ୟୁଜଭେନ୍ଦ୍ର ଚହଲଙ୍କ ଭାବି ସ୍ତ୍ରୀ ଶାଶୁରାଳ ଗେନ୍ଦା ଫୁଲ ଗୀତାରେ କରିଲେ ଏମିତି ଡ୍ୟାନ୍ସ, ଦେଖୁ ଦେଖୁ ଭିଡିଓ ହେଇଗଲା ଭାଇରାଲ… ଦେଖନ୍ତୁ

ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ସ୍ପିନର ୟୁଜଭେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ ନିକଟରେ ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀ ଧନଶ୍ରୀଙ୍କ ସହ ନିର୍ବନ୍ଧ କରିଥିଲେ। ଯାହା ପରେ ଧନଶ୍ରୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଧନଶ୍ରୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରାୟତ ତାଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରନ୍ତି ଏବଂ ନିକଟରେ ତାଙ୍କ ନୃତ୍ୟର ଏକ ନୂଆ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ | ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବାଦଶାହଙ୍କ ଗୀତ ‘ଗେଣ୍ଡା ଫୁଲ’ ଗୀତରେ ଜବରଦସ୍ତ ନୃତ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା|

ଧନଶ୍ରୀଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ଭଲ ପାଇଲେ | ଧନଶ୍ରୀ ତାଙ୍କ ନୃତ୍ୟର ଏହି ଭିଡିଓକୁ ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ୍ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲରେ ରଖିଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଧନଶ୍ରୀ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ବହୁତ ଭଲ ଡ୍ୟାନ୍ସ ମୁଭ୍ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି |

ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଏବଂ ଏହି ଭିଡିଓଟି 2.5 ମିଲିୟନ୍ ଭ୍ୟୁ ପାଇଛି | ତେବେ ଧନଶ୍ରୀଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପ୍ରଥମ ଘଟଣା ନୁହେଁ। ପୂର୍ବରୁ ଧନଶ୍ରୀଙ୍କ ବହୁତ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି, ଯାହାକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି |

ପେସାରେ ହେଉଛନ୍ତି ଡାକ୍ତର

ଧନଶ୍ରୀ ବୃତ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ଜଣେ ଡାକ୍ତର। କିନ୍ତୁ ସେ ବହୁତ ନାଚିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ସେ ତାଙ୍କର ଅଫିସିଆଲ୍ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ମଧ୍ୟ ବଜାୟ ରଖିଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ, ସେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଅଟନ୍ତି | ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ତାଙ୍କର ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା 2 ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ | ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ସବସକ୍ରାଇବର ସଂଖ୍ୟା 2 ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ |

ଏହି ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା ନିର୍ବନ୍ଧ

ଧନଶ୍ରୀ ଭର୍ମା ଚଳିତ ବର୍ଷ ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲଙ୍କ ସହ ନିର୍ବନ୍ଧ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କର ନିର୍ବନ୍ଧର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା | ନିକଟରେ ଧନଶ୍ରୀ ଭର୍ମା ମଧ୍ୟ ଆଇପିଏଲ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଦୁବାଇ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ଦୁବାଇରେ ସେ ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲଙ୍କ ସହ ଅନେକ ଫଟୋ କ୍ଲିକ୍ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ। ଯାହାକୁ ଲୋକମାନେ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ |

Share Your Views In Comments Below

comments