ଦୀପାବଳି ପରେ ସୁର୍ଯ୍ୟ ବଦଳାଇ ଦେବେ ନିଜର ଗତିବିଧି, ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ସବୁଠୁ କଠିନ ସମୟ… କେଉଁ ରାଶି ମାନଙ୍କୁ ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନର ମିଳିବ ଲାଭ, ଜାଣନ୍ତୁ …

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ସମସ୍ତ ଗ୍ରହ ସମୟ ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ଗତିବିଧିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି, ଯାହାକି ସମସ୍ତ 12 ଟି ରାଶି ଉପରେ କିଛି ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ | କୌଣସି ଗ୍ରହ କଦାପି ଅଶୁଭ ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଶୁଭ-ଅଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ରାଜା ସୂର୍ଯ୍ୟ 16 ନଭେମ୍ବରରେ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ସୂର୍ଯ୍ୟ ନିଜର ନିମ୍ନ ରାଶି ତୁଳାରୁ ବିଛାକୁ ଗତି କରିବେ | ତେବେ, କେଉଁ ରାଶି ପାଇଁ ସୂର୍ଯ୍ୟର ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଲାଭଦାୟକ ହେବ ଏବଂ କେଉଁ ରାଶି ଉପରେ ଏହାର ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବି ରହିବ? ଆପଣଙ୍କର ରାଶି ଅନୁଯାୟୀ ଏହାର ସୂଚନା ଜାଣନ୍ତୁ |

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସୂର୍ଯ୍ୟର ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦ୍ୱାରା କେଉଁ ରାଶିକୁ ମିଳିବ ଲାଭ

ମିଥୁନ ରାଶି ଥିବା ଲୋକମାନେ ସୂର୍ଯ୍ୟର ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଆପଣ ସମାଜରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ଆପଣଙ୍କ ଆୟରେ ଏକ ବଡ଼ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ଆୟର ଭଲ ଉତ୍ସ ହାସଲ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଭଲ କରିବେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ଘର ଏବଂ ପରିବାରର ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପଭୋଗ କରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସୂର୍ଯ୍ୟର ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଆପଣ ଲଗାତାର ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ଆପଣ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ହଠାତ୍ ଧନ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆୟରେ ବହୁତ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ସାମାଜିକ ସ୍ଥିତିରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମକର ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସୂର୍ଯ୍ୟର ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଉପଯୁକ୍ତ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ସକ୍ରିୟ ହେବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଉନ୍ନତି ଦେଖିପାରନ୍ତି | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ କାମ କରିବାର ଇଚ୍ଛା ଜାଗ୍ରତ ହୋଇପାରେ | ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରାଯିବ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକର ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ବାକି ରାଶିଗୁଡିକର ସ୍ଥିତି କିପରି ରହିବ

ମେଷ ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ବହୁତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେବ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଅତ୍ୟଧିକ ସଜାଗ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ କାହାକୁ ଋଣ ଦେବା କିମ୍ବା କାହାଠାରୁ ଋଣ ନେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଦୁର୍ବଳ ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ, ଆପଣଙ୍କୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ |

ବୃଷ ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସୂର୍ଯ୍ୟର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସ୍ୱାମୀ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ସହଭାଗୀମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | ଯଦି ଯାତ୍ରା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ, ଆପଣ ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସାବଧାନ ହେବା ଉଚିତ୍ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଉତ୍ଥାନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ବାହାର ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

କର୍କଟ ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସୂର୍ଯ୍ୟର ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଅପ୍ରାକୃତିକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ, ଆପଣ ଚିନ୍ତା ନକରି କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ଅନ୍ୟଥା ଆପଣ ଆଘାତ ପାଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ରହିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ | ଯେକୌଣସି ବିଷୟକୁ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରମୁଖ ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ପ୍ରକୃତିର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରତା ରଖିବା ଭଲ |

ସିଂହ ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସୂର୍ଯ୍ୟର ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ମାନସିକ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଚାକିରି ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ହଠାତ୍ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ | ଆପଣଙ୍କର ମନ ଏଠାରେ ସେଠାରେ ଥିବା ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକରେ ହଜିଯାଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଅସୁବିଧା ଆସିପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ, ଆପଣ ଟଙ୍କା କାରବାର କରିବା ସମୟରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନେ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି | ବାଣିଜ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବା ପରିସ୍ଥିତି ରହିବ |

ସୂର୍ଯ୍ୟର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ତୁଳା ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ବହୁତ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଟଙ୍କା ପ୍ରସଙ୍ଗ ଅଟକି ଯାଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କର ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟି ଆପଣ ବହୁତ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ | ଘରେ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ମତଭେଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପାରିବାରିକ ବିଷୟକୁ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ସମାଧାନ କରବା ଉଚିତ | ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ବିଛା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସୂର୍ଯ୍ୟର ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ମାନସିକ ଚାପ ଅଧିକ ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରନ୍ତି | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କ କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ତେଣୁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ଧନୁ ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସୂର୍ଯ୍ୟର ରାଶିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଆୟର ହ୍ରାସ ଦେଖିବେ | ଘରୋଇ ଆରାମ ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୁର୍ବଳ ହେବ | ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏହି ସମୟରେ ଟଙ୍କା କାରବାର କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ସମୟରେ ବିଚାର କରିବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ଭାରି କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ପିତାଙ୍କ ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ ନାହିଁ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଆପଣ କୋର୍ଟ ମାମଲାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ଆଇନଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ଭଲ ହେବ | ଯେକୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସଫଳ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଏହି ସମୟରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ସମୟରେ ଶୀଘ୍ରତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସୂର୍ଯ୍ୟର ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଅସୁବିଧାଜନକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଆପଣ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ହଠାତ୍ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସମାଜର ନୂତନ ଲୋକମାନେ ପରିଚିତ ହେବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅନ୍ୟଥା ବିଶ୍ୱାସଘାତକତା ମିଳିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ବିନିଯୋଗ କରିବା ସମୟରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନେବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି |

Share Your Views In Comments Below

comments