2020ର ସବୁଠୁ ଭଲ ସମୟ, 48 ଦିନ ପାଇଁ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ କରିଲା ମୀନ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ, ଏହି 4ଟି ରାଶିଙ୍କର ବଦଳି ଯିବ ଜୀବନ, ହେଇଯିବେ ମାଲାମାଲ…

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଗ୍ରହର ମୁଖ୍ୟ କୁହାଯାଉଥିବା ମଙ୍ଗଳ ଅକ୍ଟୋବର 4 ରେ ମେଷ ରାଶି ଛାଡି ମୀନ ରାଶିକୁ ଯିବେ। ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ କୁ ଭୌତିକ ସୁଖ ପ୍ରଦାନ କରି ଗ୍ରହ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ମଧ୍ୟ ଶାରୀରିକ ଆରାମ ଏବଂ ବିବାହିତ ଜୀବନକୁ ବହୁ ପରିମାଣରେ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାନ୍ତି| ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ରାଶିଫଳରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ସ୍ଥିତି ଠିକ୍ ନୁହେଁ, ତା’ହେଲେ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ଆସିବ ନାହିଁ। ତେବେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଗମନାଗମନ ହେତୁ କିଛି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଧନ ଏବଂ ସଫଳତା ପାଇବେ, ଯେତେବେଳେ କି କିଛି ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା,କେଉଁ ରାଶି ଉପରେ କ’ଣ ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବ…

ମେଷ ରାଶି

ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଗତିବିଧି ପ୍ରାୟତଃ ବଦଳିଥାଏ| ଏଥର ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ଏହି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ରୂପାନ୍ତରିତ ହୋଇଛନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ରାଶି ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ | ବାସ୍ତବରେ, ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ମୀନ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା କାରଣରୁ, ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେଇ ପାରେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ|

ବୃଷ ରାଶି

ମୀନ ରାଶିରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ପ୍ରବେଶ , ବୃଷ ରାଶି ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ମଙ୍ଗଳ ତୁଳା ଠାରୁ ଏକାଦଶ ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରବେଶ କରୁଛନ୍ତି, ଏହି କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଖବର ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସେହି ସମୟରେ, ପ୍ରେମରେ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ରହିବେ ଏବଂ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସନ୍ତାନ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବେ | ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଯେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଗତିବିଧି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଖୋଲିବାକୁ ଯାଉଛି।

ମିଥୁନ ରାଶି

ମିଥୁନ ରାଶିରେ ମଙ୍ଗଳ ଦଶମ ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବେ | ଅଧ୍ୟୟନରେ ଥିବା ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ ଏବଂ ସେମାନେ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇବେ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଯଦି ଆପଣ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ, ଯଦି ଆପଣ ତଥାପି କୌଣସି ଚିନ୍ତାର ଶିକାର ହେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଦୂର ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ |

କର୍କଟ ରାଶି

ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଅବନତି ହେତୁ କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଖରାପ ସମୟ ଆସୁଛି | ବାସ୍ତବରେ, ମୀନ ରାଶିରେ ରେ ପ୍ରବେଶ ହେତୁ ମଙ୍ଗଳ କର୍କଟ ଉପରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବେ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ବଢୁଛି। ଯଦି ଆପଣ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି, ଯଦି ଆପଣ ଆଗାମୀ କିଛି ଦିନ ପାଇଁ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ ଟିକିଏ ଚିନ୍ତା କରି କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ଏକ ବଡ଼ କ୍ଷତି ଭୋଗିପାରନ୍ତି | ତେବେ ପରିବାରରେ ଚାଲିଥିବା ଦୁଃଖ ବର୍ତ୍ତମାନ ଶେଷ ହେବ, କିନ୍ତୁ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ହେବ ନାହିଁ।

ସିଂହ ରାଶି

ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଆଗାମୀ ଦିନ ଟିକେ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ହୋଇପାରେ | ତେଣୁ ଯଦି ଆପଣ ଯଦି ବିନିଯୋଗ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଭ୍ରମଣରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍, କାରଣ ମଙ୍ଗଳ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଭାରୀ | ନଚେତ, ଯେକୌଣସି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିପାରେ | ଅବଶ୍ୟ, ଏହା ଏକ ଆରାମଦାୟକ ବିଷୟ ଯେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ପ୍ରଭାବ ସମାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ତା’ପରେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖ ପୁଣି ଫେରି ଆସିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି

କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ମୀନ ରାଶିରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ଭଲ ନୁହେଁ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ପ୍ରଭାବ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ| ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ଜିନିଷରେ କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ| ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ସେମାନେ କିଛି ବଡ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି |

ତୁଳା ରାଶି

ମଙ୍ଗଳ ତୁଳା ରାଶିର ଷଷ୍ଠ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଯାହା ସେମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ଦେବ | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଇବା ପାଇବେ ଏବଂ ଆପଣ ଦୁହେଁ ବହୁତ ଭଲ ସମୟ ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ କିଛି ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହାଠାରୁ ଭଲ ସମୟ ନାହିଁ | ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ମୀନ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ଭଲ ରହିବ ଏବଂ ସେମାନେ ବିପୁଳ ଧନ ଲାଭ କରିବେ|

ବିଛା ରାଶି

ମଙ୍ଗଳ ବିଛା ରାଶିର ପଞ୍ଚମ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବେ| କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ହେବ, ଯାହା ସେମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ସୁଦୃଢ କରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କୌଣସି ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି| ଯଦି ଆପଣ ବେକାର, ତେବେ ଏହି ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ, କାରଣ ଏହି ସମୟରେ ରୋଜଗାରର ସୁଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି ଏବଂ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ|

ଧନୁ ରାଶି

ଆଗାମୀ କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ, କାରଣ ମଙ୍ଗଳ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଭାରି ଦେଖାଯାଉଛି। ସେମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ, ନଚେତ୍ ସେମାନେ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଘରେ ଏକ ପୁରୁଣା ବିବାଦ ଅସନ୍ତୋଷର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆପଣ ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ, ଯାହାଫଳରେ ସବୁ ଠିକ୍ ହୋଇଯିବ| ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ସଂଯମତା ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ |

ମକର ରାଶି

ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଆଗାମୀ କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ସତର୍କ ଏବଂ ସୁରକ୍ଷିତ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଯଦିଓ, ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ପାଇବା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଟିକିଏ ଅସାବଧାନତା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ହୋଇପାରେ | ଚାକିରୀ ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଆଉ କିଛି ଦିନ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି

ମଙ୍ଗଳ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଦ୍ୱିତୀୟ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରୁଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଉପକୃତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ବକେୟା ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ଆପଣ ଫେରି ପାଇବେ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଆପଣଙ୍କର ମାସର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ମିଳିବ ଏବଂ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସଶକ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭ୍ରମଣ ପାଇଁ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ | ମା ଏବଂ ବାପାଙ୍କ ସେବା କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମୋଟ ଉପରେ, କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସମୟ ଆସୁଛି |

ମୀନ ରାଶି

ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ମୀନ ରାଶିରେ ରୂପାନ୍ତର କିଛି ବିଶେଷ ନୁହେଁ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢିବେ, କେବଳ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | କୌଣସି ମକଦ୍ଦମାରେ ଧରାପଡନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ମଧ୍ୟ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ପରିବାରରେ ଉଭୟ ସୁଖ ଏବଂ ଦୁଃଖର ପରିବେଶ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ|

Share Your Views In Comments Below

comments