ଚତୁର୍ଥୀ ରାତିରେ କନିଆଁ ଶାଢ଼ୀ ଖୋଲିବା ମାତ୍ରେ ବେହୋସ ହେଇଗଲା ବର, ହୋସ ଆସିବା ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ କହିଲେ ସ୍ତ୍ରୀ…

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଉନ୍ନାଓରୁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଖବର ଆସିଛି | ବାସ୍ତବରେ ଏଠାରେ ଜଣେ ନବ ବିବାହିତ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ହନିମୁନ୍ ପାଳନ କରିବାକୁ ବହୁତ ଆଗ୍ରହୀ ଥିଲେ | ବର ଧୌର୍ଯ୍ୟ ଧରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୋଇନଥିଲେ, ସେ ନିଜ ସ୍ୱପ୍ନର ନାୟିକାଙ୍କୁ ଯଥାଶୀଘ୍ର ଆଲିଙ୍ଗନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ହନିମୁନ୍ ପାଳନ କରିବା ମାତ୍ରେ ହଠାତ୍ ତାଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନ ଛାରଖାର ହୋଇଗଲା ଏବଂ ସେ ବେହସ ହୋଇ ତଳେ ପଡ଼ିଗଲେ। ବାସ୍ତବରେ, ଯେଉଁ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ସେ ସଂସାର ଗଢିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ, ସେ ଜଣେ କିନ୍ନର ଥିଲେ ।

ବିଚରା ବର ଶଯ୍ୟାକୁ ଅନେକ ସ୍ବପ୍ନ ନେଇ ଆସିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ବିଧାତା ତାଙ୍କ ସହ ଏପରି ଥଟ୍ଟା କରିଥିଲେ ଯେ ସେ ବେହସ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ସେତେବେଳେ ଏପରି ଏକ ସତ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଯେ ସେଠାରେ ପ୍ରେମ ଆଉ ରୋମାନ୍ସ ତୋ ଦୂରର କଥା ବୋବାଲ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ଏଠାରେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପରେ ପରେ ପତ୍ନୀ ମଧ୍ୟ ଜୋରରେ ପାଟି କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ନିଜ ଗେଲ୍ହା ପୁଅ କୁ ଏପରି ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖି ତାଙ୍କ ଘରଲୋକ ରାଗରେ ଜାଳୁଥିଲେ ।

ଏହାପରେ ବାର ସଂଗେ ସଂଗେ ନିଜ ଶଶୁର ଘରକୁ ଫୋନ କରି ଡାକିଥିଲା, କାରଣ ସେମାନେ ଆଗରୁ ଝିଅର ବାସ୍ତବତା ଜାଣିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ବର ତାଙ୍କୁ ଡାକିଲା ପରେ ଝିଅର ଘର ଲୋକ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ବହୁତ ଗଣ୍ଡଗୋଳ କରିଥିଲା। ସେ ପୁଅର ପରିବାର ଉପରେ ଚାପ ପକାଇଲେ ଯେ ଯଦି ବିବାହ ସରିଯିବା ପରେ ଝିଅଟି ଜଣେ କିନ୍ନର ବୋଲି ଜଣାପଡିଲା ତେବେ ସେଥିରେ ଅସୁବିଧା କ’ଣ ? ଆପଣ ଏହି ବିବାହକୁ ଭାଙ୍ଗନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଏବେ ତାଙ୍କ ସହିତ ରୁହନ୍ତୁ |

ବିଚରା ବର, ଏହି ଝଟକା ଉପରେ ଝିଅର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଚାପକୁ ବହନ କରିବା ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ନୁହେଁ | ତେଣୁ ବାଧ୍ୟହୋଇ ସେମାନଙ୍କୁ ପୋଲିସ ପାଖକୁ ଯିବାକୁ ପଡ଼ିଲା | ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲା ରେ ବୁଝାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି । ତେବେ ଶାଶୁଘର ଲୋକ କିନ୍ନର ବୋହୁଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ରାଜି ନୁହଁନ୍ତି ।

Share Your Views In Comments Below

comments