42 ଦିନରେ CANCER ଶେଷ ! 45000ରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କୁ ଠିକ କରିଥିବାର ଦାବି କରିଲେ ଅଷ୍ଟ୍ରିଆର ପ୍ରାକୃତିକ ଚିକିତ୍ସକ Rudolf Breuss ଙ୍କର ଏହି ବିଶେଷ ଜୁସ

କର୍କଟ ଏକ ମାରାତ୍ମକ ରୋଗ | ଯାହାର ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚିକିତ୍ସା ବାହାର କରାଯାଇ ନାହିଁ | ଯଦି କର୍କଟ ଏହାର ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ପହଞ୍ଚେ, ତେବେ କର୍କଟ ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଖୁସି ଖବର ଯେ ଅଷ୍ଟ୍ରିଆର ରୁଦ୍ରଲ୍ଫ ବ୍ରୁସ୍ କର୍କଟ ରୋଗ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ପ୍ରାକୃତିକ ଉପଶମ ପାଇଛନ୍ତି। ଏହି ବିକଳ୍ପ କର୍କଟ ଚିକିତ୍ସା ଖୋଜିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କର ସମଗ୍ର ଜୀବନ ଉତ୍ସର୍ଗ କରିଛନ୍ତି | ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ କର୍କଟ ବ୍ୟାକ୍ଟେରିଆ କେବଳ କଠିନ ଖାଦ୍ୟରେ ବଞ୍ଚେ, ତେଣୁ ଯଦି କ୍ୟାନସରକୁ ବଢିବାରେ ରୋକାଯାଇପାରିବ, ଯଦି ଜଣେ କର୍କଟ ରୋଗୀ 42 ଦିନ ପାଇଁ କେବଳ ପନିପରିବା ରସ ଏବଂ ଚା ଭଳି ତରଳ ପଦାର୍ଥ ଖାଇବ ଏବଂ କଠିନ ଜିନିଷ ଖାଇନଥାଏ |

ରୁଦ୍ରଲ୍ଫ ବ୍ରଶ୍ କର୍କଟ ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିବା ବିଶେଷ ରସ ବହୁତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି ଏବଂ ସେ ଏହି ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପ୍ରସ୍ତୁତ ରସକୁ 45,000 ରୁ ଅଧିକ କର୍କଟ ରୋଗୀଙ୍କୁ ଦେଇଛନ୍ତି। ଯେଉଁମାନେ ପିଇବା ପରେ କର୍କଟ କିମ୍ବା ଅନେକ ଅନ୍ୟାନ ରୋଗରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି।

ବ୍ରୋସ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ କେବଳ ପ୍ରୋଟିନ୍ ଉପରେ କର୍କଟ ଜୀବନ୍ତ ରହିଥାଏ ଏବଂ କର୍କଟ ରୋଗର ଉପଶମ କରିବାର ଏହି ପଦ୍ଧତି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ 42 ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିଥାଏ | କାରଣ କର୍କଟ କୋଷର ମେଟାବୋଲିଜିମ୍ ଆମ ଶରୀରର ଅନ୍ୟ କୋଷଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିନ୍ନ |ସେଥିପାଇଁ ବ୍ରୋସର ଏହି ବିଶେଷ ପ୍ରକାରର ରସ ଏପରି ଭାବରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି ଯେ କୌଣସି କଠିନ ପ୍ରୋଟିନ୍ ଯୁକ୍ତ ଖାଦ୍ୟ କର୍କଟ କୋଷରେ ପହଞ୍ଚିପାରିବ ନାହିଁ ଏବଂ ଯେଉଁ କାରଣରୁ କର୍କଟ କୋଷଗୁଡ଼ିକ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯିବ | ଏହା କେବଳ କର୍କଟ କୋଷ ଉପରେ କାମ କରେ ତେଣୁ ଏହି ରସ ବାକି କୋଷଗୁଡ଼ିକର କ୍ଷତି କରେ ନାହିଁ |

