10 ବର୍ଷ ପୁର୍ବେ ସାଥ ନିଭାନା ସାଥିଆ ସିରିଏଲରେ କରିଥିଲେ ଅଭିନୟ, ଏବେ ହେଇଯାଇଛ ଏମିତି ଅବସ୍ଥା, ଦେଖିଲେ ଆପଣ ବି ଚିହ୍ନି ପାରିବେ ନାହିଁ…

ଆପଣ ପ୍ରତିଦିନ ଟିଭି ଦୁନିଆ ଏବଂ ବଲିଉଡର ଅନେକ ଖବର ଆପଣ ଶୁଣୁଛନ୍ତି | ଏହା ମଧ୍ୟ ସତ୍ୟ ଯେ ଆଜିର ଦିନରେ ଟିଭି କଳାକାରଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ମଧ୍ୟ କମ୍ ନୁହେଁ। ଜଣେ ଟିଭି କଳାକାରଙ୍କ ଖ୍ୟାତି ଏପରି ଥାଏ ଯେ ସେମାନେ ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ ଥାନ୍ତି, ବେଳେବେଳେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଘଟେ ଯେ ଏହି ତାରକାମାନେ ହଠାତ୍ ସାଧାରଣ ଜୀବନରୁ ଅଦୃଶ୍ୟ ହୋଇଯାଆନ୍ତି ଏବଂ ବହୁ ସମୟ ପରେ ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ଫେରି ଆସନ୍ତି, ସେମାନେ ଏତେ ବଦଳି ଯାଇଥାନ୍ତି ଯେ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୁଅନ୍ତି |

ବାସ୍ତବରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି କହିବାକୁ ଯାଉଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ଥିଲେ, ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କୁ ଜାଣିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ହଠାତ୍ ସେ ଏହି ଦୁନିଆରୁ ଅଦୃଶ୍ୟ ହୋଇଗଲେ ଏବଂ ସେତେବେଳେ ଖବର ଆସୁଥିଲା ଯେ ସେ ବିବାହିତ ଏବଂ ସେ ଆଜିକାଲି ତାଙ୍କ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି, ତେଣୁ ସେ ଛୋଟ ପରଦାରୁ ଦୂରରେ ରହିଛନ୍ତି | ଆମେ ଯେଉଁ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ ସେ ହେଉଛନ୍ତି ରୁଚା ହାସବନିସ୍ | ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ସାଥ୍ ନିଭାନା ସାଥିଆର ରାଶି ଭାବରେ ଜାଣନ୍ତି | ରୁଚା ହସବନିସ୍ ଜଣେ ଭାରତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତ୍ରୀ।

ରାଶି ସିରିଏଲ “ସାଥ ନିଭାନା ସାଥିଆ” ରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିଲେ। ମୁମ୍ବାଇରୁ ବାଣିଜ୍ୟ ସ୍ନାତକ କରିବା ପରେ ରୁଚା ମରାଠୀ ସିରିଏଲ “ଚୌର ଚାଉଗୀ” ରୁ ତାଙ୍କର ଅଭିନୟ କାମ ପାଇଥିଲେ | ସମ୍ପ୍ରତି ରୁଚା “ରାଶି” ନାମକ ମୁଖ୍ୟ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ 2011 ରେ ଷ୍ଟାର୍ ପ୍ଲସ୍ ଦ୍ୱାରା ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୁରସ୍କାର ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିଲା |

ସେ 2015 ମସିହାରେ ତାଙ୍କ ପିଲାଦିନର ବନ୍ଧୁ ରାହୁଲଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ସହ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି | ସେମାନଙ୍କ ନିକଟ ସୂତ୍ରରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଭିନୟ ଜଗତକୁ ଫେରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଆଗ୍ରହୀ ନୁହଁନ୍ତି। ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବା ପାଇଁ ସେ କିଛି ମାସ ପୂର୍ବରୁ ସୋ ଛାଡିଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିନୟକୁ ଫେରିବାର ଇଚ୍ଛା ନାହିଁ | ରୁଚା କୁହନ୍ତି, “ମୁଁ ମୋର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ଅଭିନୟ ଜାରି ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁ ନାହିଁ।”

କିନ୍ତୁ, ମୁଁ ବିଶ୍ୱାସ କରେ ଡେଷ୍ଟିନୀ, ମୁଁ ଏହା ମଧ୍ୟ କହି ପାରିବି ନାହିଁ ଯେ କେବେ ଅଭିନୟ କରିବି ନାହିଁ। ଏବେ ତାଙ୍କର ସିରିଏଲ ମଧ୍ୟ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଛି। ରୁଚାଙ୍କ ବିବାହରେ ବିଶାଲ ସିଂ, ଦେବୋଲିନ୍ ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟ, ଜିଆ ମନେକ, ଭବାନୀ ପୁରୋହିତଙ୍କ ଭଳି ତାରକା ନଜର ଆସିଥିଲେ।

ଏହି ତିନି ଦିନିଆ ବିବାହ ସମାରୋହରେ ରୁଚାଙ୍କ ବିବାହ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସଂସ୍କୃତି ଅନୁଯାୟୀ ହୋଇଥିଲା। ରୁଚା ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ରୁଚା କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ବିବାହରେ ମରାଠୀ ସଙ୍ଗୀତ ଏବଂ ପାରମ୍ପାରିକ ବାଦ୍ୟଯନ୍ତ୍ର ବଜାଯାଇଥିଲା। ଏହି ବିବାହରେ ଲାଇଭ୍ କ୍ଲିନେଟର ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିଲା।

ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ‘ସାଥ ନିଭାନା ସାଥିଆ’ର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଗୋପୀ ବହୁ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହରେ ବହୁତ ମଜା କରିଥିଲେ।

Share Your Views In Comments Below

comments