ରିୟା କେମିତି ଭରୁଛନ୍ତି ଦେଶର ସବୁଠାରୁ ଦାମୀ ଓକିଲଙ୍କ ଫିଜ , ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଆଉ ଏକ ବଡ କଥା… ରିଆ କଣ ଏମିତି …

କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ 4 ମାସ ହେବ, କିନ୍ତୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ରହସ୍ୟ ସମାଧାନ ହେବାର ନାମ ନେଉନାହିଁ। ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ପରେ ସୁଶାନ୍ତ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି ସିବିଆଇ। ତେବେ ଏନସିବି ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଏଜେନ୍ସି ହାତରେ କୌଣସି ଦୃଢ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ନାହିଁ।ସିବିଆଇ, ଇଡି (ଏନଫୋର୍ସମେଣ୍ଟ ଡାଇରେକ୍ଟୋରେଟ) ଏବଂ ଏନସିବି ସୁଶାନ୍ତ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରୁଛନ୍ତି।

ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥିବା ଏହି ମାମଲାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ରିୟା ଚକ୍ରବତୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ରିୟା ତାଙ୍କ ମାମଲାର ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ଦେଶର ଅନ୍ୟତମ ଜଣାଶୁଣା ଓକିଲ ସତୀଶଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତି ଦେଇଛନ୍ତି। ସତିଶ ମନାସିନ୍ଦେ ସଲମାନ ଖାନ ଏବଂ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ଭଳି ତାରକାଙ୍କ ପାଇଁ ଲଢ଼ିଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ, ସତୀଶ ପ୍ରତ୍ୟେକ ତାରିଖରେ ଫି ହିସାବରେ ବହୁତ ପରିମାଣରେ ନିଅନ୍ତି ଏବଂ ରିୟା ତାଙ୍କର ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଥିଲେ ଯେ, ଘରର ଏମଆଇ ଦେବାକୁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଟଙ୍କା ନାହିଁ | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ରିୟା ସତୀଶ ମନାସିନ୍ଦେଙ୍କ ଫି କିପରି ଦେଉଥିଲେ ସେନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଥିଲା?

ଲୋକଙ୍କ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ନିଜେ ସତୀଶ ମନସିନ୍ଦେ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏକ ଘରୋଇ ଚ୍ୟାନେଲ ସହିତ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ଫି ବିଷୟରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି, “ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ମୁଁ ଏବଂ ମୋର ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ଫିସ ପାଇଁ ମିଡିଆ ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଇଛି। ଯାହା ଭୁଲ, ଅନେକ ଲୋକ ଏହା ମଧ୍ୟ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ସେମାନଙ୍କ ମାମଲା ମାଗଣାରେ ଲଢ଼ୁଛି, ଏହା ମଧ୍ୟ ସତ ନୁହେଁ। ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଫିସ୍ ମୋ ଏବଂ ମୋ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅଛି ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମୋତେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଉଛି, ମୁଁ କେବଳ ସେହି ମିଡିଆ ହାଉସକୁ କହିବାକୁ ଚାହେଁ ଯେ ତୁମେ କେବଳ ଖୁସି ହୁଅ ”।

ସତୀଶ ମାନସିନ୍ଦେ ଜଣେ ଅପରାଧୀ ଓକିଲ | ସଲମାନ ଖାନ ଏବଂ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ କେବଳ ସତୀଶ ମାନସିନ୍ଦେଙ୍କ କାରଣରୁ ଜିତିଥିଲେ। ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ମଧ୍ୟ ସତୀଶ ମାନସିନ୍ଦେଙ୍କ ଉପରେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ମାମଲାରେ ଲଢ଼ିବା ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତି ଦେଇଥିଲେ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକମାନେ ସତୀଶଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରୁଥିଲେ କାରଣ ରିୟା ଜଣେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ତାଙ୍କର କୌଣସି ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ନାହିଁ। ଏହି କାରଣରୁ ଲୋକମାନେ ରିୟା କିପରି ତାଙ୍କ ଓକିଲ ସତୀଶ ମନାସିନ୍ଦଙ୍କୁ ଫି ଦେଉଛନ୍ତି ସେ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଥିଲେ।

Share Your Views In Comments Below

comments