କର୍କଟ ରୋଗର ଚିକିତ୍ସା ସମୟରେ, ସମସ୍ତ କଞ୍ଚା ଫଳ ଏବଂ ପନିପରିବା ଏହି 42 ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ତରଳ ଆକାରରେ ଦିଆଯାଏ | ବ୍ରୋଜ୍ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ କର୍କଟ ରୋଗୀଙ୍କୁ 42 ଦିନ ପାଇଁ କେବଳ ରସ ଏବଂ ଚା ଦେବା ଉଚିତ୍ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ କିଛି ଗ୍ରହଣ କରାଯିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଏହା ମଧ୍ୟ ମନେ ରଖିବା ଉଚିତ ଯେ ଏହି ସମୟରେ ବ୍ୟବହୃତ ପନିପରିବାଗୁଡିକ ପ୍ରାକୃତିକ ଉପାୟରେ ବଢିଥିବ ଏବଂ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ସଫା କରାଯାଇଥିବ | କାରଣ ଏଥିରେ ଅନେକ ରାସାୟନିକ ପଦାର୍ଥ ଥାଏ, ଯାହା କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ ଏବଂ କଞ୍ଚା ଫଳ ଏବଂ ପନିପରିବାର ରସ ସର୍ବଦା ରହିବ | ଏହା ଅନେକ ରୋଗର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇଛି |

ବିଜ୍ଞାନ ପ୍ରମାଣ କରିଛି ଯେ କଞ୍ଚା ଫଳ ଏବଂ ପନିପରିବାରେ ଆଣ୍ଟି-ଅକ୍ସିଡାଣ୍ଟ ମିଳିଥାଏ ଏବଂ ଏହିପରି ଅନେକ ଉପାଦାନ ଯାହା ଆମ ଖାଦ୍ୟରେ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ ହେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆମେ ଆଜିର ପରିବେଶରେ ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ରୋଗରୁ ନିଜକୁ ରକ୍ଷା କରିପାରିବା।

ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇବା କିପରି ବ୍ରୋସଙ୍କ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ରସ ତିଆରି କରିବେ, ଯାହା ମାତ୍ର 42 ଦିନରେ କର୍କଟ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ଦେଇପାରେ |

ଏହି ବିଶେଷ ରସରେ ବ୍ୟବହୃତ ଫଳ ଏବଂ ପନିପରିବା:

1 ବିଲାତି |

1 ଗାଜର |

1/2 ଆଳୁ |

1/4 ମୂଳା |

ଯଦି ଆପଣ 5ଗ୍ରାମ ପାର୍ସଲି ପ୍ଲାଣ୍ଟର ଷ୍ଟେମ୍ ନ ପାଆନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଭୃସଙ୍ଗ ପତ୍ରର ଉପାଦାନ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ |

ଉପରୋକ୍ତ ସମସ୍ତ ଜିନିଷ ଭୂମି ଭିତରେ ମିଳିଥାଏ ଏବଂ ଭୂମିରେ ୟୁରିଆ ମିଶିବା କାରଣରୁ ଏଗୁଡିକ କମ୍ ପ୍ରଭାବ ପକାନ୍ତି | ଏହା ଉପରେ ରାସାୟନିକ ଛିଞ୍ଚା ଯାଇଥାଏ | ତେଣୁ ସମସ୍ତ ଜିନିଷ ଜୈବିକ ପଦ୍ଧ୍ୟତି ରେ ପାଇବାକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ |

ଉପରୋକ୍ତ ସମସ୍ତ ଜିନିଷକୁ ଏକତ୍ର ସଫା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହାକୁ ଏକ ଗ୍ରାଇଣ୍ଡର ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ସେଥିରୁ ରସ ବାହାର କରନ୍ତୁ | ତାପରେ ଏହି ରସକୁ ଫିଲ୍ଟର୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ ଯେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର କଠିନ ଜିନିଷ ଏଥିରେ ପ୍ରବେଶ କରି ନପାରେ | ଏହାପରେ ଏହାକୁ ଏକ ଗ୍ଲାସରେ ଢ଼ାଳନ୍ତୁ ଏବଂ ସତେଜ ଅବସ୍ଥା ରେ ପିଅନ୍ତୁ | ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

Share Your Views In Comments Below

comments