ଏହି ଫୋଟୋରେ ନାଚୁଥିବା ପିଲାଟି ଆଜି କୋଟି-କୋଟି ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ କରୁଛି ରାଜ, ଫଟୋ ଦେଖିବା ପରେ ଉଡିଯିବ ଆପଣଙ୍କ ହୋସ… କହିବେ Wow ଇଏ

ଆଜି କାଲି ଇଣ୍ଟରନେଟ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଏକ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ପରିଣତ ହୋଇଛି ଯାହା ସାହାଯ୍ୟରେ ଲୋକମାନେ ରାତାରାତି ତାରକା ହୁଅନ୍ତି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ସାହାଯ୍ୟରେ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ହୋଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ଆଜିର ସମୟରେ ଲୋକମାନେ ଅଧିକାଂଶ ସୋସିଆଲ୍ ନେଟୱାର୍କିଂ ସାଇଟଗୁଡିକ ସକ୍ରିୟ ରୁହନ୍ତି | ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଆମର ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଛୋଟ ଛୋଟ ତଥ୍ୟକୁ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରନ୍ତି |

ଆଜି, ଏପରି ଏକ ଉଦାହରଣ ଆମ ସାମ୍ନାରେ ଅଛି, ଯେଉଁ ଚିତ୍ର ଦେଖାଯାଉଛି ସେହି ବାଳକ ଆଜି ଏକ ପରିଚୟ ଚେହେରା ହୋଇପାରିଛି, ଯାହାକୁ ଆପଣ ଅନୁମାନ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ, ପ୍ରାୟତ ଆପଣ ଦେଖିଥିବେ ଯେ ପ୍ରତିଦିନ କିଛି ନୂଆ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି | ଯାହାକୁ ଲୋକେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ସେୟାର କରନ୍ତି ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ସମାନ ଫଟୋ ଦେଖାଇବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ହାତରେ ଏକ ଗ୍ଲାସ୍ ସହିତ ନାଚୁଥିବା ଏହି ବାଳକ ଆଜି ଏକ ବଡ ସେଲିବ୍ରିଟି ହୋଇପାରିଛି |

ଛବିରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ବାଳକ, ଯାହାର ହାତରେ ଥଣ୍ଡା ପାନୀୟ ଅଛି ଏବଂ ନାଚୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି, ବୋଧହୁଏ ଆପଣ ଜାଣି ନାହାଁନ୍ତି ଏହି ବାଳକ କିଏ, ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଦେଉଛୁ ଏହି ବାଳକ ଆଉ କେହି ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ଉଦୀୟମାନ ତାରକା ହେଉଛନ୍ତି ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା | ହଁ, ଆଜି ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ଆଜି କୌଣସି ପରିଚୟର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରତିଭା ସାହାଯ୍ୟରେ ଖୁବ୍ କମ୍ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ନାମ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ପ୍ରଶଂସା ଯୋଗ୍ୟ |

କିଛି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଆଇପିଏଲରୁ କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ହୁଏତ ଅନୁମାନ କରିନାହାଁନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଏତେ ଶୀଘ୍ର ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବ ଏବଂ ସେ ସଫଳତାର ଶିଖରରେ ପହଞ୍ଚିବେ। ଆଇପିଏଲରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ମୁମ୍ବାଇ ଦଳ ପାଇଁ ଖେଳନ୍ତି ଏବଂ ଏକ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ତଥା ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ମଧ୍ୟ |

ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କ ପୁରୁଣା ଫଟୋରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କୁ ଦେଖି କେହି ଜାଣିପାରିବେ ନାହିଁ ଯେ ଏହି ବାଳକ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା କାରଣ ଆଜି ସେ ଏତେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ଶୈଳୀ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ବଦଳି ଯାଇଛି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ତାଙ୍କ ପୁରୁଣା ଫଟୋ ଦେଖି ତାଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିବା କଷ୍ଟକର | ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ଜଣେ ଚମତ୍କାର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା କେବଳ ଖେଳ ଯୋଗୁଁ ନୁହେଁ ବରଂ ତାଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇଛନ୍ତି।

ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା 11 ଅକ୍ଟୋବର 1993 ରେ ଗୁଜୁରାଟର ସୁରଟ, ଚୌରାସିଆରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ନାମ ହିମାଂଶୁ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଏବଂ ମାତାଙ୍କ ନାମ ନଲିନୀ ପାଣ୍ଡ୍ୟା। ତାଙ୍କ ପିତା ହିମାଂଶୁ କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳକୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। ତେଣୁ କ୍ରିକେଟ୍ ପ୍ରତି ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କ ଆଗ୍ରହ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଲା। ମ୍ୟାଚ ଦେଖାଇବା ପାଇଁ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କ ପିତା ପ୍ରାୟତ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କୁ ଷ୍ଟାଡିୟମକୁ ନେଉଥିଲେ। ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପିତାଙ୍କ ନାମକୁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ନାମରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରିଛନ୍ତି | ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନାମ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ହିମନସୁ ପାଣ୍ଡ୍ୟା କରିଛନ୍ତି |

ସେ ବ୍ୟାଟିଂ ହେଉ କିମ୍ବା ବୋଲିଂ ହେଉ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ନିଜର ଆକ୍ରୋଶ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା | ସୀମିତ ଓଭର କ୍ରିକେଟରେ ସେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଭବିଷ୍ୟତର ଅଲରାଉଣ୍ଡର ଭାବରେ ବିବେଚିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଯେଉଁଭଳି ଭାବରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଏହି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି, ତାହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରଶଂସନୀୟ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଗର୍ବର ବିଷୟ |

Share Your Views In Comments Below

comments