2500ଟା ଛୁଆକୁ ଜନ୍ମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି, ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 150 ଜଣ ମହିଳାଙ୍କୁ କରିସାରିଛି ଗର୍ଭବତୀ… ଏମିତି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି…

ଜୀବନରେ ସମସ୍ତଙ୍କର ଭିନ୍ନ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଥାଏ | ଯେପରି ଯଦି କେହି ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କ୍ୟାରିଅରରେ ସଫଳ ହେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତ କେହି କେହି ବିଶ୍ୱ ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତ କେହି କେହି ନାମ ଏବଂ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ କରିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହାର ଜୀବନର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହେଉଛି 2500 ସନ୍ତାନର ପିତା ହେବା | କୌତୁହଳର ବିଷୟ ହେଉଛି ଏହି ପୁରୁଷ ପୂର୍ବରୁ 150 ଜଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ଗର୍ଭବତୀ କରିସାରିଛନ୍ତି ।

ବାସ୍ତବରେ ଆମେ ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ ସେ ହେଉଛନ୍ତି ଜଣେ ଶୁକ୍ରାଣୁ ଦାତା | ଏହି 49 ବର୍ଷିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନାମ ଜୋଏ | ସେ ଆମେରିକାର ବୋମାର୍ଟରେ ରୁହନ୍ତି | ମାଆ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଗର୍ଭବତୀ କରି ଜୋଏ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି | ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ମା କରିବା ପାଇଁ ଜୋଏଙ୍କର ଦୁଇଟି ଉପାୟ ଅଛି |

ପ୍ରଥମଟି ହେଲା , ସେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବରେ ତାଙ୍କୁ ଭେଟି ମହିଳା ମାନଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖି ତାଙ୍କୁ ମା ହେବାର ସୁଖ ଦିଅନ୍ତି | ଦ୍ୱିତୀୟ ଉପାୟରେ ସେ କେବଳ ଶୁକ୍ରାଣୁ ଦାନ କରନ୍ତି ଏବଂ ତା’ପରେ ମହିଳା ଚିକିତ୍ସା କୌଶଳ ସାହାଯ୍ୟରେ ସେ ସେହି ଶୁକ୍ରାଣୁକୁ ତାଙ୍କଠାରେ ରଖି ଗର୍ଭବତୀ ହୁଅନ୍ତି |

ଜୋଏ ତାଙ୍କର 2500 ପିଲାଙ୍କ ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରତି ସପ୍ତାହରେ 5 ଜଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ଭେଟିଥାନ୍ତି | ସେମାନେ ଏହାକୁ ନିଜ ତରଫରୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଅନେକ ମହିଳା ଅନଲାଇନରେ ମଧ୍ୟ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତି | ଏହି କାମ ପାଇଁ ସେ ବିଦେଶକୁ ମଧ୍ୟ ଯାଆନ୍ତି | ଲକଡାଉନରେ ସେ ଛଅଟି ସନ୍ତାନର ପିତା ହୋଇ ଏକ ରେକର୍ଡ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ।

ଶହେ ପଚାଶ ସନ୍ତାନର ପିତା ହୋଇ ଜୋଏ ପରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଯାଆନ୍ତି | ସର୍ବୋତ୍ତମ ଅଂଶ ହେଉଛି ସେ ଏହି କାମ ପାଇଁ କୌଣସି ଟଙ୍କା ନିଅନ୍ତି ନାହିଁ, ସେ କେବଳ ଯାତ୍ରା ଖର୍ଚ୍ଚ ନିଅନ୍ତି | ସେ କେବଳ କୌଣସି କାରଣରୁ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କଠାରୁ ପିଲାମାନଙ୍କର ମାତା ହୋଇପାରୁନଥିବା ମହିଳାମାନଙ୍କ ମୁହଁରେ ହସ ଦେଖିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି |

2020 ଶେଷ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ସେମାନେ ଆଉ ଦଶ ଜଣ ମହିଳା ଗର୍ଭବତୀ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି | 49 ବର୍ଷୀୟ ଜୋଏ ବର୍ତ୍ତମାନ 2500 ଟାର୍ଗେଟଠାରୁ ବହୁତ ପଛରେ ଅଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ଆଶା କରୁଛନ୍ତି |

ମନେପକାଇ ଦେଉଛୁ ଯେ, ଶୁକ୍ରାଣୁ ଦାତା ଉପରେ ବଲିଉଡରେ ଏକ ଫିଲ୍ମ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଛି। ‘ବିକି ଡୋନର’ ଶୀର୍ଷକ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନେତା ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନା ଶୁକ୍ରାଣୁ ଦାତା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଜୋଏ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ଏହା କରନ୍ତି | କେବଳ ଏତିକି ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେଉଛି ସେ କାମ ପାଇଁ ଚାର୍ଜ ନିଅନ୍ତି ନାହିଁ |

Share Your Views In Comments Below

comments