିବ | ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଧର୍ଯ୍ୟ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଟେନସନ ରହିବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ମନୋରଞ୍ଜନ କାମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି | ବେସରକାରୀ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ |

ବିଛା ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ବଢ଼ିବ | କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିତର୍କ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ହତାଶ କରିପାରେ | ପରିବାରରେ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ | ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଭକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏକ ବର୍ଦ୍ଧିତ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କର ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାମ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ବିରକ୍ତ ହେବେ | ଅଫିସରେ ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ |

ଧନୁ ରାଶି ଥିବା ଲୋକମାନେ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଆପଣ ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | କିଛି କ୍ରନିକ୍ ରୋଗ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗିବାକୁ ପଡିପାରେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ, ଆପଣ ଏକ ନୂଆ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ହେବ | ଗାଡି ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସଜାଗ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଅନିଚ୍ଛାକୃତ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଧୋକା ମିଳିପାରେ |

ମକର ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ନୂଆ ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଅସହଜ ଅନୁଭବ କରିବ | ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ସହଭାଗୀମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଆପଣ ନିଜର ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଯେକୌଣସି ଲମ୍ବା ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା ବାତିଲ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ୟା ବଢିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ମିଶ୍ରିତ ରହିବ | ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ନିଜ କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ଉପାୟ ଖୋଜିବ |

ମିନ ରାଶି ଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଅଯଥା ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଋଣ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନର ସମସ୍ୟା କମ୍ ହେବ | ଆପଣ ସାଥୀଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଘରେ ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ଆଗକୁ ବଢିପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ନୂଆ ଚୁକ୍ତି କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ପୁରୁଣା ସମ୍ପତ୍ତି ବିକ୍ରୟ ଏବଂ କ୍ରୟରେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

Share Your Views In Comments Below

comments