22 ବର୍ଷୀୟ ଦିଅର ଓ 26 ବର୍ଷୀୟ ଭାଉଜ ସବୁଦିନ ଲୁଚି ଲୁଚି ରଖୁଥିଲେ ସମ୍ବନ୍ଧ, ଦିନେ ସ୍ୱାମୀ ଲୁଚିକି ଦେଖିଦେଲେ, ଆଉ ତାପରେ ଯାହା ହେଲା…

ଅବୈଧ ସମ୍ପର୍କର ସମାପ୍ତି ସର୍ବଦା ଭୟଙ୍କର ଅଟେ | ଆପଣ ଏହି ପ୍ରକାରର ସମ୍ପର୍କକୁ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଦୁନିଆର ଆଖିରୁ ଲୁଚାନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଏହାର ସତ୍ୟତା ଆସେ, ଅନେକ ଜୀବନ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଏ | ଦିଅର-ଭାଉଜ ସମ୍ପର୍କ ହେଉଛି ଏପରି ଏକ ନିରୀହ ସମ୍ପର୍କ ଯେଉଁଥିରେ ଟିକେ ଟିକେ ଥଟା ମଜା ଚାଲିଥାଏ | କିନ୍ତୁ ଯଦି କେହି ଦିଅର-ଭାଉଜ ସମ୍ପର୍କର ସମ୍ମାନ ଭୁଲିଯାଇ ସମ୍ପର୍କକୁ ଏକ ଭିନ୍ନ ମୋଡ଼କୁ ନେଇଗଲେ ତାକୁ କଣ କୁହାଯାଏ ତାହା ଆପଣ ଜାଣିଥିବେ |

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଫତେହପୁରର ଗାଜିପୁର ଅଞ୍ଚଳର ବ୍ରହ୍ମତରା ଗ୍ରାମରେ ଏଭଳି ଏକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ବ୍ରହ୍ମତରା ଗ୍ରାମରେ ରହୁଥିବା 22 ବର୍ଷୀୟ ରାମମିଲାନ୍ ନିଶାଦ ଏବଂ ସୁନୀତା 26 ବର୍ଷ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ଦୁହେଁ ଗୋଟିଏ କୋଠରୀ ଭିତରେ ଜୀବନ ଦେଇଥିଲେ। ଉଭୟେ ସମ୍ପର୍କରେ ଦିଅର-ଭାଉଜ ଥିଲେ। ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଅବୈଧ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା, ଯାହା ସୁନୀତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଜାଣିଥିଲେ |

ସୁନୀତା ବଡ ଭାଇଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପରେ ତାଙ୍କ ସାନଭାଇ ତାଙ୍କ ଭାଉଜଙ୍କ ସହ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ହୋଇଗଲେ | ସମୟ ସହିତ, ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ବଢୁଥିଲା ଏବଂ ଏକ ଅବୈଧ ସମ୍ପର୍କ ଭାବେ ତାହା ବଢିବାକୁ ଲାଗିଲା | ଧୀରେ ଧୀରେ ପ୍ରେମ ଏତେ ବଢିଗଲା ଯେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ପାଗଳ ଭାବରେ ଚାହିଁବାକୁ ଲାଗିଲେ | ସେହିଭଳି, କିଛି ଦିନ ଧରି ଦିଅର-ଭାଉଜଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜୋର ରେ ରାସଲୀଳା ଚାଲିଲା | ତା’ପରେ ଦିନେ ସୁନୀତାଙ୍କ ଦିଅରଙ୍କ ବିବାହ ଅନ୍ୟତ୍ର ସ୍ଥିର ହେଲା |

ବିବାହ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପରେ ଦୁହେଁ ଅଶାନ୍ତ ହୋଇଗଲେ | ଦିଅର ଜଣକ ଅନ୍ୟତ୍ର ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନଥିଲେ ଏବଂ ସୁନୀତା ମଧ୍ୟ ଚାହୁଁ ନଥିଲେ ଯେ ରାମାମିଲାନ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଝିଅ ସହିତ ବିବାହ କରନ୍ତୁ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଦୁହେଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ ନିଜ ଜୀବନ ଦେବେ ଏବଂ ଦୁହେଁ ତାହା ହିଁ କରିଥିଲେ। ଉଭୟ ଗୋଟିଏ କୋଠରୀକୁ ଯାଇ ଗୋଟିଏ ପଙ୍ଖାର ଫାଶୀ ଦେଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ପଙ୍ଖାରେ ଝୁଲୁଥିବା ଉଭୟଙ୍କ ଶରୀର ଦେଖି ପୁରା ଘର ଉତ୍ତେଜିତ ହୋଇଗଲା |

ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ସୁନୀତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କ ସହ ଅଛି। ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ପାଇବା ଆରମ୍ଭ କଲେ ଏବଂ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଏହା ଜାଣିଲି | ସେଥିପାଇଁ ଆମେ ରାମାମିଲାନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲୁ। ରାମାମିଲାନ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଉଭୟ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ଡାକ୍ତରଖାନା ପଠାଯାଇଛି।

Share Your Views In Comments Below

comments